Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki Odafenn szeret minket fórum

Valaki Odafenn szeret minket (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valaki Odafenn szeret minket

28. tfazek
2010. aug. 5. 13:59
Hát sírtam. Nem tudok mit írni. Sok boldogságot nektek. Ezt biztosan nem lehet elfelejteni soha.
2010. aug. 4. 15:05
Kitartást, türelmet és élvezd az anyaság minden percét, erőben egészségben, mindkettőtőknek.
2010. aug. 4. 10:12
Sok örömet kívánok a kislányotokban és persze mindkettőtöknek jó egészséget. Nekem is nagyon tetszik a cikked címe.
25. JUL17
2010. aug. 3. 22:50

Gratulálok nektek ,és kívánok nagyon jó egészséget.

Nagyon szép címet adtál a cikeddnek:)

2010. aug. 3. 20:11

Tényleg a cím és az első sorok után én is rosszabbra számítottam. Szerencse, hogy így alakult, hogy a babátoknak sem lett semmi baja. Az, hogy picit kisebb, mintha kivárta volna a 40. hetet, nem jelent semmit, majd behozza a többieket hamar! Gratulálok hozzá!!!

Barátnőm a 32. héten szült hasonló gyorsasággal, neki is magas volt a vérnyomása. Neki elfolyt a magzatvíz - szerencsére!!! -, mert mikorra bekerült a kórházba már alig lehetett hallani a baba szívhangját. De ők is jól vannak!! A kislányok amúgy is szívósabbak, kemény csajszi lesz belőle!! :)

23. inlex09 (válaszként erre: 22. - Pviki)
2010. aug. 3. 14:53

Szia!

Amikor a dokitól kérdeztem,azt mondta,hogy nem biztos hogy ugyanígy történik a következő babánál.

22. pviki
2010. aug. 3. 08:50

Örülök, hogy ilyen szerencsésen megúsztátok. Tényleg hálát adhatsz érte.

Kell a szerencse is néha és ez most az volt.


Neked mit mondtak a további gyermekvállalásról?

21. Ritmus (válaszként erre: 1. - Inlex09)
2010. aug. 2. 23:29
Mennyien voltunk hasonló cipőben :) Nekem írtó nagy szerencsém volt, mert a nőgyogyim észrevette, hogy hétről hétre kúszik felfelé a vérnyomásom. De még a normál tartományon belül. Először 110, majd 120, azután 130, és az utolsó 135/nem tudom mennyinél már be is fektetett a kórházba...(30 hetesen) először nagyon haragudtam rá, mit sem tudtam a toxémia veszélyeiről akkor még. A kórházi felvételin mértek először 140/90-et, ami ugye a felső határ. Majd elindult a lavina. 1 szem gyogyi 1 nap. Másnap magasabb vérnyomás, több gyogyi és ez így ment addig, amig én már napi 11 szem vérnyomáscsökkentőt szedtem, és hála az orvosom korai felismerésének, a vérnyomásom 150 főlé nagyon nem ment, mert rögtön gyogyi emelést rendeltek. Így a 36. hétig! húztuk, akkor jelent meg először a fehérje is a vizeletemben, és persze császárral végeztük. Annak nagyon örülök, h még majdnem 6 hétig benn tudták tartani a babut, rengeteget jelentett a fejlődésében ez a bennlét, de én nem sajnálom azt az 1 hónapot, ami hátra lett volna még, mindig azon izgultam, hogy az a rengeteg gyogyi amit naponta szedtem, vajon nem árt-e neki? De valljuk be, ma már csak az EREDMÉNY a fontos :)
20. Kiscsibe79 (válaszként erre: 16. - Inlex09)
2010. aug. 2. 21:14
Szívből örülök, hogy minden jóra fordult! Jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
19. 366c3cc959 (válaszként erre: 1. - Inlex09)
2010. aug. 2. 21:13

Szia.Mintha ami kis történetünket olvastam volna vissza:)Ugyan ez történt velem is,magas vérnyomás,vizesedés,fehérje a vizeletbe=toxémia.34.hétbe császározás,két hét a PIC-en.Sajnos nálunk volt egy kis oxigén hiányos állapot,ami miatt van egy kis lemaradás,de bepótoljuk,mert óriási akaraterő van bennünk:)

Nektek is sok egészséget és boldogságot:)

2010. aug. 2. 21:04
Szia, szinte a saját történetünket olvastam. Örülök, hogy jól vagytok. A mi kisfiúnk március 29-én született (június 11. helyett) 990 grammal. és éppen ma érte el a 4 kg-ot. Szerencsére minden rendben vele, de az első két hónap, amit kórházban töltött borzasztó volt.
2010. aug. 2. 21:03

nekem is mind3 -nál magas volt,de kicsinél kishijján doki beakart fektetni,hiába szedtem gyogyot napi 3x 2 szemet xart nem ért:(de hála mind egészséges:)

Sok boldogságot nektek!

2010. aug. 2. 20:59
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat és jókívánságokat,nagyon jól esnek szavaitok.
2010. aug. 2. 20:48
Jó egészséget, hosszú boldog életet kívánok nektek!
2010. aug. 2. 20:39
:) megható történet, jó egészséget és sok boldogságot!!!
2010. aug. 2. 20:34
Minden jó, ha a vége jó. Én is arra tippeltem, ahogy olvastam soraid, hogy baj történt, de MINDENKI szorított értetek és minden jól alakult. Jó egészséget Nektek.
2010. aug. 2. 19:46
Szia! Végig úgy olvastam a cikket, hogy azt hittem, szomorú vége lesz és mikor rájöttem,hogy nem, nagyot sóhajtottam :) Gratulálok a babához, és sok boldogságot Nektek.
2010. aug. 2. 19:19
Gratulálok Alexához, örülök hogy minden jól végződött!
2010. aug. 2. 18:11

Szia! Az én 2 szülésem,és terhességem majdnem így zajlott le,csak az én lányom,majd kisfiam kicsit tovább lehetett a pocakomban. Alapból magas vérnyomásos vagyok,és szinte magától érthetődő,hogy TOXÉMIÁM lesz minden terhességnél. :( Mindig az a kérdés...mikor jön el az a pillanat,hogy se én,se a Babám nem birjuk tovább! Két gyerkőcöt szültem ilyen körülmények között! De jól vannak,akár csak a Te kislányod!!! Gratulálok hozzá,sok boldogságot,és egészséget kívánok NEKTEK!!!! :)


Ui.: valóban nagy szükség van ilyenkor a ,,fentről jövő SZERETETRE,,!!! És persze a családjaink támogatására!!

2010. aug. 2. 17:35

Szia,

tényleg hatalmas szerencséd volt, és jó orvosod is. Én ugyanilyen háttérrel szültem koraszüléssel a 25. héten 2-szer, mindkét alkalommal elvesztettem a babámat. Az utolsó terhessségem nagyon szigorú felügyelet és kisérleti stádiumban lévő gyógyszerkombináció segítségével 32 hétig húzható volt, így született Rebekám a 7. hónapban, mára egy tündéri 4 éves.

2010. aug. 2. 17:19

Kicsit a dátumok hasonlítanak az én történetemre. Én november 31-én feküdtem be a kórházba és képzeld, február 12-én szültem:)

Jó egészséget Nektek!

2010. aug. 2. 17:07
De jó, hogy minden rendben :D
2010. aug. 2. 17:03
Köszönöm a jókívánságokat mindenkinek.
5. inlex09 (válaszként erre: 2. - Márti86)
2010. aug. 2. 17:02
A címmel csak arra akartam utalni,hogy időben derült ki minden és jóra fordult.
2010. aug. 2. 16:38
Nagyon sok egészséget, az életben sok örömet kivánok az egész családnak!
3. Ronikutyi (válaszként erre: 2. - Márti86)
2010. aug. 2. 16:27

Én is a legrosszabbra számítottam,nagyon nagy meglepetés volt,és hatalmas kő esett le a szívemről,mikor az utolsó sorokat olvastam,hogy él a pici,és semmi baja,jól vagytok mind a ketten.Igazán örülök neki,valaki odafenn tényleg szeret titeket:)))

Sok boldogságot kívánok!!!

2010. aug. 2. 16:16
A cím alapján először azt hittem baj történt vele. Örülök hogy jól vagytok és sok boldogságot nektek!!!
2010. aug. 2. 16:08
Elég hosszú az én történetem, de úgy érzem, ki kell írnom magamból. Ennél szebb terhességet nem is kívánhattam volna, de a 28. héten hirtelen minden megváltozott. November 30. volt az a nap. Nem kívánom senkinek, amit aznap átéltem. Most, 7 hónappal a történtek után tudatosul bennem, mekkora "szerencsénk" volt.

Ugrás a teljes írásra: Valaki Odafenn szeret minket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook