Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Igaz, hogy akinek széles(ebb) a csípője, azoknak előnyös az oldalt megkötős bikini? fórum

Igaz, hogy akinek széles(ebb) a csípője, azoknak előnyös az oldalt megkötős bikini? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 29. 20:33

A hosszított fazonú, amelyik kétoldalt a forgócsontot szabadon hagyja, és ívelt "V" alakot képez. Az hosszítja a csípő formát.

Persze függ a felsőrésztől is, mert lehet, hogy nem lesz összhangban az alsó és a felső rész.

6. Binky (válaszként erre: 5. - 74740b7c7c)
2010. júl. 29. 20:29

Viccesen fog hangzani, de minél kevesebbet takar(ha átlagos alkat vagy, vagy van egy kis felesleg rajtad), annál jobb. Mert messziről csak az anyag látszik és egy hatalmas bugyi azt az érzetet kelti, hogy bizony a hátsó is nagy.


Persze ne tanga legyen, azok amúgy is egészségtelenek.

2010. júl. 29. 20:24

Francia bugyesz nekem is hatalma shátsót csinál, pedig igazából azért nem akkora:)


Akkor milyen bugyi előnyös?

2010. júl. 29. 20:22

Igazából szerintem nem.

Ezt mondták a francia bugyira is, de szerintme csak még jobban felhívja a figyelmet.

Nekem most kissé emelt bugyisom van(de nem v alakú, viszont nem francia)

2010. júl. 29. 20:22
Nem! Épp az, amelyik még jobban erősíti a csípőjét!
2010. júl. 29. 20:21
Nem arra a spagettisre gondolok.. a vastagabb fajtára:)
2010. júl. 29. 20:21
Igaz, hogy akinek széles(ebb) a csípője, azoknak előnyös az oldalt megkötős bikini?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook