Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Decathlonban dolgozók fórum

Decathlonban dolgozók (beszélgetős fórum)

5. mézeszserbó (válaszként erre: 1. - N.beja)
2010. szept. 23. 13:48
Férjem nagyobbik lánya ott dolgozott egy darabig. Nagyon utálta.
2010. júl. 31. 17:05

Szia!


Már nem dolgozom ott, de 3 évig igen. Sportos múlt számít.... Kérdezz...

2010. júl. 31. 10:27

Köszi szépen!

Ez egy vidéki áruházuk talán jobb lesz.

2010. júl. 31. 10:01
Szia, Bar en nem ott dolgozom, gondoltam megosztom veled az interjum tapasztalatat: Budaorsinek volt meghirdetve az allas es bar viszonylag messzebb volt megpalyaztam mert gkocsival gyorsan meg lehet jarni. A csoportos elbeszelgetes utan olyan 1.5 ora mulva derult csak ki, hogy valojaban az allas Hatvanba szol, de pszt ovatosan kezeljuk mert titok hogy ott nyitnak uj aruhazat. Szamomra ez igy penz, ido es benzinpazarlas volt. Igy hat feluton fogtam magam es felalltam, hogy koszonom szepen, de lehettek volna olyan kedvesek, hogy latva az oneletrajzban jelolt lakcimet legalabb felhivnak es rakerdeznek hogy vallalom-e monduk a koltozest leven ez a tav napi ingazassal nem felvallalhato. Szoval reszemrol ennyi ha az emberi minimum is hianyzik. Ezzel nem akarlak elkedvteleniteni, lehet h azota vagy most mar mas a helyzet. Sok sikert!
2010. júl. 31. 09:34

Sziasztok


Jövő7en megyek az egyik áruházukba interjúra eladónak.Érdekelne azok véleménye és tanácsai azoknak akik ott dolgoznak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook