Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szolnokon és környékén merre lehet találni olyan turit, ahol vannak kismamaruhák? fórum

Szolnokon és környékén merre lehet találni olyan turit, ahol vannak kismamaruhák? (beszélgetős fórum)


5. xyz-
2010. okt. 15. 12:00

Szia!

Lehet, hogy már késő, de nemcsak turiban lehet jó kismamaruhát kapni. Szolnokon van egy kismamaruhabolt a Baross-Petőfi sarkán, egész jók vannak tűrhető áron.

2010. júl. 30. 15:02
Nagyon köszönöm a tippet, vannak ismerőseim Abonyban. Megpróbálom megnézni.
2010. júl. 30. 07:51
Abonyban van 1 a négyes felöl az új soron.Nem tudom mennyire vagy ismerős.Ja és már kínaiban is lehet kapni legalábbis itt nálunk jó kismama ruhákat.Azok közel sem olyan drágák mintha butikban vásárolnád őket.
2010. júl. 30. 06:48

Szió!

Én őszinte leszek, a legjobb turik a háda kft turijai. Én imádom a gyönyörű ruhákat, és egy bnőm nagyon régóta jár turiba, egyszer elrángatott, és azóta van h egyedül is körbe nézek.

Sokszor még cimkével árcédulával ellátott márkás ruhák is vannak. Vettem már 1000ftért farmert, ami teljesen új volt:)

Nézd meg a háda kft lapját, h van -e turijuk arra. Azt tudom h budapesten rengeteg üzletük van.

2010. júl. 30. 06:22
Tudnátok nekem segíteni, hol találok olyan turit, ahol kismamruhákat tudnék magamnak vásárolni. Csongrád megye is érdekel. S.O.S. várom a segítségeteket. Va..rán és a Te..veszen is láttam jókat, de próba nélkül nem szeretném megvenni. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook