Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érden nőgyógyászat... fórum

Érden nőgyógyászat... (beszélgetős fórum)


2015. júl. 29. 13:51
Èrden csak Karácsony doktort tudom ajánlani!A legemberibb kisöreg akihez szerencsém volt abban az épületben. . Véletlenül kerültem hozzá pár évvel ezelőtt, valószínűleg a többi "nőgyógyász" szabadságon volt (a sajátom fél éven belül kétszer :D) A másik kettőnek valóban (akikhez soha többé nem fogok menni) hiába van a nevük előtt ott a dr,attól még nem orvosok. . Pökhendi társaság a savanyú asszisztenseikkel együtt. Szórják a betegeket kifelé mint a birkákat.. Azt gondoltam nálam csak rossz napjuk volt, de nem egyszer olvastam máshol is ugyanazt a jelenetet. Ha nem tudtad fejből azonnal mikor és kinél voltál utoljára, vagy mikor fog napra pontosan megjönni, épphogy nem kopasz picsával nem dobtak ki..ordítozások közepette. Köszönöm így tényleg csak ha már nagyon muszáj akkor megy orvoshoz az ember, ha ilyen megaláztatásokkal jár. (szerintem minden nő legyen az fiatal vagy egészen öreg, szégyenérzettel megy el egy ilyen kivizsgálásra így is, főleg ha nem is mindig tud a sajátjához járni, változó rendelési idők vagy szabadságolások miatt.) Aki teheti és megteheti mert a kartonozóban ahhoz jelentkezel be akihez akarsz, az Dr Karácsony Istvánt válassza, még így ránézésre is legalább 50 év meló után is türelemmel és szakértelemmel fordul az új betegeihez is. A többiekhez pedig kitartást kívánok,ha hozzájuk kerültök:) Hátha leszálltak már a fél 2től 6-ig vagyok orvos expresszről :)
19. mosolyka1111 (válaszként erre: 17. - Sylar Gabriel)
2013. szept. 19. 14:38

Döbbenet.:(((

Amúgy elképesztő, hogy Érden mit meg nem engednek maguknak a sztk nőgyógyászatán. Én anno terhesen jártam oda, mert akkor költöztünk ide, nem volt időm tájékozódni, hát a városi rendelőintézetet választottam jobb híján.

De azt a pökhendi, kioktató modort, mind a dokik, mind az asszisztens részéről nem tudom hova tenni.

Amúgy nem gondolkodtál rajta, hogy ezt így megírod a betegjogi képviselőnek?

2013. szept. 19. 14:30
egyszer voltam Érden a sztk-ba Samunál...azóta sem soha...soha...soha többééééé
2013. szept. 18. 16:48

Üdv!



Nőgyógyászatra mentem Érden, SZTK-ba, Samuhoz. Legutóbb 1 éven belül volta nála (2012 november), de most pajzsmirigygondozásra kell a papír, illetve ultrahangra azt mondta az orvosom, tőle kell kérnem beutalót.

Samuhoz mentem, hisz hozzá járok. Ez volt a 4. és utolsó alkalom.

Az előzőekhez hozzátenném, az első 2-nél se volt ember, de legalább nem alázott porrá. Tavaly pedig 3 napig véreztem és valami folyásom is lett, elég durva volt (régebben magánorvoshoz jártam, sosem volt baj, de hát anyagiak...)


Most bemegyek, kedvesen, mosolygósan, előadtam miért jöttem. Eleve most se értette mi a szentséges köze van neki a pajzsmirigyhez.

Mondtam, hogy az orvosom kéri a nőgyógyászati leletet is a további vizsgálatokhoz.

Nem értette.

Kérte a beutalót, mert ő ilyennel nem foglalkozik. Hát, kicsit meglepődtem. Nem kaptam beutalót.

Itt kezdődött a gyalázat.


Kérdezte, mikor voltam nála, mondtam, hogy egy éven belül, tavaly ősszel, mire a nyanya (valami E-betűs szörnyeteg) rámripakodott, hogy ez tág fogalom. Mivel jómagam türelmes vagyok, próbáltam higgadt maradni, de hát mindketten nekemesetek.

- Mikor volt rákszűrésen?

Hopp, marhára nem emiatt jöttem, úgyhogy kizökkentett a kérdés, hirtelen bepánikoltam.

- Legalább mondja már meg, kihez járt!!!

Kinyögtem, hogy hát nála...

Asszisztensnő felvonva szemöldökét megkérdezte, ugye tisztában vagyok azzal, hogy félévente kell nőgyógyászhoz járni.

Nem, nem tudtam, én egy évről tudok.

Samu kérdezte a menstruációt, amit el is mondtam, milyen (nyilván nem 28 napra jön, ha pajzsmirigyes vagyok...), kérdezte, most mikor lesz a 28. nap?

Mondtam, holnap, de nekem 32-35-re jön meg, még a mellem sem feszül, stb. Legkorábban is vasárnap-hétfő.

Ezzel vége, kiborult.

- Na hölgyem, ez nem működik! Így jön el? Tudja maga hogy mikor kell jönni?!

Válaszoltam, hogy de nincs meg és nem most jön meg, amúgy sose mondták, mikor jó, hisz rendszertelen! Felhoztam, hogy visszajöhetek két hét múlva is...

Nyilván nem úgy megyek el, hogy másnap jönne meg... De nem, ezen felhúzta magát és elzavart vetkőzni.


Végig hisztériázott, és annyira durva volt, hogy felsikoltottam - pedig legendásan jól bírom a fájdalmat, nem rinyálok, nem hisztizek, nem sírok. A hideg kacsától megint rettenetesen görcsöltem, a fájdalom pedig részemről azon a területen így még nem jelentkezett. Csak azt éreztem, hogy hasogat a fájdalom, erre rám üvöltött, hogy így nem lehet viselkedni, nyugodjak már meg!

Az ijedtség és fájdalom miatt elkezdtem zokogni, sajnos csak durvább lett ezt látva. Közben asszisztens bejelentette, hogy 2011 novemberben voltam rákszűrésen(is). (nőgyógyhoz évente járok)

Leszállva a szar állványról láttam, hogy folyik belőlem a vér, és alig tudtam az ágyig elbotorkálni, ahol tovább gyötört. Annyit se mondott, hogy semmi baj, elmúlik blabla. Nem, még egyszer leteremtett, hogy fejezzem be - mert ugye a sírást olyan egyszerű abbahagyni, ha megijedsz, de sebaj.

Mikor felálltam, láttam, hogy rengeteg a vér az ágyon, mire gúnyosan.

- Látja? Megjött a menzesze!

Az öltözőben egy kis vatta volt (semmi más) meg egy szék. Nagy nehezen úgy-ahogy letöröltem a vért és kimentem. Édesanyám nem tudta, mi történt, és páran döbbenten néztek, hisz zokogtam.

Elsiettem WC-re, nagyon vérzett és fájt.

Ez 6 órája történt, jelenleg párnán ücsörgök és folyton rámjön a sírás, és persze nagyon fájok belül, mintha sebes lenne vagy nem tudom - sosem volt ilyen érzésem.



Ez egy állat, nem ember. Lehet, hiba volt most menjek, de akkor küldjön el, főleg, ha mondom is, visszajövök máskor. Nem, ő helyette hisztériázik. Fogyatékossággal élő vagyok, néha lassabban értek meg dolgokat, és az ilyen esetek mindig elveszik a maradék önbizalmam.

16. mosolyka1111 (válaszként erre: 15. - Palinkasdi)
2013. szept. 13. 07:09

Ó, Te szegény!!!

Az érdi rendelőben van?

Én érdi vagyok, de amikor én az sztk-ba jártam, két doki volt, a Baksay meg a Samu.

Ha jót akarsz, Dr Radványi Krisztinához menjél, a Korall házban (posta melletti tömb) rendel magánban, hétfő délután. (És valamelyik női klinikán dolgozik amúgy).

2013. szept. 12. 23:24
Én a mai nap délelőttjén, több hetes tépelődés után (mivel ismerem az érdi sztk-s nőgyógyászok hírét) elmentem Dr Balogh Pál rendelésére. Életem egyik legrosszabb élménye volt! Senkinek sem ajánlom! 10 perc alatt sikerült úgy megaláznia, mint addig senkinek! Hazaérve még el is bőgtem magam. Ő az élő példája egy olyan embernek, aki attól még, hogy dr van a neve előtt NEM ORVOS!
14. Manon
2010. aug. 3. 09:43

Edina én csak annyit tudok hogy magánban a Baksay az uzsokiban csinálja a dolgait és valahol a fehérvári úton rendel...


Hogy melyik doki nem magánban hol praktizál, egyáltalán praktizál-e azt nem tudom sajnos.

2010. aug. 3. 09:30
Köszi a segítséget. Olyan dokit keresek,aki korházban is dolgozik,mármnit ahová Érdről küldenének. NEm tudnátok ebben segíteni? :S
2010. aug. 3. 09:23

Én Baksayhoz nem mennék még egyszer az biztos...

A doktornőnél voltam egyszer,ő se lopta be magát a szívembe.

Az onkológiára egyszer átküldtek,ott az idős doki nagyon rendes volt.

Maradok Sámuelnél.Csak jó véleményem van róla.

11. Manon
2010. aug. 3. 09:19

Edina egy másik dolog, sok helyen olvastam(hallotam) hogy mindig ahhoz mennek az emberek aki éppen rendel ha gondjuk van.


Itt elméletileg nem így van.

Persze ha nem szimpi a doki lehet váltani.

De én mindig ugyanahhoz a dokihoz szoktam járni....

10. Manon (válaszként erre: 9. - Évus26)
2010. aug. 3. 09:17

nem tudom ki ő, és hogy mióta van.

Még sosem láttam, pedig jártam már egy párszor lent.

És emberkével sem taliztam aki őt említette volna dokija ként :)

9. Évus26 (válaszként erre: 5. - Manon)
2010. aug. 3. 09:16
Ez a Balogh Pál új doki? Eddig nem hallottam róla.Akkor azért nem voltak olyan sokan a múltkor, mert eggyel több doki van?
8. 3312f98057 (válaszként erre: 6. - Manon)
2010. aug. 3. 09:15
:)
7. Évus26 (válaszként erre: 4. - 3312f98057)
2010. aug. 3. 09:15
És részemről is. :-)
6. Manon (válaszként erre: 4. - 3312f98057)
2010. aug. 3. 09:12
Akkor részemről itt egy jó vélemény :)
2010. aug. 3. 09:11

Edina most néztem a neten


Ma csak Dr. Balogh Pál rendel mert mindenki más szabin van. 13.30-19.30

ja igen, hamar menj...

2010. aug. 3. 09:09
Én dr.Karácsony Istvánhoz járok, Ő az onkológiai osztályon van, ilyen 60 év körüli, rendes pasas, csak ajánlani tudom. A Baksay-ról és a Samuról se hallottam még jó véleményt, legalábbis az ismerőseimmel nem voltak rendesek...
2010. aug. 3. 09:06

Szia.

Neked kell mondani, hogy kihez akarsz menni. Én Baksayhoz járok, velem eddig rendes volt, pedig sajnos sokszor voltam nála, de eddig semmi panaszom rá.

A másik pasiról is jót hallottam csak, ő néger. Állítólag, ha fiatalabb vagy akkor jobb ha hozzá mész.

A harmadik egy nő, róla még nem hallottam semmit.

Szerintem valamelyik férfi dokit válaszd.

A felújítás miatt hátul az alsó út felől lehet bemenni, rögtön ott van a kartonozó, bejelentkezel, és a nőgyógyászat a megszokott helyen, egyenesen hátra, a végén balra.

Remélem segítettem.Én 3 éve költöztem fel, és senkit nem ismertem, csak úgy elmentem a dokihoz, és ott döntöttem el találomra, hogy kit választok.De nem bántam meg.

2010. aug. 3. 09:04

Szia Edina


három doki van érden, köztük az egyik pont szabin.


Sajnos én nem ismerem pont ez a kettőt, mert a harmadikhoz megyek....


Samu van és a Balogh ha jól tudom, Baksay van szabin.

Szerintem mivel helyettesítés folyik kérdezd meg telcsin hogy ma konkrétan ki rendel...


Ugyanúgy működik a rendelő csak az alsó utcáról kell megközelíteni.

A nőgyógyászat kartonozó után jobbra, majd végén balra, hosszú folyosó, és ismét balra

ott a legvégén a szembenlevő ajtónál van a nőgyogyó.

2010. aug. 3. 08:59

Nemrég költöztem Érdre és szeretnék segítséget kérni. Ma délután megyek nőgyógyászhoz,de ahogy néztem 2 doki is rendel. A kartonozóban nekem kell mondani,hogy kihez szeretnék menni? vagy csak úgy "kiosztanak" hogy kihez? :S

A felújítás miatt ugyanúgy "üzemel" a rendelő?

Merre található a nőgyógyászat?

Aki tud segítsen.....köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook