Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? fórum

Hogyan hat a homoszexualitás a gyerekek fejlődésére, életfelfogására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
268. 274c9996b8 (válaszként erre: 267. - Binky)
2010. máj. 23. 14:42

Ma mar tudjuk , szoval tudomanyossan bizonyitott hogy a Biblia iroi sokmindent atvettek,meghamisitottak mas nepek szent könyveiböl :) Pl nöi istensegeket kihanytak,atvaltoztattak angyalokka stb...

Van böven szakkönyv,kulönbözö feltevesek,teoriak,tudomanyos megallapitasok a temarol , de mint altalaban 10-tudos,kutato kb 11-velemenyen van :)

Az egyik legelterjedtebb velemeny az az hogy , több mint 30-kultura,nagyhatalom,viragzo allam letunt , csak ugy szinte egyik naprol a masikra ! ? Ebböl 28-allam a szexualis eltevelyedesek,perverzitasok miatt ment tönkre :).....masszoval a hagyomanyos , csalad mintaja kilett csufolva -:(

Viszont semmi nincs leszögezve !

267. Binky (válaszként erre: 266. - 274c9996b8)
2010. máj. 22. 21:11

Van egy olyan érzésem, hogy erről kéne pár szakkönyv:)

Mert tényleg érdekes...szerintem nyílt titok volt, de amíg nem került ennyire nyilvánosságra, addig ok volt. Na és ha a zsidók elutasították, akkor a keresztény Európa majd a keresztény államok is átvették logikusan ezt a szokást, nem? Mert régen a Biblia olvasása és az aszerint való (látszólagosan)élet alap volt. Lehet minden a zsidóknál kezdődött.

266. 274c9996b8 (válaszként erre: 265. - Binky)
2010. máj. 22. 21:09

A görög arisztokracia nyiltan pedofilozott , teljessen normalis volt :) Aztan a görögöktöl atvettek e-jo szokast a perzsak is :)....

Ne is beszeljunk a Romai birodalom szexualis szokasairol ? ! mert ott az volna a kerdes hogy , volt-e valami ami tiltott volt :D

265. Binky (válaszként erre: 264. - 274c9996b8)
2010. máj. 22. 21:06
A fene tudja... az ókori görögöknél, meg egyiptomiaknál meg kifejezetten népszerű volt.
264. 274c9996b8 (válaszként erre: 263. - Binky)
2010. máj. 22. 21:03

Az 1900-as evek elejen meg mindeg egesz europaban , kerekbetöres altal kellett meghalni a homokosoknak , ha bizonyitott volt ! Ugyhogy a szabadsaguk nem olyan regi keletu.

De kimondottan törtenelmi szempontbol erdeklödök !

Azutan minden idökben,napjainkban is sok homoszexualis ferfi hazassag möge bujik , tehat titokban homokos csak ! ( ugy hogy , nem gond az hogy , szaporodjanak :)

263. Binky (válaszként erre: 262. - 274c9996b8)
2010. máj. 22. 18:31
Lehet mert akadályozza zsidóság elterjedését, , ezzel meg az összefogást...a babiloni fogság alatt meg lett volna a létszámnövekedésre szükség. Fogalmam sincs őszintén, de a zsidók okos nép, nyilván van valami ésszerű magyarázata.
262. 274c9996b8 (válaszként erre: 261. - Binky)
2010. máj. 22. 17:21

Az ujszövetsegben szinte semmi nincs ,semilyen szexualitasrol !

Viszont megis szeretnem tudni miert irjak több helyen is az oszövetsegben ? Mert ugygondolom hogy , ennek a szigoru buntetesnek kell hogy , legyen valamilyen törtenelmi hattere ? !

Igen a verfertözes is bent all a Bibliaban , de ott ugye elsösorban arrol van szo , hogy ne gyartsuk a nyomorek gyerekeket tudatossan ?

Itt ahol en elek (protestans orszag 95%-ban)az utolso Biblia-forditasbol kihagytak azt a reszt ahol a homoszexualisok megölese all ! ( szoval a homoszexualisok keresere!)

261. Binky (válaszként erre: 260. - 274c9996b8)
2010. máj. 22. 17:04

Nem épp az Újszövetségben... az Ószövetség egy kellemes mese, hajrá olvassuk, de ne higyjünk már neki.

(Ennyi erővel az elfogadható viselkedés, ha az apjukkal saját lányai lefekszenek, hogy gyermek szülessen és ne haljon ki a vérvonal? Mert ez is benne van)

2010. máj. 22. 16:55

En arra lennek kivancsi miert irja a Szent-Bibli több helyen is azt hogy ; a homoszexualis embert ki kell irtani ?


Az hogy , hogyan hat a gyerekek fejlödesere,eletfelfogasara az a gyerek környezetetöl is fugg , nagyreszben :)

2010. máj. 21. 20:09

A homoszexualitásnak 3 fajtája lehet

az egyik hogy az illető nagyon régóta tudja magáról általában 13 éves korban jön rá

A másik hogy valamilyen hatás vagy reakció miatt lesz az vagyis "megrontsák"

A harmadik pedig hogy csalódás miatt...

az utóbbi nem sűrű eset

258. Binky
2009. márc. 22. 09:59

Sehogy. Max egy rendes nem meleg-ellenes szülő mellett megtanulná a gyerek, hogy nyitottabb legyen és mindenkit elfogadjon.

Van cigiző ismerősöm, de nem cigizek. Van alkoholista ismerősöm, de nem iszom. Van összevissza fűvel-fával ismerősöm, de nem követem a példáját.

A gyermek elsősorban felfogásában másolja a felnőttet, és nem pedig egyéb dolgaiban.

Másrészről van egy egy idézet, miszerint ha a melegek egyik napról a másikra belilulnának, az emberek meglepődnének, hogy mennyi lila ember található még a legjobb helyeken is.

Kapásból egy tucat magyar hírességet tudnék felsorolni, akik a saját nemükhöz vonzódnak, de nem verik nagydobra. Mind rendesek, édesek, tisztességesek, nem egy gyermekekkel foglalkozik.

257. spinneli (válaszként erre: 249. - 8d784868d0)
2008. máj. 25. 22:10
itt szerintem nem is ezen van a hangsúly, hanem azon hogy emberként tudunk-e viselkedni velük.
256. kaaskopje (válaszként erre: 252. - Reketyés)
2008. máj. 25. 20:08
Ahoz hogy valaki homoszexuális lesz felnõtt korában, semmi köze annak, hogy kik nevelik.
2007. okt. 2. 13:00

Sajnos sokat még most is azt hiszik, hogy az a homoszexuális, aki tülltollban riszálja magát, csapdossa az idegen pasik fenekét az utcán, és a nyilvános wc-kben nemi aktusra hívja őket...

Van ilyen. De ne jellemezzünk egy ettől jóval eltérő közösséget egy-egy egyede alapján.


SF

254. viktoria101 (válaszként erre: 253. - Sasfioka)
2007. szept. 29. 23:44

:) ez így igaz! Végre valami okosság!

Úr Isten mi lenne külföldön azokkal akik meleg "ellenesek",mert úton útfélen találkozna velük :)

253. sasfioka (válaszként erre: 252. - Reketyés)
2007. szept. 28. 11:08

"MINDIG MÁSOL A GYEREK"


Igaz, köztudott tény, hogy a homoszexuálisok nagy része heteroszexuális szülőktől származik.


Más probléma a gondolatmeneteddel nincs is.


SF

2007. szept. 25. 20:28
hÁTIGEN MINDIG MÁSOL A GYEREK,A JÁRÁSUNKAT A BESZÉDÜNKET ÉLETFELFOGÁSUNKAT.íGYTANULJA MEG A VISELKEDÉS SZABÁLYAIT ill.A SZOCIALIZÁCIÓS FOLYAMAT BEINDULÁSÁT.nAMÁR MOST HA EGY MELEG-BUZI NEVEL GYEREKET VAJON MILYEN LESSZ A SZOCIALIZÁCIÓS FOLYAMAT IRÁNY?hmmm?
2007. szept. 4. 18:35
Csak gondoltam, hátha hozzátartozik a témához.
2007. szept. 4. 18:34

„A melegek közkedvelt hivatkozási alapját cáfoló írást jelentetett meg 2001 augusztus végén egy, a homoszexualitás okait vizsgáló amerikai kutatóintézet (NARTH) három pszichológusa. Dr. A. Dean Byrd, dr. Shirley Cox és dr. Jeffrey W. Robinson tanulmányának érdekessége, hogy több olyan elismert meleg tudóstól, pszichológustól is idéz, akik beismerik: egyetlen vizsgálat sem támasztja alá egy „meleg” gén vagy a „meleg” agyműködés létezését. A munka idézi a híres homoszexuális professzort, Dean Hamert is, aki szerint: „Nem létezik olyan gén, amelytől az ember melegnek születik… Nem hiszem, hogy valaha is képesek leszünk megjósolni, ki válik meleggé.” Az elmélet másik cáfolója Simon LeVay, aki kimutatta, hogy különbség van a homoszexuálisok és a heteroszexuálisok agya között. Nyilatkozatában kiemeli: „Én nem azt mutattam ki, hogy a melegek eleve így születnek – jóllehet a legtöbben így értelmezik a munkámat, ám ez félreértelmezés. Azt sem mutattam ki, hogy létezne egy központ az agyban, amely ezért az állapotért lenne felelős.”



uppsz:)

249. 8d784868d0 (válaszként erre: 219. - Sasfioka)
2007. aug. 15. 07:18

A természetellenes dolgok voltak az evolúciós elmélet szerint az élet kialakítói. Mert igencsak "természetellenes" volt, hogy a vízben élő egyed tüdőt növesztett egy mutáció során, hogy lába nőtt, hogy felegyenesedett, stb."

.

ez a rész egyszerűen nem igaz!

egy gramm egyed se növesztett tüdőt, és nem mászott ki a vízből!

egyáltalán, semmi, és senki se mászott ki a vízből! kicsit utána kéne nézned!

.

a homoszexualitás pedig egyfajta géndeformáció akár tetszik akár nem!

lehet tolerálni, lehet játszani a beleérzőt, de semmiképpen sem normális viselkedés norma!

248. szenyó
2007. aug. 15. 06:41
Hujjjujjjjuj. Most majd vigyázhatunk.
2007. aug. 14. 21:43

Jogi csűrcsavarbácsi :P

Azért a bácsitól még messzi állok :)


Neked is szrobcsek és mindenkinek szép estét :)


SF

2007. aug. 14. 05:23

Hűű, akkor te ilyen jogi csűrcsavarbácsi vagy:-) Jóóó lesz vigyázni:-)


Szép napot SF!


És mindenkinek.

Off=off:-)

2007. aug. 13. 22:45

szrobacsek!


Tudod én itt egy titkos homofóbellenes szervezetként zsarolom Editet, és most írt egy könyörgő levelet, hogy fizet mint a katonatiszt, csak ne bántsuk :P


A viccet félretéve: jogi segítséget kért egy parkolási díjhátralék miatt, már egy másik fórumon, csak "itt talált meg", ezért írt itt. És küldött levelet - nem a fórumtémával kapcsolatban - melyre válaszoltam is neki.


Úgyhogy az offtopicnak és a titkolózásnak is vége :)


SF

2007. aug. 13. 22:28
?? No ezt nem értettem, de tuti oka van:-)
2007. aug. 13. 22:06
Sasfióka még nem írt. Feladtam neki a leckét:)) Biztos az lesz a válasza, hogy jobban járok, ha fizetek!!!:((
2007. aug. 13. 21:58
héé offoljátok itt a topikot a izgi dógotokkal:-)
241. Kalmár Edit (válaszként erre: 240. - Rosewood)
2007. aug. 13. 21:55
Hát még nekem milyen izgi:))) De hogy is!!!
2007. aug. 13. 21:04
Hű, pedig így még izgibb :DD csak viccelek, ne vedd komolyan :)
2007. aug. 13. 21:00
Egy régebbi témával kapcsolatban akartam Vele beszélni és ezen a fórumon találtam meg.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook