Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nemsokára Horvátországba utazunk 3 éves kislányunkkal. Mit javasoltok mikor utazzunk éjjel vagy nappal? fórum

Nemsokára Horvátországba utazunk 3 éves kislányunkkal. Mit javasoltok mikor utazzunk éjjel vagy nappal? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 29. 21:40
A "NO CASH" sávot kell választani, és azok a bankkártyák használhatók, amivel pénzt is tudsz kinn automatából felvenni.
15. Ritapam (válaszként erre: 5. - Panni58)
2010. júl. 29. 17:42

milyen kártyával lehet a kapuknál fizetni?

mi már túl vagyunk a nyaraláson, júl elején voltunk. sajnos szombaton mentünk és jöttünk, katasztrófa volt a hazafelé út. zágrábnál föltorlódtunk, sehová nem haladt a sor... 60 fokot mutatott a kocsi hőmérője... 9 és 5 éves fiaim jobban bírták mint én a hőséget.legközelebb csakis hétköznap indulnék...

2010. júl. 29. 15:29
Szerintem jobb kora reggel indulni,vagy este főleg ha meleg lesz mikor mentek!
13. giorcub (válaszként erre: 11. - Rebecca33)
2010. júl. 29. 14:35
3 eves gondolom rendes babaulesben van, azok meg donthetoek egesz szepen. mi meg annyit csinaltunk hogy olyan cuccot raktunk az ules ele amire ra tudja tenni a labat. eleg xar orakon at logatni egy peremen at (oles szele) a labadat, ezert nem baj ha tud tamaszkodni.
2010. júl. 29. 14:34
az a fontos hogy aludjon, mikor hosszabb utra mentunk es nem aludt akkor eleg uncsi volt 2 percenkent azt hallgatni hogy mikor erunk mar oda?...
11. Rebecca33 (válaszként erre: 8. - Malkata)
2010. júl. 29. 14:17
Amikor még kisebb volt nagyon jól aludt, de akkor még a hordozóban, és ott remekül érezte magát. Most azt terveztem, éjjel mennénk, csak azt nem tudom ülve mint a katonák biztos nem fogja bírni...
10. Rebecca33 (válaszként erre: 9. - Dimitrova)
2010. júl. 29. 14:15
És pontosan hány órakkor indulatok? Úgy értem először lefektetted aztán valamikor éjjel felébresztetted? Aludt az ülésben bekötve?
2010. júl. 29. 13:58

Mi hosszabb autós utakra mindig éjszaka indulunk, ez jött be. Napközben úgyis kell egy kis délutáni pihike a kicsinek és anyukának is. Mi a Pag szigeten voltunk 4 éves kislányommal az idén. Ez hét órás utazás volt.

Szeintem semmi ok az aggodalomra az út miatt, inkább a déli hőségtől kell félni... 50 faktoros naptej!!! és déli alcsika minden nap! Sok folyadék!!- Ezek az igazán fontos dolgok.

8. malkata (válaszként erre: 6. - 793a9334d7)
2010. júl. 29. 13:25
Sajnos csak az ülésben alhatnak a kicsik, mi is megyünk, 9 hónapos babával, úgy ídőzítjük, hogy az autóban aludjon el, akkor talán kibírja jó pár órán át.
7. tixtina (válaszként erre: 2. - Hajnalfény73)
2010. júl. 29. 13:16

Mi is gondoltunk a hajnali indulásra,de sajnos a lányom nem tud visszaaludni,ha felkel:(


Másik dolog-én hajnalban használhatatlan vagyok,alacsony a vérnyomásom-nem tudok vezetni.

2010. júl. 29. 13:16

Szerintem tökmindegy, ilyen kicsi gyereknek mindig kínszenvedés egy ilyen hosszú autóút.

Nappal ugyan elnézelődik, de sokszor ki kell szállni vele mozogni stb, éjjel meg fekve hogy kötöd be? Vagy ülve alszik?

2010. júl. 29. 13:14
Ne utazzatok hétvégén, vagy ha muszáj, akkor úgy készüljetek, hogy kártyával fizettek a kapuknál az autópályán, mert az a sor mindig sokkal jobban halad. Éjszaka akkor utazzatok, ha a lányod jól alszik a kocsiban.
2010. júl. 29. 13:14

Attól függ-mennyire vagytok hozzászokva az éjszakai vezetéshez,hogyan tájékozódtok a sötétben.

Mi is mentünk volna -és mindenképpen este indultunk volna.Attól is függ persze,milyen messzire mentek.500-800 kilóméter.

Ha nem alszik a gyerek unhatja az utat-.

Fiam kibírta volna 3 évesen-lányom már egy óra után visít:D

3. titati (válaszként erre: 1. - Rebecca33)
2010. júl. 29. 13:12

Mi este fektetési időben szoktunk indulni, így tuti végigalusszák az utat és reggelre meg is érkezik az ember :-) Dugóba meg tuti nem kerül az ember, jól lehet haladni mindenhol.


Nekünk ez mindig bevált.

2010. júl. 29. 13:10

Szia, mi mindig hajnalban indulunk, akkor a gyerekek még tudnak aludni az autóban.


Délelőtt már oda is értünk. Nem kellett a nagy melegben vezetni.


No meg mi mindig úgy megyünk, hogy nincs előre szállásunk, így először szállást kell keresni.

Mi hétköznap megyünk, még soha nem mentünk szombaton, amikor is turnus váltás van. Akkor állítólag az autópályákon jó nagy dugó van. A határon is hosszú sorok állnak, no meg az autópályánál is a kapuknál.

2010. júl. 29. 13:07
Nemsokára Horvátországba utazunk 3 éves kislányunkkal. Mit javasoltok mikor utazzunk éjjel vagy nappal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook