Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körülmetélés után - tapasztalatok fórum

Körülmetélés után - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4. Avant gárdista (válaszként erre: 1. - F3687f6f02)
2012. okt. 14. 21:40

Engem még kisiskolás koromban körülmetéltek és igazából csak a hátrányát látom, előnyét nem. Elég lett volna egy részleges metélés, vagy bemetszés, de az orvosok sokszor kényelmesek és egy gyors nyisszantással megoldják a dolgot "egy csapásra"... :(

A pici korban elvégzett műtét később látszik csak, hogy mennyire lett szép vagy ronda (már amennyire egy csonkolás lehet szép, ez talán mindenkinél más, de én úgy gondolom, mindenki úgy szép, ahogy született, ez a normális) és hát nálam később, már kamaszkoromban látszott, hogy cikkcakkos, ronda lett a vágás. A makk időről időre - valszeg az időjárás játszik ebben szerepet - kiszárad, kérges lesz, rossz tapintású, a felülete néhol hámlik újra meg újra. Elég ocsmány, foltos lett az évek alatt, nem is mutogatom sehol :(

Szerintem aki teheti, ne csináljon ilyet a gyerekével, mert én se vagyok ezért hálás. Még rosszabb, hogy mint kiderült, nem tudok még perelni se ezért, ráadásul ha megnyernék egy pert (ami tudjátok, hogy hogy megy Magyarországon, nyilván esély sincs rá) akkor se tudná nekem senki az előbőrt és a rajta levő többezer ideget visszaadni sehogy :(

Igazából az tény, hogy smegma nincs, de hát ha valakinek nincs karja, mert tőből levágják, akkor se azon agyal, hogy legalább nincs hónaljszaga. Én szívesen mosnám az előbőr alatt, ha lenne, mert akkor legalább az orális szexet élvezném, sajnos, mivel még feszül is a makkra föltapadt bőrrész merevedéskor, ezért csak síkosítóval tudok szeretkezni és a makkom akkor se érzékeny. Ezt hallottam már több más körülmetélttől is személyesen és a neten is többektől. Szóval, ha valakinek szűkülete van, akkor inkább tágítsa, ha lehetséges, krémmel, sok ideig, akármi van és ha műteni kell, akkor is válassza a bemetszést, vagy részleges metélést, hogy maradjon minél több az előbőrből, nem viccből van az se, ahogy semmink se viccből van a testünkön !

3. clari06 (válaszként erre: 1. - F3687f6f02)
2010. aug. 2. 14:37
Szia,ez tényleg nem normális,meg kell nézetni.A páromnak is volt,és max fél év amig teljesen tünetmentesen rendbejött.DE azóta minden oké..Pusz
2010. aug. 1. 22:16

Szia!

Nem normalis,hogy meg ennyi ido utan is faj neki.

Mindenkeppen keressen fel orvost!

2010. aug. 1. 18:57

Sziasztok!


A páromnak fitymaszűkülete volt, amit csak a megismerkedésünk után, felnőtt korában (23 évesen) műttetett meg. Ez a tavalyi év októberének elején volt.

Sajnos azonban még mindig vannak fájdalmai. :( Egy szeretkezés után 2-3 napig is nagyon érzékeny és fáj neki. De van, hogy még több napig is.


Van valakinek tapasztalata, hogy meddig fáj, meddig érzékeny a műtéti heg? Mikorra gyógyul meg teljesen?

És úgy egyáltalában: normális, hogy még mindig ilyen érzékeny?


Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook