Hüvelygomba (beszélgetős fórum)


2008. jan. 31. 12:52
juhhhhúú már nem vok gombááás:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2008. jan. 14. 17:27
nah ma vettek mintát,2 hét múlva már okosabb leszk:-D remélem
97. Anidecica (válaszként erre: 96. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 10. 19:20
jó majd rálesek...h csak' gomba-e...deh nem hiszem h pont én vok a kivétel h nem az és szarakodni kell:)) én optimista vok:-P
96. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 95. - Anidecica)
2008. jan. 10. 18:30
mi nagyokosan a tudakozótol kértünk bőrgyógyi telszámot,felhívtuk foglalkozik e ezzel magánúton,mondta hogy menjünk a melóhelyére mert ott van labor.fizettem neki de nem mindíg csak először,eztán pár alkalom múlva újra,de nem kellett két hetet várnom időpontra mint a szokásos és soron kivül bemehettem és foglalkozott velem...a z a gyógyi amúgy jó ha tényleg csak gomba van,ha nem,keress egy értelmeset,magátol nem múlik el...sajna tapasztalat...
95. Anidecica (válaszként erre: 94. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 10. 16:37
hát én m voltam ma n b gondozónál párommal de maúgy 1 fasz az orvos,mer kérdeztem tőle,ezt de nem reagált,csak gépelt és nézte a monitort:-D azt mondta h gumizzunk és h jó a dermyc amit szedek...szal kb ennyi. de nyilván ha nem múlik el akkor valakit leütök plusz keresek 1 értelems n b gondozó doktor bácsit;)
94. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 93. - Anidecica)
2008. jan. 10. 10:54
csak mert nekem is mondta a nőgyógyi hogy candida,aztán kiderült hogy igenmgomba,és még 2 női hüvelyben előforduló akármicsoda a gond.párom tesztjei negativak voltak,de volt tünete...én pozitív de tünetmentes...szóval egyszerü kis vackok,nem nagy nemibaj,és mégis,2évig kinlódtunk vele,addig tartott mire negatív lettem én is....ha maradok a nőgyógyinál,maradt volna a vélt candida,közben a többit ide-oda adogatjuk egymásnak.....
93. Anidecica (válaszként erre: 92. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 10. 10:50
hmm...okés:) de én nem etetem az átkozott gombát cukorral:-D ma megyünk bőrgyógyász- n. b. gondozóba... nem ott kell kérdezni ezt a laboros cuccot? deh úgy emlékszek,h a nőgyógyász is azt mondta az aszisztensének h candida...csak akkor még nem tudtam,h az ez:-S hmm de pasimnak elmúlt...úgy érzi,de azért majd gumizni fogunk:)) bár most épp betörtek a vörösök,szal majd.... Kíváncsi vok mit fog ma mondani a doki. Köszi a reagálást!:-)
2008. jan. 10. 10:30
csatlakozom...azért irtam a labort és a nemigondozót,pontosan megmondják mi is a gond,tényleg érdemes...felesleges olyat kezelni ami nem is tuti baj...
91. cskata (válaszként erre: 90. - Anidecica)
2008. jan. 10. 10:19

De Neked kimutatták, hogy Candida-fertőzésed van?

Mert ha nem, akkor sztem felesleges azt a kemény és szigorú diétát csinálnod.. (ok nélkül ne kínozd Magad vele!:)) neten olvastam róla nemrég, hogy szinte semmi "normál" kaját nem lehet enni (szénhidrátok, élesztővel készült dolgok, tejtermékek, eleinte még gyümölcsöket sem), pláne az első kb. 2-3 hétben..

90. Anidecica (válaszként erre: 89. - Teka)
2008. jan. 9. 09:59

naaa majd inkább mást küldök el neked,2 ari csaj bombáz email-ekkel kaptam spec. candida diétát,meg sok jótanácsot...már kezdek túl okos lenni,csak a gomba dögölne meg:-D!!!

dobj egy mél címet és átadom a kajaleírást,meg van 1jó könyv is,asszem ez abból van kiollózva...

de te milyen gyógyszert ettél?? vagy nem eszel csak kensz? mmm...az nem elég sztem! doktorbácsi mit mondott neked??

89. Teka (válaszként erre: 76. - Anidecica)
2008. jan. 9. 00:43

Anidecica!

Ha te megkaptad, esetleg elküldenéd nekem is?:)Már herótom van a rohadt gombaölőktől!Se a Canesten, se a Pevaryl-g nem használt.Hátha a természet kisegít!

2008. jan. 8. 12:15

hát remélem nekem se fog örökké tartani:S

hja lehet,h ez laboros téma a legjobb!! köcce a válaszokat:-)

2008. jan. 8. 11:22
az óvszer tényleg nem jó,de nincs más....én még talán a páromnál is jobban utálom,rosszul vagyok tőle és kész....de ugye két felelősségteljes felnőttt emberről van szó,tehát azért túl lehet élni:))
86. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 84. - Anidecica)
2008. jan. 8. 11:21
nekem miután több gyógyi nem jött be,a bőrgyógyinéni egy olyan laborba küldte el a mintát,ahol ajánlatot is tettek,mi jó ellene...egyébként szerencsére nem lehet a rákkal egy napon emlegetni,kellemetlen,de még nem halltak bele...igen,találgatnak valamilyen szinten mert több gyógyi is jó lehet rá,nekem pl azt mondták több hónap és több próba után hogy nagyon ellenálló a szervezetem,a párom meg nagyon érzékeny "ott"...szóval kb két év után jött nekem vissza abszolut negatív eredmény,de ez a gombára még nem vonatkozik,most januárban megyek kontrollra...viszont legalább megtudtam hogy sem Hiv es sem más nemibetegséges nem vagyok:)))
85. gpetra (válaszként erre: 84. - Anidecica)
2008. jan. 8. 10:58
Van gyógymód, és nem csak találgatnak. A hüvelygomba egyértelműen felismerhető és kezelhető, csak sajnos vannak olyan tényezők, amik miatt egyes esetekben nehezebben múlik el, esetleg újra kiújul.
2008. jan. 8. 10:55

Válaszok:: jaja látott orvos!!!! volt má kúp is szart se ért,mint írtam most meg felírt dermyc-et....várom a csodát:D de amúgy jaja megyünk a bőrgyógyászhoz aki nemibeteg gondozó is. áhhhh ez akkor olyan mint a rák?? nuku gyógymód,csak találgatnak....? :-((( hja most az lesz gumizni fogunk:-) szegény szerelmem.... :-O

Szebb napokat mindenkinek! ja azt a zöld izét itt írta valaki,h rajta az segített! ennyi. de én is jobban bízok a gyógyszerben,bár kitudja...

2008. jan. 8. 10:43
egyébként ilyen esetben nem nőgyógyászt ajánlok,hanem a helyi bőr és nemibeteggondozót ahol mindkettőtöktől mintát vesznek és ez alapján történik a kezelés mindkét félnél...nekem pl nem csak gombám volt,tehát ezért nem mult el hónapokon át,hiába njártam nőgyógyihoz,hiába kezelt,hiába üzente meg mit adjak a férjuramnak....sok sok időn át jártam kontrollvizsgálatokra,és a gomba még mindíg nem tünt el,a többi apró nőcis bajból kikezeltek...nem nagy nemibetegségekre kell gondolni,csak a női hüvelyben előfordulható erről-arról amit össze lehet szedni srtandon,wcn,bárhol...szóval nem mindíg gomba a baj oka,ha arra utalnak a jelek akkor sem...nem ciki elmenni,hanem nagyon is fontos dolog,mindkettőtöknek...
82. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 78. - Anidecica)
2008. jan. 8. 10:39
óvszer,óvszer,óvszer...addig míg egy dokinál elvégtzett kontrollteszet nem bizonyítja hogy sikeres volt a kezelés!!!!nem könnyű,tudom,de megoldható,különben semmi értelme...
81. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 78. - Anidecica)
2008. jan. 7. 23:24
Latott orvos? Biztos gombas fertozesed van?
80. cskata (válaszként erre: 76. - Anidecica)
2008. jan. 7. 23:08
jah, és ha "jót akarsz" magatoknak, akkor nőgyógyász által felírt szereket használj(atok), ne a neten olvasott "zöld csoda izékkel" kezelgesd!:)
79. cskata (válaszként erre: 78. - Anidecica)
2008. jan. 7. 23:05

óvszer..??? amíg ki nem kezelnek mindkettőtöket!

(mert különben csak a ping-pongozás veszi kezdetét és egyhelyben fogtok topogni mindketten gombaügyileg..)

2008. jan. 7. 22:08
Jaahh és abban tudnátok segíteni,h mit csináljon szegény párom...mert canesten krémet használ,már lassan egy hete,múlt szombaton lejárt a 3napos kúp szériám és nem bírtuk már tovább...és lefeküdtünk,és utána úgy égett neki is meg neki is mint az állat...lehet,h nem kellett volna így elsietni?? mert így kb. kezdődött minden az elejéről...legalább rajta tudnék segíteni...!!
77. Anidecica (válaszként erre: 73. - Reebuka)
2008. jan. 7. 22:04
Reebuka!! te mien diétát csinálsz? miket eszel? és ezeket egyszerre falod,ezt a tönkölybúzacsíra kapszulát meg a grapefuit cseppet meg méregtelenítesz is!!!??? wááááá...ez a gomba 1 ÁTOK!!!:-S én "még csak" 1hete vok benne ,de már unom!!!
76. Anidecica (válaszként erre: 57. - Csibe78)
2008. jan. 7. 22:00
Csibe78!!! nekem is elküldöd a mél címemre annak a ZÖLD csoda izének a nevét:) dinuciti@freemail.hu köszi előre is!!!! Anide
75. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 74. - Anidecica)
2008. jan. 7. 18:38
"kezdő gombás"- ez jo :))) illetve nem, de aranyos.
74. Anidecica (válaszként erre: 66. - 3cf80f2b78)
2008. jan. 7. 18:30
erika75!! Hogyan csinálod pontosan ezt az ülőfürdőt,és hol veszed a füvet? én még kezdő gombás vagyok:) csak most van először,bár remélem a D***yc nevű gyógyszer kiüti:) nem akarok reklámot!üdv: Anide
2007. dec. 25. 13:48

SZiasztok!

Nem régen voltam egy nagyon jó nőgyógyásznál,mert évekóta szenvedek a Candidától sajnos. Rengeteg orvosnál jártam eddig, de senkinek sem sikerült, de most talán, hetek óta rendben vagyok. A diéta mellet,ami nagyon fontos, ajánlotta nekem a Tönkölybúzacsíra kapszulát, +a Grapfruit cseppek,gyógyteák, Colonix méregtelenítő és féregtelenítő. Gyógyulást mindenkinek!

72. 0260f21e84 (válaszként erre: 68. - Szeri8)
2007. dec. 21. 21:12

nekem azt mondta a doki, az osszes edesseget, csokit, pizzat, feher kenyeret el kell hagyni, igy fel ev a gyogyulas

Mar nem tartom ennyire kemenyen, de semmi bajom azota se (koppkopp)

71. fe20557d00 (válaszként erre: 70. - Szeri8)
2007. dec. 21. 21:05
Mivel lisztérzékeny vagyok...kemény diétát csinálok:-) De amikor a bajaim voltak anno...akkor még nem tudtam hogy LÉ vagyok és nem diétáztam.Lehet volt összefüggés a kettő között...hmmm,viszont azt mondta a dokim hogy kb 1 év múlva várható a diéta által javulás...
70. szeri8 (válaszként erre: 69. - Fe20557d00)
2007. dec. 21. 14:55

Ilyen esetben nem árt diétázni, vagyis semmilyen édességet ne egyél, és fehér lisztet se. Így is próbáltad már a grapefruitmag kivonatot?

Mert ez is kell mellé, mármint a diéta.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook