Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Könnyen nemezelődő, göndör hajra keresek fésüléskönnyítő ötleteket:)! fórum

Könnyen nemezelődő, göndör hajra keresek fésüléskönnyítő ötleteket:)! (tudásbázis kérdés)


17. xti_ (válaszként erre: 16. - Flamina)
2010. aug. 10. 18:11
szivesen, örülök, hogy része lehettem! : )
2010. aug. 8. 12:28

Köszönjük a segítséget, azóta megvolt a műtét is:D.

Kombináltam az ötleteket, xti_ (köszönöm) ötlete után bevetettem a tejproteines balzsamot, de beszerzünk majd egy mélykondícionálót is. Az eredmény: ˝Anya, ilyen könnyen még soha nem lehetett kifésülni...˝. Szóval, köszönjük:)))

15. manul
2010. aug. 2. 10:51

Szia!

Nekem is ilyen a hajam én mélykondícionáló hajpakolást használok minden mosás után,a Tescoban és az Auchanban is vettem már,olcsó,nagy dobozos és névtelen,de nekem segített.Fodrászkellékesnél is lehet hasonlót kapni,azok is beváltak.

Sok drága vacakot kipróbáltam már és egyik sem volt jó!

A GlissKur és a Schwarzkopf termékek kimondottan rossznak bizonyultak.Kivéve a GlissKur pumpás hajápoló olaja.

Mosás és balzsamozás után én bekenem Elséve balzsammal az újjal,na az drága 1500 Ft körül van de nagyon jó és egészen kis mennyiség is elég.Van belőle éjszakai és nappali ápoló is,én használom mindkettőt.Ezeket merem ajánlani!

14. mamika2 (válaszként erre: 11. - Bared)
2010. aug. 1. 13:20
De mi a neve??:DDD
13. flamina (válaszként erre: 9. - Xti_)
2010. júl. 31. 22:32
Feltétlenül:).
12. bared
2010. júl. 31. 16:11

[link]


így néz ki a doboza

11. bared (válaszként erre: 8. - Mamika2)
2010. júl. 31. 16:10
fodrászkellékesben, és tescoban is vettem már...
2010. júl. 31. 15:12

sunsilk

mondjuk én nemigen költenék ilyesmire, de egyszer egy tesco parkolóban rámsózták. nagyon lággyá teszi a hajat és nagyon finom illata van. utóbbi miatt olykor nagyon keveset használok

9. xti_ (válaszként erre: 7. - Flamina)
2010. júl. 31. 14:36
remélem, nektek is beválik. majd írd meg, hogy sikerült!
8. mamika2 (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. júl. 31. 13:57

Szió!

Hol lehet ez a tejproteines hajbalzsamot kapni?

Mi a pontos neve?

7. flamina (válaszként erre: 6. - Xti_)
2010. júl. 31. 13:28
Ezt kipróbáljuk, sajnos a drogériákban kapható szereken már túl vagyunk:(...
6. xti_ (válaszként erre: 1. - Flamina)
2010. júl. 31. 11:25
az enyém is ilyesmi. amikor feloldom a szükséges samponmennyiséget 1,5-2 dl meleg vízben, teszek hozzá 1 evőkanál almaecetet, és ezzel mosom a hajam. könnyen fésülhető lesz, fényes, könnyű és puha. (nem olyan lappadt és tapadós, mintha balzsamoznám. és még olcsó is.)
5. k_nm
2010. júl. 31. 10:14
Hát, én jártam úgy, hogy a fodrász csak ollóval tudta kiszedni a gubancot a hajamból...akkor kezdtem el használni ezt a Gliss Kurt és maximálisan bevált. Ez egy 200 ml-s pumpás spray, sárga színü...hogy magyarul mi van ráírva, nem tudom, de láttam már otthon is a DM-ben...kitartást a nagylánynak
4. flamina (válaszként erre: 3. - K_nm)
2010. júl. 31. 10:03
Köszi az ötleteket, sajnos égető a probléma, lassan minden gubanc:(, pedig rendszeresen fésülöm a lányzót, aki ezt egyre nehezebben tűri.
3. k_nm
2010. júl. 30. 22:47
Gliss Kurnak van kifejezetten erre a probémára egy spray-e. Nagyon tudom ajánlani, én is azt használom, nekem bevált
2010. júl. 30. 21:46

szia! a tejproteines hajbalzsam a lehető legjobb, szerintem beválna. . nem is drága, itt szegeden egy óriási doboz 800 ft. körül van, ami alaphangon félévig, de inkább tovább is elég. . .

továbbá az új babával váltogatva még jobb...

2010. júl. 30. 21:32
Könnyen nemezelődő, göndör hajra keresek fésüléskönnyítő ötleteket:)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook