Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » UPDATE termékek fórum

UPDATE termékek (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 28. 14:36

Hát gratulálok Kismama! Nekem megvan a Réka kismama tornája, mert anno megvettem a Rubint Réka összest és abban benne volt.Megnéztem és szerintem nagyon jó lehet.

Már megnéztem, mondjuk Nekem is valami furi volt a Rékán, de ez pont nem jutott eszembe.

Én azt néztem, hogy az utolsó képen olyan aranyosak...:)

8. a8c8221de3 (válaszként erre: 7. - D7730acc0b)
2010. júl. 28. 14:12
Hú, jó sokat tornázol! Én 3x 4x szoktam egy héten, attól függ hogy érek rá, mert én is dolgozom. A nagy hőségben én is kihagytam a tornát, mert alig lehetett levegőt kapni ittbennt. Ja és én meg épp kismama vagyok, a 12. hétben, úgyhogy kicsit light-osabbra vettem a "figurát" :-) de nem akarok eltunyulni terhesség alatt sem. Tegnap pont a hősök tornájára tornáztam 1 órát. Terhesség előtt azt nem nagyon szerettem, mert nagyon könnyűnek találtam, de most pont jó. Hasazni már nem hasazok 2 hónapja. :-(((( Alig várom, hogy újrakezdjem. A Rékának ősszel lesz új dvd-je, az pont jó is lesz nekem jövő tavasszal! Apropó, emelett a sok torna mellett nem tudom mennyire vagy Réka "fan", ha igen, akkor láttad a norbi.hu-n a legújabb cikket ami a hétvégéjükről szól? Nekem tök úgy tűnik, hogy a Réka is terhes... a Norbinak 2x is a hasán van a keze, meg azt írja, hogy Réka szebb mint valaha... nekem tök "gyanúsak" nézd csak meg! Szerinted???
7. d7730acc0b (válaszként erre: 6. - A8c8221de3)
2010. júl. 28. 12:50

Én amolyan újra kezdő vagyok... Fanatikusan:) másfél hónapja, az első másfél hétben nem tornáztam, aztán heti 2x 30 percet + 2x1 óra, és most vasárnap óta heti 5x1 óra. Hogy mennyit fogytam nem tudom pontosan, mert 1 hónapig szinte naponta álltam a mérlegre és lemerült az elem, amit most nem is bánok, úgyhogy nem veszek bele, az utolsó mérésem kb 1, másfél hete -5 kikó volt.

Remélem bírni fogom és nem merülök ki, mert emellett elég sokat dolgozok.

6. a8c8221de3 (válaszként erre: 5. - D7730acc0b)
2010. júl. 28. 12:06

de jó neked, hogy tudsz vásárolni! Ha lenne itt is pékség, nem mondom, hogy minden nap, de sokszor betérnék! :-)

Amúgy mióta updatezel? Fogytál? Tornázol is?

5. d7730acc0b (válaszként erre: 4. - A8c8221de3)
2010. júl. 28. 11:42
Én amíg a stadionok közelében dolgoztam, addig elég sokszor vásároltam, de csak péksütiket, a többit nem is néztem, mert mindig rohantam... a kakaóscsiga, fahéjjascsiga és a mákos kifli valami isteni... komolyan hihetetlen hogy update 1-es.
4. a8c8221de3 (válaszként erre: 3. - D7730acc0b)
2010. júl. 28. 11:36
én már vettem tésztát és finom. Kicsit más az íze, mint a hagyományosnak, de tényleg fini. Lisztből meg palacsintát csináltam, az is jó volt. Hát igen, elég drága, de így biztos kevesebbet eszünk belőle! AMúgy nagyon ritkán veszek ilyeneket, mert itt nincs pékség. :-(
3. d7730acc0b (válaszként erre: 2. - A8c8221de3)
2010. júl. 28. 11:27
Hát elég drága...de ha jó, akkor megéri. Mondjuk én egyébként sem használok sok lisztet...:) Viszont tészta imádó vagyok.
2. a8c8221de3 (válaszként erre: 1. - D7730acc0b)
2010. júl. 28. 11:25
szia! A lisztek kb 890 Ft/fél kiló, a tészták 690 Ft. Pár hónapja ennyi volt legalábbis... de nem hiszem, hogy változott.
2010. júl. 28. 11:22
Sziasztok! Sajnos az update weblapon nem szerepelnek árak...Tudnátok segíteni, hogy mi mennyibe kerül? Engem most leginkább a lisztek és a tészták érdekelnének. Előre is köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook