Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után, babázás közben! fórum

Szülés után, babázás közben! (beszélgetős fórum)


2007. júl. 10. 17:28

Azért vetem fel ezt a dolgot,mert hasonlót nem találtam.....lehet én nem néztem szét alaposan!!

Először is: Szerintem sok nő rágódik ezen,hogyan nyerhetné el a legideálisabb külsőt szülés után?Mert ugyebár sokunknak megváltozik a bőre..megjelennek azok a nemkívánt striák,megereszkedik a szoptatás befejeztével a mell...elég sok minden nem lesz már a régi!

Én mindig is fiús testalkattal voltam megáldva,emiatt a terhesség okozta testi változások egyrészének örültem!Főleg annak,hogy a csípőm szélesebb lett,de jöttek a bőr elváltozásai is.Arra szeretnék mindenkit buzdítani,hogy ossza itt meg velem...és mindenki mással is a tapasztalatait....hátha tudunk segíteni másokon,akik hozzám hasonlóan tanácstalanok,hogy vajon mit is tudnak megukkal most kezdeni!!Milyen (házi)recepteket ismertek a striák a narancsbőr kezelésére?A bőr veszesítésére,rugalmasságának visszaállítására,érintésének jobbá tételére??

nagyon köszönöm a segítséget!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook