Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Schnauzer gazdik fórum

Schnauzer gazdik (beszélgetős fórum)


2011. jún. 21. 13:50

Holló örökbefogadható!Holló altatás elől mentett kutyuska.6 hónapos kan Óriás schnauzer keverék kutyus. Nagytestű lesz várhatóan. egy méreteslábú, nyuszipuha szőrű kamasz. Aki extra jó arc és vénásan van neki bekötve a nyugalom-elleni szer, mert szerintem ló helyett is használhatnák, elhordaná a hegyeket unalomból . :D Eleven-vidám, játékos kutyus. Más kutyákkal, gyerekekkel csodásan kijön, és kiválóan őrzi a házat. Labdázni imád, de gyorsabb, mint a labda, ezért hamar elunja, hogy lehagyja a gömböt. Trixivel is szeret játszani, de Trixi egy vén nyanya neki 8 éves, és hamar elfárad. . . :D Hobbiból sétáltatja a tányérját, tud vele futni sokat, de a hülye tányér is elfárad, és le kell tenni. :D Akartok még tudni valamit? :P

Ja és futtában eszik. . . mit eszik. . . csipeget. . . ez a marha nagy szőrcsimbók. . . mentében beveszi a kaját, mint a tablettát. . . nem ér rá enni se. inni is így iszik. menet közben. . . sokszor rajtam több a víz, mint amit benyelt. Esküszöm sodrása van, mint a folyónak. . . elfut melletted dobog a föld és lobog a hajad, mint egy indián varázslat. :D

Oltva-féregtelenítve-bolha irtva keresi az ideális gazdit.

Képek a mappában.

2011. jún. 3. 12:36

Egyik rokonomnak volt schnacija, de elajándékozta és az új gazda is továbbadta és a következő gazda a kutyát agyonütötte egy baltával.....Ezt 13 év múlva tudtam meg, és nagyon sajnáltam!!! :(

Nem tudom elhinni, hogy valaki képes ilyet megtenni....Az ilyennel ugyanezt kéne megtenni!!!

2010. júl. 31. 20:47
Imádom!Együtt nőttem fel fel vele és nekem tényleg ő volt A KUTYA!A következő A Kutya egy Pointer volt...Nekem sosem lesz két egyforma fajtájú kutyám ,mert mindegyik A volt a maga módján,de a Snaci az Snaci.
2010. júl. 31. 16:46

Hello!

Nekem az egyik kutyusom óriás schnauzer.

Nagyon édi-:)kis mafla.

Jó tulajdonsága ,hogy nem ugatós-viszont amióta anyuék kutyáját magunkhoz vettük,folyton ugatnak-együtt,kórusban:DD

4. xti_
2010. júl. 31. 16:42

az óriás volt a kedvencem. olyan okos volt, hogy az hihetetlen. van nálunk egy kis tó, híd ível át rajta. éppen egy botot dobtam a kutyámnak a vízbe, hogy hozza vissza - ezt nagyon szerette - amikor a hídon labdázó gyerekek beejtették a labdájukat a vízbe. kiabáltam a kutyámnak, hogy a labdát hozd, ne a botot! a labdát,a labdát hozd! (ismerte a labda szót, neki is volt.) de csak úszott kitartóan a bot felé... na, gondoltam, nem érti, meg aztán a bot volt a feladat, most arra koncentrál, sebaj.

fogta a botot a szájában, és kifelé úszva szépen kiterelte a bottal a labdát is.

3. arrival (válaszként erre: 2. - Xti_)
2010. júl. 31. 15:31
Nekem eddig csak közép, de hamarosan óriást is szeretnék.
2. xti_
2010. júl. 31. 15:29
mindenképp. minden méretben volt már.
2010. júl. 31. 15:21
Sziasztok, nem találtam még ilyen fórumot, vannak-e rajtam kívül olyanok akiknek A KUTYA a schnauzer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook