Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyapanzió fórum

Kutyapanzió (beszélgetős fórum)


2015. febr. 18. 05:51
Látom, nem friss ez fórum, de szívesen feléleszteném. Van egy hatéves pulim. Májusban nyaralni megyünk, és először lesz úgy a projekt, hogy Csutak nem jöhet velünk. Budapesten élünk. Tudnátok megbízható kutyapanziót ajánlani a fővárosban és a környékén? Olyan javaslatokat kérek, amit már kipróbáltatok, mint kutyagazdik, és megbízhatónak tartotok. Interneten én is nézelődtem, hogy van ilyen intézmény bőven.
11. Cinci4 (válaszként erre: 10. - F77a773716)
2010. aug. 16. 14:28

Szia!


Örülök, hogy azért annak ellenére, hogy hideg volt a víz, jól sikerült a pihenés:)


Kutyuskád már jobban van lelkileg? Az enyémnek kellett egy kis idő, de már újra a régi:) Ő is ki volt éhezve, szerintem a bánattól nem evett :(


Szerintem nem egy helyen voltak. Mi egy családi házhoz vittük, egy kék (vagy kék tetős) ház volt. Amikor mentünk oda, láttam egy lovardát, lehet, hogy ti oda vittétek? Az a baj, hogy nem vagyok ismerős annyira Tárnokon. A tulajt Szilviának hívják, és volt ott egy férfi, de a nevére nem emlékszem.

De azt többen mondták, h Tárnokon két kutyapanzió van, szóval lehet, hogy ti máshol voltatok.

10. f77a773716 (válaszként erre: 9. - Cinci4)
2010. aug. 10. 15:21

Szia


Nekünk is jó volt a nyaralás, bár a tenger hideg volt, így én nem igazán mertem bemenni, mert nem akartam, hogy a pocim begörcsöljön. De azért 2x térdig bemerészkedtem :)))

A sóskúti úti az a lovardánál van? mi oda vittük.

A tulaj amugy tök normális volt, csak Daisynk nem viselte jól.

Ja, és mióta hazajött, állandóan eszik:))) Tegnap annyi kaját kapott, amit általában 2napra szokott kitenni a férjem és befalta az egészet. Még hallottuk a hálóban (háló ablaka alatt van a háza, kajástálja), hogy a nyalogatás miatt ide-oda tolódik a tálja:)

Ja, és még a tésztát is megette, amit nyáron sosem eszik meg :)

9. Cinci4 (válaszként erre: 8. - F77a773716)
2010. aug. 8. 10:35

Szia!


A nyaralás szuper volt, remélem, nektek is:)A mi kiskutyánk is itthon van már, a panziós hölgy hozta haza, hogy mikor megjövünk a nyaralásból, ne kelljen még kocsikáznunk érte, szóval rendes volt. A kutyi most már rendben van, először meg volt sértődve ránk. Fogyott is egy kicsit, mondta a tulaj, hogy nem nagyon evett a bánattól. De otthon bepótolta:) A panzióban az első egy-két nap szomorúbb volt, utána már feloldódott, és játszott a többi kutyával.

Azon gondolkodtam, hogy egy helyen volt-e a Te kutyáddal, mert Tárnokon állítólag két panzió van. Mi a Sóskúti útra vittük. Ti is?

8. f77a773716 (válaszként erre: 7. - Cinci4)
2010. aug. 7. 16:37

Szia

Ma hoztuk haza Macisajtunkat. Mondta a tulaj, hogy evett, de nagyon bizalmatlan. Először még velünk sem állt szóba, aztán mikor leesett neki, h mi vagyunk azok, körbekörberohangált. Férjemet szabályosan lecsókolta:)

Fogyni nem fogyott, szerencsére.

Mostmár teljesen otthon érzi magát, megint olyan, mint régen volt. olyan kis édes, imádnivaló:)

Ja, amugy még azt mondta a panziós, hogy ideggyenge, azért ilyen félős, bizalmatlan. Kérdeztem, hogy amiatt alakult-e ki, mert elkényeztettük, de azt mondta, hogy annak semmi köze hozzá. Valszeg így született.

De ez mind nem számít. Az a lényeg, hogy már itthon van és a mienk:)

amúgy baromira hiányzott a nyaralás alatt.


Remélem jól sikerült a nyaralásotok. És kutyutokkal is minden okés.

7. Cinci4 (válaszként erre: 6. - F77a773716)
2010. júl. 31. 08:27

Szia!


Mi ma visszük, remélem, azért nem lesz teljesen lelkibeteg. Majd ő is kap valami meglepit, ha megyünk érte:)))


Persze, ha visszajöttünk, megvitathatjuk a dolgokat:) Majd írd meg Te is, hogy viselte a kuutyusod.

Neked is jó pihit,

Cinci

2010. júl. 30. 18:39

Szia

Elvittük kuttyunkat és beadtuk. Szegénykém, nem tudom, hogy fogja viselni.

Mikor ott voltunk, akkor hoztak egy másik kutyát is, egy fekete, talán belgajuhászt (de ebben nem vagyok biztos). A gazdija mondta, hogy voltak már egy 3 napos beszoktatáson és hogy szegény kutyája nem evett ezen idő alatt.


Hát, én vettem 2 kg sertéscombot és amint hazaérünk elkészítem Neki és megyünk érte.

Már most hiányzik:(((

Nyaralás után tapasztalatcsere?

Jó pihit.

R.

2010. júl. 28. 12:38
Ja, még annyi, hogy nekem az állatorvos ajánlotta a helyet, ő is oda szokta vinni a saját kutyáit, szóval bízom benne, hogy tényleg nem lehet rossz.
4. Cinci4 (válaszként erre: 3. - F77a773716)
2010. júl. 28. 12:37

Hát, én is tartok tőle, hogy hogy viseli majd szegénykém, de így legalább non-stop vigyáznak rá, amyg nem vagyunk otthon.

Nekem is szimpik voltak, remélem, minden rendben lesz, amíg ott lesz.

3. f77a773716 (válaszként erre: 2. - Cinci4)
2010. júl. 28. 10:04

Mi is a tárnokit néztük. pénteken visszük, csak gondoltam előtte leinformálom.

mi a pasival beszéltünk és szimpatikus. csak a kenelt találom picinek a németjuhászhoz, de azt mondták, h viszik sétálni.

kicsit félek, mert még sose voltunk külön tőle.

2. Cinci4 (válaszként erre: 1. - F77a773716)
2010. júl. 28. 08:49

Szia!


Mikorra kéne? Én szombaton viszem Tárnokra egy panzióba a kutyusomat, ha visszajöttünk a nyaralásból, szívesen elmondom, hogy milyen volt. Így előzetesen jónak tűnik, szimpatikus a hölgy, és ért is a kutyákhoz. Már voltunk egyszer "beszoktatni" :)


Cinci

2010. júl. 28. 08:15

Sziasztok


Péntektől keresünk németjuhász kutyánknak kutyapanziót.

Ismertek Diósd-Érd környékén megbízható jó panziókat?

Mit javasolnátok?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook