Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szakváltás főiskolán/egyetemen! fórum

Szakváltás főiskolán/egyetemen! (beszélgetős fórum)

2010. aug. 3. 07:29
Szia. Miért nem váltasz át másik intézményre, ha szülésznő akartál lenni? A jog teljesen más terület. Ha te egy segítő szakmában szerettél volna dolgozni, akkor hogyhogy egy ilyen kőkemény racionálisra váltasz át? Én a te helyedben másik intézmény után néznék, ahol lehetőségem lenne szülésznőnek tanulni.
2010. aug. 2. 22:43
Akkor megkérdezem! Remélem sikerül elérnem a napokba!:)
13. bbibe
2010. aug. 2. 19:31
Valahogy meghálálom! :D
12. bbibe
2010. aug. 2. 19:31
Köszönöm szépen! Én államin vagyok és én elsős leszek!
11. Mummoska11 (válaszként erre: 10. - Bbibe)
2010. aug. 2. 19:21
Igen néztem én is, hogy 23-ig vannak szabin, utána 27-ig még nem lehet keresni őket, mert az elsősökkel foglalkoznak, bár lehet, hogy meg kéne próbálni, de azt hiszem azt írták a neptunon, hogy nem is tartanak ügyfélfogadás, de azért majd még megnézem! Van egy ismerősöm aki ott dolgozik, majd megkérdezem tőle,ha sikerül elérnem, elmondom neki a te eseted is, ha gondolod! Aztán leírom, hogy mit mondott! Egyébként te költségesen vagy államin vagy?
10. bbibe (válaszként erre: 9. - Mummoska11)
2010. aug. 2. 19:17
Nem tudunk sajnos mit csinálni! Várnunk kell Augusztus végéig körülbelül!
2010. aug. 2. 19:13
Levelezőn vagyok és, így csak költségesre mehettem tavaly! Ha igaz ez a 90%-os akármi, akkor jó vagyok, viszont a kreditek nem tudom, hogy lehetnek, mert tavaly a második félévre már nem jártam be!
2010. aug. 2. 19:10
Bár ezt nappaliról tudom! Államin vagy költségesen vagy! Mert szerintem költségesen mindegy! De államin nehezebb!
7. bbibe (válaszként erre: 4. - Mummoska11)
2010. aug. 2. 19:09

Az a baj, hogy most tovább vannak szüneten!

De én azt is hallottam, hogy el kell érni egy év alatt x kreditet és ha megvan akkor vesznek át! EZt egy volt Széchenyistől tudom!

2010. aug. 2. 19:07
Tuti az lett volna a legegyszerűbb, de most hétvégén jött ez az ötlet! Egyébként meg az plusz költség, hogy újból megint beadom a jelentkezést, nem tudom így kell-e valamit fizetni..... Igaz ha jól tudom van még pótfelvételi is! Intézményen belül váltanék szakot! Köszi a válaszokat!
2010. aug. 2. 19:03

Ha ua.-on az intézményen van van jogász szak, akkor úgy tudom, hogy az oda szükséges felvételi pontok 90%-ának kell meglennie. Ha egy másik intézménybe szeretnél menni akkor az már necesebb..

(A legegszerűbb az lett volna, ha idén is be adtad volna a jelentkezésed jogász szakra)

2010. aug. 2. 18:59

Széchenyi István Egyetem, Győr!

Hát attól tartok én is, hogy nem lesz könnyű, főleg, hogy most leálltak az ügyintézők is, nem tudok utána kérdezni sem! Kuka voltam, mert előbb is kitalálhattam volna....:S

2010. aug. 2. 18:57

Bár bevallom őszintén én úgy tudom, hogy a felvételi ponthatárok határozzák meg!

Engem most vettel fel Villamosmérnöknek és Környezetmérnöknek szeretnék átmenni, de a Széchenyi-n nem olyan könnyű!

2010. aug. 2. 18:54
Melyik suliba jársz?
2010. aug. 2. 18:52
A történet röviden annyi, hogy tavaly jelentkeztem ápolás-betegellátás szülésznő szakirányra, de mivel rajtam kívül nem akarja senki a szülészetet felvenni, így én sem vehetem fel! Levelezőn vagyok egyébként! Így már nem szeretném ezt tanulni, hiszen direkt azért jelentkeztem, hogy szülésznő legyek! Most eljátszottam a gondolattal, hogy szakot kéne váltanom, mivel engem a sima ápoló szak nem vonz! Jogász szakra szeretnék átmenni, második félévet már meg sem csináltam szóval veszteni valóm nincs! Szeretném ha valaki, aki járt már hasonló cipőben, leírná, hogy mi a teendő, mert nagyon elvagyok keseredve! Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook