Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olcsó megbizható üdülés Magyarországon! fórum

Olcsó megbizható üdülés Magyarországon! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 09:32
balaton fövenyesen a kempingben szálunk meg és szabadstrand ott a kaja is bőséges és nem nagyon drága mi ott is szoktunk enni/északi oldal ,
6. f98502dd0b (válaszként erre: 5. - F98502dd0b)
2010. aug. 2. 08:59
És ha a balaton mentén mész végig,akkor út közben megcsodálhattok még egy két látványosságot. mi megnéztük keszthelyet,és várakat várjátékokkal,szőlőhegyet boros pincével.
2010. aug. 2. 08:49

Szia!

Én nagyatádon voltam idén párommal a 4.évfordulónk alkalmával és annyira megtetszett,hogy oda akartam költöni. :-) Még megyünk is vissza. Nagyon sok látnivaló van és gyalog minden megközelíthető. Olcsó volt a szállásunk és nagyon modern és szép+tiszta! 2szoba+gardrób+konyha+étkező volt. Kettőnknek volt 6500ft egy éjszak/2fő.(igaz ez májusba volt) És az éttermek is olcsók. Van gyógyfürdő,strand,csúszda,szoborpark,erdei kisvasút...Az emberek nagyon barátságosak,és olyan nyugalom volt,hogy teljesen ki lehetett kapcsolódni. Horvátba nem éreztem ilyen jól magam,mint itt. :-)És az éttermek is nagyon olcsók.

Remélem segítettem.

4. Depike (válaszként erre: 1. - Cffd055cb9)
2010. aug. 2. 08:28
Szerintem az Őrség nagyon szép, Őriszentpéter és környéke kiváló kirándulásra, sétákra, a környék gyönyörű. Én két évig dolgoztam ott. A környéken van a Vadása-tó, ott lehet fürdeni, és érdemes megnézni a környékbeli fazekasokat is.
2010. aug. 2. 08:15

???

Na engem is érdekelne.

2010. aug. 2. 08:13

szia!

merrefelé laksz?! vagy a távolság nem számít?

2010. aug. 2. 07:59

Sziasztok!


Aki tud szép helyeket, két főre viszonylag olcsó szállással és sok látni valóval az írjon!


Köszönet :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook