Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Igaz, hogy a kenyér utáni vágy elmúlik a szénhidrátszegény diéták esetében? fórum

Igaz, hogy a kenyér utáni vágy elmúlik a szénhidrátszegény diéták esetében? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. moxy
2006. jún. 4. 15:40

nekem van!!!!!!!!!

rohat fogyokura.olyan nehez megallni,mikor a pasim ojn be megpakolt talcaval.

jaj,de gyenge vagyok.pedig tenyleg lehet egesz finomakta enni atkis alatt.

kedvencem a kolbaszos tojas(olivaolajban persze.)

kolbi 1g ch,tojas trace.

15. Courage (válaszként erre: 10. - Moxy)
2006. máj. 30. 17:59
Szerintem igaza van Fawkesnek, ha agyban eldöntöd akkor nem nehéz megállni, hogy ne egyél sütit. Nekem ma is anyum evett finom túróst és igazából hidegen hagyott. Engem inkább megerősített magamban, hogy igenis én fogyózok és nekem erre nincs szükségem:)
14. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Moxy)
2006. máj. 30. 17:36

Hát az igazság az, hogy Atkins alatt teljesen elmúlt a kenyér és süti utáni vágyam.


Most, hogy más diétát csinálok, néha ennék sütit, de teljesen elhanyagolhatóan vonz.

De mondjuk én chipses vagyok inkább :), szóval nálam ez a nehéz a fogyi alatt!


Amúgy meg, el kell hinned agyban, hogy fogyni akarsz és akkor úgy reagál a szervezeted.

Ha meg ch csökkentett diétát csinálsz és úgy csinálod, ahogy a nagy könyvben le van írva, akkor elmúlik a szénhidrátok iránti vágy, így a kenyér, chips és süti iránti is.

2006. máj. 30. 17:33

Szerintem teljesen igaz, két éve nem eszem, vagy alig eszem kenyeret...

Atkiseztem ugye, és a mosti diétába sem építem bele. Szerintem tán sosenem fogok többet kenyeret enni, nem is igazán hiányzik :)

12. moxy
2006. máj. 30. 14:21
hat irigyellek. :-)
11. Catta
2006. máj. 19. 01:59
Szerintem igaz. Szépen lassan elhagytam a kenyeret meg a többit és tök jól éreztem magam. Egyedül a pésütiket kívántam meg néhányszor. Persze ez is csak már a múlt....:)
10. moxy
2006. máj. 18. 20:44

a nagy francokat!!!!!!!!!!!!!

ha meglatod a kedvenc sutidet pl nem kap el a vagy,hogy baker,de jo lenne beleharapni?

9. zoja
2006. máj. 16. 21:41
3 hónaoja nem eszek semmi kenyér pésüti lisztes ételeket .csak az első két hét ami nagyon komoly utána meglehet szokni.Én készítem acsaládnak areggelit:friss kifli puha kenyér de jól bírom.Igazából nem is kívánom már.Bár még lehet ,hogy jönnek rossz idők...
2006. máj. 16. 15:31
Én tapasztalatból mondom, hogy tényleg csökken a kenyér utáni vágy, úgy két-három hónapig teljesen kihagytam a kenyeret,de azért teljesen nem szűnik meg, mert sokszor a szervezetnek szüksége van kenyérre, de már nem annyira kívánom, mint előtte.Mondjuk három-négyhetente hétvégén délelőtt szoktam enni egy kis barna kenyeret, mert érzem, hogy szükségem van rá.
7. 2f99c7588b (válaszként erre: 6. - Muci5)
2006. máj. 15. 05:56

másfél mióta kezdted? .)

elvileg két hét alatt el kell múlnia a függőségnek, de ha sokat ettél előtte, akkor tovább is eltarthat...

+ trenírozd magad, hogy "nem akarok kenyeret enni, mert tudom, hogy hízom tőle, nincs szükségem kenyérre, utálom!"

2006. ápr. 20. 18:31

en csak masfel kezdtem atkinst, de majd meg orulok, egy kis margarinos kenyerert, kalacsrol ne is beszeljunk!

mikor fog ez csokkeni?mennyi idonek kell meg eltelnie?

2006. ápr. 17. 16:30

Sziasztok!



Bizony én is igaznak tartom,szintén személyes tapasztalatból tudom.

Most,hogy húsvét van,természetesen az anyósom óriási kalácsot sütött,de a kötelezö 2 falatnyi kalács után(pusztán,hogy ne bántsam meg),egy falatot sem ettem.Hm.....elgondolkoztató,nem?


Üdv

2006. ápr. 17. 13:32

Tutira igaz. Családi ünnepen előttem majszolták és abszolúte hidegen hagyott a kenyér, süti.

Most még egy pékség sem tudna megőrjíteni.

3. Hoxa
2006. márc. 12. 15:59

Nem hinnénk, de igaz. Mind az Atkins, mind a south Beach diétát követők arról számoltak be, hogy teljesen fel tudtak hagyni a kenyér utáni sóvárgással.

És hogy valaha lehet-e újra enni? És visszatér-e a kenyér-függőség?

A diéták későbbi fázisaiban lehet már kenyeret enni, DE NEM FEHÉRET! Teljes kiőrlésű kenyereket, zabkenyeret lehet mértékkel fogyasztani, így nem fog visszatérni a függőség.

2006. márc. 12. 15:59
Szerintem igaz legalábbis velem ez történt.
1. Hoxa
2006. márc. 12. 15:57
Igaz, hogy a kenyér utáni vágy elmúlik a szénhidrátszegény diéták esetében?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook