Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen szinű legyen a falamXD fórum

Milyen szinű legyen a falamXD (beszélgetős fórum)


13. Meli76 (válaszként erre: 1. - 5be60535a2)
2010. aug. 5. 07:47

Szia,

nálam is kétszínű a háló. Az egyik fal piros, a többi pedig halványsárga. Nem bántam meg, tetszik.

12. caffi
2010. aug. 4. 16:57

Szia!Én is féltem a vad színektől....de minket nem zavarnak!

A naplómban vannak fent képek....valahol az elején.....de a legdurvább a mi szobánk(arról is van kép)....Ott okker a plafon,meg föntről kb 20cm....aztán egy 60cm bordó,

20cm okker,

60cmnarancs,

20cmokker,

60cm zöld,

20cm okker:DDDD

Nagyon vad,de sikere van....jahhh és én festettem:D

11. Totesz
2010. aug. 3. 18:44
Az én szobám fala is két színű,két oldala bordó,másik két oldala bodza színű,nekem nagyon tetszik.Ja a plafon pedig fehér.
10. mandulacska2 (válaszként erre: 1. - 5be60535a2)
2010. aug. 3. 14:02
a piros szerintem túlságosan agresszív szín. Aludni pl. vagy pihenni nem tudom ,mennyire lehet benne. Az egy dolgozószobának jó lenne. Egy ismerősömnek piros, ő szereti, de ő mondjuk elég aktív, nyitott személyiség. Nekem ez túl durva. Személyiségtől is függ. A sárga jó, nekünk a nappalink napsárga. Hálónak én halványlilát vagy mályvarózsaszínt választanék, mivel a lilás színeket nagyon szeretem . Jó ötlet lehet az átmenetes. A Dulux honlapján van szobatervező program, ott a színeket variálhatod : oldalfal, mennyezet különböző színre. így bátran kísérletezhetsz. Az is fontos, hogy mekkora a szobád. Ha kicsike, ne használj erős színt, mint a piros, mert még kisebb lesz. Akkor inkább a halványabbakat, pasztell színeket.
2010. aug. 3. 13:57
nálunk a régi lakásban volt átlósan elválasztva az előszoba, kék citrom sárga párossal, alul volt a kék.Az is jól nézett ki, csak nekem sötét volt az a kék. De ha már itt tartunk, a zöld sárga is jó, tiszta brazil... :-)
8. névjegy82 (válaszként erre: 6. - 7c79ff1565)
2010. aug. 3. 13:55
Jó ötlet, én átlósan választanám el! :)
2010. aug. 3. 13:46
tttem a Naplómba fel egy képet, anyuméknál olyan. CSak a piros az sötétebb, de a kép nem lett vmi jó.
6. 7c79ff1565 (válaszként erre: 5. - 5be60535a2)
2010. aug. 3. 13:39
Jó ötlet a sárga combó is, csak ügyelj arra, hogy ha sárga kétszínt választasz, az egyik világos, a másik sötét legyen. A bordónál is, ne túl pirosat válassz, hanem azt a sötét színűbbet. Most nem reklámként, de a TE..ba szokott lenni, néha akciósan 3 e alatt festék, kocka vödörben, por, úgy kell kikeverni. a nevét nem tudom pontosan, de valami egyszer elég felkenni, mert intenzív színű és nem fakul olyan hamar. Ott vettek anyumék is, a piros színű bordón hat, a sárga meg nagyon is jól mutat hozzá.
2010. aug. 3. 13:35
diamond85 jó ötlet úgy nagyon szexi lenne a szobám:-D
2010. aug. 3. 13:35

Hát nekem van egy ismerősöm piros falakkal, tisztára megőrülök tőle:D (mármint a falaktól...)

Szerintem ne egyszínű legyen, vagy ha egyszínű, ne egy árnyalatú.

Mert pl egy halványsárga és egy erősebb sárga egymás mellett jól néz ki, de az erős sárga jujj.


Nekem lila és kék a szobám, szerintem nagyon eltaláltam, jött is a dicséret rá bőven.(Sötétebb lila+ sötétebb kék illetve világosabb lila és világosabb kék..ugyanazoka színek, csak más erősség). Persze az ablakoktól is függ.

2010. aug. 3. 13:33
Szerintem a sárga.
2010. aug. 3. 13:33
legyen kétszínű. Felül sárga, ha lehet narancsos árnyalat, alul meg bordó. Középen a két csík találkozásánál pedig bordürt ragassz fel... Jól fog kinézni...
2010. aug. 3. 13:32

Sziasztok most akarom festetni a szobámat és nem tudom kiválasztani melyik legyen mert a piros is meg a sárga is tetszik,szerintetek melyik a jobb mert úgy hallottam a szinek sok mindent befolyásolnak a pl hangulatot

:-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook