Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kollagén kapszula tapasztalatok fórum

Kollagén kapszula tapasztalatok (beszélgetős fórum)

28. Kimi77 (válaszként erre: 25. - Edit20)
2021. máj. 1. 14:55
Szia!🙂Örülök h kezd beválni.majd várom a tapasztalatodat a későbbiekben.remélem eléred a várt hatást🙂
27. Kimi77
2021. máj. 1. 14:52
Hello mindenki!🙂44 éves ffi.vagyok és rettettöen fáj a térdem ,ropog és had ne soroljam😔ezen kivül eléggé szárad a bőröm a ráncokról ne is beszéljek,de ez számomra másodlagos,a fő az izület.szoval ezért próbálom ki.Én személy szerint nem nagyon hiszek csodákban ,de el kell mondjam,kb.7 napja szedek napi 10-12g sertés kollagén pepid port 1000mg C vitaminnal,homoktövis örleménnyel lefekvés előtt.Azt kell mondjam hogy ennyi idő után meg lepődtem mert a bőröm nem szárad és a szemem fehérje fehér ,ezt azért irom mert nem volt teljesen fehér ,már most rugalmasabb a bőröm és ami a legfontosabb a térdem elkezdett nem ropogni,jobban müködni.azt nem mondom h nem fáj már de jobb.persze hogy nem várhatok csodát 7nap alatt🙂minimum 3hónapig fogom szedni aztán meg látjuk mire megyek vele ,már bízok benne h jó lessz🙂majd jelentkezem a fejleményekkel🙂a legjobbakat mindenkinek
26. birebora (válaszként erre: 25. - Edit20)
2021. márc. 10. 17:45
Örülök:)
25. Edit20 (válaszként erre: 24. - Birebora)
2021. márc. 10. 13:27

Most merek már tapasztalatot írni, merthát a habokra nem:)

Végül barátnőm által ajánlott kollagént vettem meg. Én imádom, első tapasztalatom az volt, hogy elment a bőrszárazságom, utána úgy, hogy már a második dobozt kezdtem meg én úgy látom, hogy határozottan teltebb az arcom. így 42 évesen már minden ajándék:):)

24. birebora (válaszként erre: 23. - Edit20)
2021. jan. 30. 17:41
Oké, várom a tapasztalatodat, ha pozitív és látsz magadon hatékony változást lehet, hogy neki futok még egyszer.
23. Edit20 (válaszként erre: 22. - Birebora)
2021. jan. 29. 18:19

😂😂

Azért hátha. Majd ki fogom írni, ha jót találtam és segített is.

2021. jan. 29. 01:46

Azt gondolom, hogy semmit nem ér, szedtem, reklám, pénz kidobás:)

De ha téged megnyugtat és már megvetted, szedd. Annyit árt amennyit használ:)

21. Edit20 (válaszként erre: 20. - Birebora)
2021. jan. 28. 23:25
A bőrömre szeretném szedni. Olyanokat néztem, ami több mindent tartalmaz de még nem tudtam dönteni. Azt már latom, hogy nem csak az ár számit hanem az összetevők is. Mert az olcsó az sokszor drága vagy nincs benne semmi. Mit gondolsz?
2021. jan. 27. 16:56

Miért akarod szedni?

Én szedtem. Semmi. Reklám.

19. Edit20
2021. jan. 27. 16:46
Sziasztok, nem nagyon mozog a fórum, de hátha valaki még olvassa. Nagyon szeretnék kollagén tablettát/kapszulát szedni, csak valahogy nehéz a választás annyi fajta van. Kinek mi jött be mostanság. Próbálom beleásni magam a témába.:)
2021. jan. 12. 15:26
Nálam és a barátnőimnél a favorit a Fittprotein collagen. Nem kell hozzá külön c vitamint venni és van benne Q10 is. A bőrömmel csodát művelt és az izületeim se ropognak már.
2019. okt. 19. 12:52

Szia!

En a Panda Nutrition Collagent probaltam. Nekem az nagyon bejott. Van benne a nagy dozisu kollagen mellett hialuronsav es c-vitamin is. 2 honap utan erezhetoen csokkent a rancok melysege a szemem alatt.

16. szzh01 (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2016. szept. 2. 06:13

Szia Kriszti0074!

Megírnád kérlek, hogy melyik kollagén készítményt szedted? Már régen volt a bejegyzésed, remélem, olvasod még a kérdést. Köszi! :-)

2015. ápr. 13. 09:25

Sziasztok!


Szeretnék kollagén pótlására valamit, de tanácstalan vagyok. Anyukámnak (80 éves) szeretném az izületi problémáira kipróbálni, illetve magamnak megelőzésre és bőrszépítésre.

Kinek melyik vált be, melyiket érdemes megvenni,

Hálás köszönet a válaszért! Köszömöm.

14. Lizy05
2011. júl. 13. 21:53

Sziasztok,

porckopásra szedte már ezt valaki? Azt olvastam jó rá, nekem meg muszáj valamit kitalálnom, mert 20 éves vagyok, és kétszer meggondolom, h felmenjek -e a lépcsőn, és elvileg sokat kéne bicikliznem, de még a gondolatától is rosszul vagyok, mert fájok...

13. judo64 (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2011. márc. 10. 17:27

Szia

Szeretném megkérdezni hol vettél folyékony kollagént?Olvastam több helyen róla és legalább 500mg C-vitaminnal kell szedni.

12. judo64 (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2011. márc. 10. 17:16
Szia! Melyik fajta kapszullát szeded?Én most akarok venni de gyártó is van annyi mint a tenger.Én Rossmann-ban dolgozok és van.De eddig nem mertem megvenni.
2011. jan. 20. 15:16

Halihó! Én és a férjem kacérkodunk a gondolattal, hogy kollagén tartalmú készítményt szedjünk, én a hízás+ terhesség miatt "csíkos" vagyok, és ha hasam lóg, ő pedig gyúrás+ hízás miatt szintén így néz ki.

Az a kérdés, hogy érdemes a torna + diéta megtámogatása kollagén bevitelével feszes bőr érdekében?

10. Kisskee (válaszként erre: 9. - Kriszti0074)
2011. jan. 8. 14:23
Szia! Te melyik fajtát szedted? Észrevettél más pozitív hatását is a kollagénnek?
9. Kriszti0074 (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. dec. 30. 14:28

SZiasztok!

Én szedtem kollagént több félét is, de nekem a folyékony koncentrátum vált be leginkább. Én azért kezdtem el szedni, mert lefogytam és a bőrömet szerettem volna feszesíteni. Elég látványos volt, pl. nem "lötyög" a felkaromon a bőr. Különben nekem a hajam is gyorsabban nőtt tőle. Azt hiszem ez erősebb mint a tabletták!

2010. szept. 28. 20:20

Sziasztok! Azóta hatott már valakinek a hajára?

Lassan 2 hónap is eltelt már:)

7. a7baea197d (válaszként erre: 6. - Sysy66)
2010. aug. 4. 00:19
Szerintem igen. Alapvetően a kollagén a szervezetben is előfordul. De azért a nőgyógyászt kérdezd meg, hogy szedheted-e.
2010. aug. 3. 20:25
terhesség alatt lehet szedni?
5. a7baea197d (válaszként erre: 4. - Darcy73)
2010. aug. 2. 08:56
Köszönöm szépen a tanácsot!
4. Darcy73 (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2010. aug. 2. 08:03
Nekem is itt ajánlották,de én hajra szedem,aki ajánlotta szintén.De azt írta,hogy a bőre is szebb lett tőle,úgyhogy sztem Neked is javul majd.
3. a7baea197d (válaszként erre: 2. - Darcy73)
2010. aug. 2. 07:16
Igen, igazad van :)) Nem is annyira a türelmetlenség, mert tudom, ha valami hatékony, akkor idő kell hozzá, sőt, alapvetően minden dologgal kapcsoltban kitartó vagyok, csak megfordult a fejemben, hoyg talán hiába szedem, vagy talán az egésznek nincs is értelme. Mielőtt elkezdtem szedni, itt a Hoxán kaptam tanácsot, és javaslatot, csak nem tudtam hogy valóban hatékony-e:)) De akkor szerited szedjem tovább és érdemes? Valóban megmutatkozik a bőrömön is előbb utóbb?
2010. aug. 2. 07:10
Mindenképp!Minimum 3 hónap kell minden táplálék kieg.-nek,hogy látszódjon is a hatása.Én is ezt szedem a hajamra,kb. 1 hónapja.De tudom-tapasztalat-hogy mindennek idő kell,így nem nyugtalankodom.Az a baj,hogy mai rohanó világunkban az emberek mindentől azt várják,hogy azonnal hasson.Holott a probléma sem 1 hónap alatt alakult ki.
2010. aug. 2. 07:02
Nem olyan régen, kb 1 hónapja elkezdtem szedni egy kollagén tartalmú kapszulást, mivel a bőrre is jótékony hatást fejt ki. Ez szerintetek mennyi idő múlva mutatkozhat meg? Mert semmit nem vettem észre. A körmömön viszont igen, mert sosem nőtt meg igazán és mindig letöredezett, de most erősödött és gyorsabban növekszik.De sem a hajam, se a bőröm állapotán nem javított. Mit gondoltok érdemes tovább szedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook