Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 11 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 11 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 11 hetes terhesség

2010. márc. 13. 09:42
Ja és még mielőtt valaki megkérdezné én 4 éve vagyok együtt a barátommal és ő is örül a babának ! (igaz mi nem mostanra terveztük) de örülünk mind a ketten ! Nyáron júli. 3-án töltöm a 20-at tehát már mire meglesz a baba bőven elmúltam 20 és szerintem ez nem korai !
2010. márc. 13. 09:38
Amúgy a barátnőm 17 éves és terhes volt csak elment neki a baba sajnos elvetélt ! Ő idősebb terhes volt , mint én (ő október 4-re volt ki írva én október 7) 8 hetes terhes volt és 6 hetesnek felelt meg az ő babája 8 hetesen 5mm az enyém 6 hetesen már 8,5 volt ! Mind 1 is a lényeg az , hogy 4 hónapja van együtt a barátjával , de terveztek babát és mikor kiderült , hogy a barátnőm terhes nagyon örültek mind a ketten ! Hát mit ne mondjak a barátnőm annyira kikészült , hogy nyugtatókat szed most ! Szoval tök mind 1 valaki hány éves ha akarja a babát és örül neki ! Szerintem nem ciki ! Az a ciki , hogy annak érzed !
2010. márc. 13. 09:32
Én 19 éves vagyok ! És jövőhét szerdán leszek 11 hetes és akkor megyek uh vizsgálatra is ! 5 hetes voltam mikor kiderült akkor volt a baba 3,5 mm egy héttel később mentem vissza akkor már 8,5 mm volt és a doki bekapcsolta már akkor a szívhangot is meg képet is adott , igaz csak egy kis folt , de már így is aranyos és szépnek tűnik ! Kíváncsi vagyok mennyit nőtt azóta ! Én amúgy egész eddig nem éreztem rosszuk magam és így a 11. hétbe lassal...tegnap reggel hánytam (először)!
8. 3a92f8d690 (válaszként erre: 5. - Kima21)
2009. jan. 3. 21:48
ciki???te így látod???már késő !!!egyébként te tudod biztos mérlegelted milyen változás lessz a jövöben a gyerek miatt!!ezt te érezted mikor úgy döntöttetek megtartjátok!!!
7. Kima21 (válaszként erre: 6. - Dj.cica)
2008. nov. 26. 17:48
az apa nagyon orul neki:)
6. dj.cica (válaszként erre: 5. - Kima21)
2008. nov. 26. 17:09
szia! ez nem ciki dolog hogy 18 évesen terhes vagy.nem lehet baja a babádnak azért mert fiatal vagy.és az apa mit szol a babához?
2008. nov. 26. 16:48
èn 18 èves vagyok ès ma lèptem a 11. hètbe...a babànak lehet vmi baja h ilyen fiatal vagyok? szerintetek ez nem "ciki" 18 èvesen???
2007. aug. 7. 15:21

A terhesség alatt kb. havi 1kg-1.5kg a "megengedett" testsúlygyarapodás. Na nem azért, mert nehéz lesz azután ledolgozni! A túl sok hízás további problémákat okozhat mind a terhességben, mind a szülés alkalmával.

Célszerű minimális só felhasználásával készíteni az ételeket, a szénsavas és magas cukortartalmú italokat elhagyni, sok gyümölcs, vitamin szedése javasolt. Ne feledkezzünk el a megfelelő mozgásról sem.

A sok hízással együtt nőhet a vérnyomás, vizet tart vissza a szervezet, bedagad a kéz és a boka, fehérje jelenik meg a vizeletben => terhességi toxaemia jön létre.

Szülésnél elhúzódó szülésre, fájásgyengeségre lehet számítani.

Érdemes tehát egy kicsit odafigyelni arra a bizonyos 9 hónapra.

2007. júl. 11. 14:41
Én ma léptem a 11.hétbe.Eddig nagy problémám még nem volt,csak gyakran szédülök.De remélem ez elfog mulni nemsokára.
2007. júl. 10. 17:09

Èn most a 12.hetemben járok.Kezdettöl fogva nem érzem rosszul magam.Eléggé elkezdtem hízni,ami nem jo´.4kg-ot felszedtem,pedig nem eszem sokkal többet.Dolgozom is.Tud nekem valaki jo´tanácsot adni???A tornán kívül,mert tornázom.

3 napja a vesém fájdogál,a doki azt mondta,igyak annyit,mennyit csak bírok.Erre tud v.v.-mit i´rni??

1. Hoxa
2007. júl. 9. 22:33
Már érezheted, hogy gyakrabban kell pisilned a szokásosnál, mivel a kb. félökölnyi nagyságú méh már nyomhatja a hólyagot. Esetleg a munkahelyeden furán nézhetnek rád emiatt, de te tudod, amit tudsz, ezért buddha mosollyal az arcodon viseled el a helyzetet. :)

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 11 hetes terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook