Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ajánlotok? (fogyókúra) fórum

Mit ajánlotok? (fogyókúra) (beszélgetős fórum)


2010. júl. 29. 21:32

Ja bocs nem saját magamnak akartam válaszolni:))

"seragirl", neked szántam!

18. 4c07880d46 (válaszként erre: 17. - 4c07880d46)
2010. júl. 29. 21:31
Azért ezt választottam, mert nem gyógyszer, valami növényi rostok koncentrációja(állítólag), tele van vitaminnal, és ki lehet bírni az ízét.
17. 4c07880d46 (válaszként erre: 15. - Seragirl)
2010. júl. 29. 21:29
Hááát 3100-ért vettem, 10 napra elég lesz, majd meglátom, megérte-e...
2010. júl. 29. 15:41
Ma voltunk anyuval vásárolni és hát nem éppen fogyókúrás kaját ettünk...de most már tényleg csak erre kéne gondolnom, hogy fogyókúra, mert én is észrevettem ma magamon...
15. seragirl (válaszként erre: 14. - 4c07880d46)
2010. júl. 29. 15:40
Nem ismerem, gondolom azért nem olcsó, vagy igen?
2010. júl. 28. 22:40
Én 1 hete iszom vacsora helyett a 7 és 17 nevű fogyókúrás szert. Ismered? Patikában lehet kapni. 2 kilót fogytam, nem éhezem. Tényleg hatásos. Én is 5-6 kilót szeretnék ledobni.
2010. júl. 28. 18:23
Az én fiam is asztmás, úszás, kerékpározás az ajánlott sport neki.
2010. júl. 28. 16:54
Talán callanetics-ezhetsz is, de azért kérdezd mega dokit!
11. ariadna (válaszként erre: 10. - Seragirl)
2010. júl. 28. 16:50
Úgy tudom az asztmások úszhatnak...
2010. júl. 28. 16:46
Köszönöm mindenkinek, aki eddig hozzászólt! :) Sajna asztmás vagyok, így a futás szerintem kilőve, valami mást esetleg tudnátok nekem mondani?
9. ariadna (válaszként erre: 8. - Eddit)
2010. júl. 28. 14:34

Ha esetleg megjött a kedve, ne vegyük el! :) Úgy ahogy Te is leírtad az alakod formásabb lesz, viszont kilóban is meglátszik, nagyon is! Ezt nem csak az alapján mondom, amit a témáról eddig olvastam, hanem tapasztalatból is. Nekem 2 hónap alatt 6 kiló ment le, úgy, hogy ezt a két dvd-t váltogattam és még csak nem is diétáztam mellette!

Minden mozgásforma fogyaszt, mert egyrészt kalóriát égetsz vele, másrészt ha kiépül az alap izomzat, annak fenntartása (még ha éppen nem is csinálsz semmit) energiaigényes a szervezet számára. Szóval akinek több izma van az alaphelyzetben is több kalóriát éget el.

8. eddit (válaszként erre: 7. - Ariadna)
2010. júl. 28. 14:13
Ez így igaz, de annyit fűznék hozzá, hogy ezek a dvd-k elsősorban alakformálók. Alakot formálni meg akkor érdemes, ha a kívánt zsírréteg már lement. Nem igaz? Addig ugyanis hiába gyötröd magad, nem fog látszani :P:P
7. ariadna (válaszként erre: 3. - Seragirl)
2010. júl. 28. 14:05

Vannak nagyon jó fitnesz dvd-k. Kb. 1000 Ft-ért már lehet kapni és annyiszor csinálod meg ahányszor csak akarod. Szerintem jobb mintha az általad kitalált gyakorlatokat csinálgatod. Béres Alexandra: Új kihívás (ez elég kemény) ill. a Pörgesd fel! nagyon hatásos. De ha szimpatikusabb Rubint Réka akkor csináld azt, arra is sokan esküsznek (nekem valamiért nem jön be).

Egyetértek az előttem szólókkal, ha van rá lehetőséged menj el futni. Ha zenét is hallgatsz közben, akkor egyáltalán nem unalmas, sőt még élvezetes is!

6. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - Seragirl)
2010. júl. 28. 13:45

Én most azt csinálom, amit az edzőm javasolt: szénhidrátot csak zöldségből és gyümölcsből veszek magamhoz (szóval semmi kenyér, cukor, liszt, tészta, de nem eszek krumplit és rizst sem). Amúgy pedig sok sovány fehér hús (csirke, pulyka, hal), tejtermékek közül pedig a kevésbé zsírosakat (natúr joghurt, kefír, sovány túró).


Nekem ez a diétám most, és heti 1-2 kg átlagban lemegy. Persze, nekem 30 kg súlyfeleslegem van...


Ja, és, ha edzésnapot tartok (ez 40 perc aerob/kardió, illetve kb. egy óra súlyzós edzést + a végén felüléseket/hasprést foglal magába heti 3 alkalommal - elméletileg... gyakorlatilag sajnos most sokat dolgozom, örülök, ha a heti 1-2 alkalom összejön...), akkor eszem kevés rizst, vagy zabkását.


Illetve reggelire szoktam még olyat, hogy gyümi + 3 kanál zabpehely (természetesen natúr ez is, nincs benne se cukor, se aszalt gyümi, se semmi egyéb), pici zabkorpa és egy adag fehérjeturmix hozzá. Ez így legalább lassan felszívódó szénhidrát.


Amikor sikerül jól betartanom, akkor ez nekem most elég hatásos. Most egyelőre én arra "gyúrok", hogy megszokjam ezt az újfajta étkezési szokást, és tudjak elég időt szánni a mozgásra is. Azaz igyekszem megszilárdítani az új szokásaimat...

5. eddit (válaszként erre: 3. - Seragirl)
2010. júl. 28. 13:44

Nálam bevált....ennyi szerintem a titok,én nem hiszek a diétákban.

Én a futást, kocogást favorizálom. Próbáld ki, csak az a lényeg, hogy vigyél bele rendszerességet! Nem kell gyorsan, csak lassan kocogj és először csak annyit, amennyit bírsz, aztán sétálj és így tovább...idővel fogod tudni emelni a saját teljesítményedet.

4. Sommer (válaszként erre: 1. - Seragirl)
2010. júl. 28. 13:42
Szia! Nekem a szétválasztós evés jött be, bár sokkal több +-szal indultam, mint te. Már 16 mínusznál járok, de még egy 5-t szeretnék elérni. Eddig nem igazán mozogtam, de mostmár rábeszélem magam minden nap valami kicsire. Az elliptikus a legjobb (szerintem), vagy a futás. Kazik is jöhetnek, és amit szeretnék újra elkezdeni az a callanetic, mert az igazán formáz. Persze most is csak a gép előtt punnyadok, pedig most alszik a picurom és tornázhatnék nyugodtan. :) Na hajrá, elő a callanetic könyvet és kezdem. Kíváncsi leszek rá, te mit fogsz majd választani. Sok szerencsét és kitartást!
3. seragirl (válaszként erre: 2. - Eddit)
2010. júl. 28. 13:42
Csak ennyi? Na ezt kipróbálom!!! Köszönöm! És esetleg valami gyakorlatokat tudnál nekem írni? Főleg hasamat, fenekemet és a combomat szeretném alakítani, persze, mint minden nő :)
2. eddit (válaszként erre: 1. - Seragirl)
2010. júl. 28. 13:39
Féladag mindenből, este 6 után semmi és heti 3x félóra mozgás...garantált lesz a siker! :)
2010. júl. 28. 13:35

Sziasztok!

Egyre többen mondják nekem, hogy meghíztam, valaki meg már azt is mondta, hogy olyan, mintha terhes lennék...67 kg vagyok, és szeretnék lefogyni olyan 5-6 kg-t, de még nem találtam olyat, ami sikeres lenne. Tudnátok ebbe segíteni? Tudom mozgás nélkül semmit se ér. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook