Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Táborozó gyerekeknek vacsora fórum

Táborozó gyerekeknek vacsora (beszélgetős fórum)


2010. aug. 4. 13:28
Sziasztok !Nagy segítség volt amit kaptam tőletek! Lassan vége a tábornak már csak holnap reggeli, este vacsi és péntek reggeli.Az ötleteitekből merítve, volt szendvics( piros sárga és töld paprikával díszítve+paradicsom!sajt+szalámi )tényleg jól nézett ki:)!volt, hogy meleg péksütit rendeltem reggelire nagyon ízlett ,hát ettől elájultak!a hamburgernek nagy sikere volt, és a tegnapi csirkepörköltnek tésztával, is.Ma megyek haza és füstli lesz ,majonéz,ketchup,mustár, friss kenyér,tej ezzel gyorsan megleszek és meglepetésként 1-1 cső főtt kukorica.Holnap reggelre dzsem, vaj, szalámi paprika, par.és friss zsemle vacsira pizza.De azért egy kicsit strapás is, hogy mennyi kaja, üdítő maradt,mennyi tej kell van-e még kanál,villa műanyag tányér és pohár,ezeket számontartani, reggel munka előtt és este munka után ott vagyok.Ja!A mákos gubára közvéleménykutatást végeztem, jó lett volna ám tegnap délben ebédre azt kaptak.!! Ezek a gyerekek egyébként tollastáborosok,főként Budapestről érkeztek.Köszi Nektek !
13. martini64 (válaszként erre: 12. - Zsuzska01)
2010. júl. 29. 06:48
Köszönöm, megkaptam :)
12. zsuzska01 (válaszként erre: 10. - Martini64)
2010. júl. 28. 21:51
Köszönöm szépen az ötleteiteket:) Sütnék én de 4 óráig dolgozom, 6ra ott kellene lennem a kész vacsival. Mindenesetre küldöm a jelet.
11. d5bef942d7 (válaszként erre: 10. - Martini64)
2010. júl. 28. 07:20

Óóóó, én is a szalonnasütésre szavazok.... ilyenkor jobban számít a hangulat, a dizájn, mint az, hogy mit esznek. :) A parázsba bele lehet dobni alufóliába csomagolt krupmlit, hagymát is... nyááámiiii... :D De amúgy sütnék egy-két tepsi sütit, az tuti elfogy... :) Szóval nem mennék rá arra, hogy otthon a gázon, mit tudok összerakni, hanem a gyerekekkel... hangulatosan... bulisan... :)

Egy szakácskönyv kimondottan ilyen alkalmakra:

[link]

2010. júl. 28. 06:56

Csirkepörkölt nokedlivel.

8 gyerek nem is olyan sok, és a tacskóban akciós a csirke alsó/felsőcomb. Ha jó szaftosra csinálod, biztos jóllaknak egy-egy felsőcombbal is. Csináld tejfölösre, akkor még saláta se kell.

Gulyásleves, bukta vagy kakaós csiga.

2 nagy gáztepsi pizza is elég 8 gyereknek. Fél kiló darált húsból elég rá a feltét, de tehetsz szalámit, még akár főtt tojást is rá.

Egy este lehet szalonnát is sütni, friss kenyérrel, paprikával, paradicsommal, hagymával.

Krumplis tészta uborka salátával.

2010. júl. 27. 21:49

tarhonyás hús

lecsó kolbásszal

rántott párizsi friss kenyérrel

rakott tészta (milánói, bolognai)

8. zsuzska01 (válaszként erre: 7. - Tina87)
2010. júl. 27. 21:33
köszönöm neked és a többieknek is ! Ha még van ötlet szívesen fogadom de már ezek közül is válogatok.
2010. júl. 27. 21:24
krumplis tészta, rakottkrumpli, tepsis bolognai
6. zsuzska01 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2010. júl. 27. 21:21
Köszönöm ezek is nagyon jók, csak kb,1000-1500 ft.-ból kell nekik kihozni !!!Éppen ezért gondoltam arra, hogy besegítek azzal, hogy főzök a gyerekeknek.A baj csak az, hogy itthon kell megcsinálnom és a szállásukra ( diákotthon ) vinni, és nincs melegítési lehetőség sem ott.
2010. júl. 27. 21:11
rakott kel vagy rakott bab
2010. júl. 27. 21:11
egybensült fasírt
2010. júl. 27. 21:11

-gulyásleves, desszertnek piskótával


-sajtos hús rizzsel vagy krumplival


-marhapörkölt/csirkepörkölt nokedlival

2010. júl. 27. 21:10
tejbegríz,bundáskenyér
2010. júl. 27. 21:08
Sziasztok!S.O.S.tollastáborba jön hozzánk 8 gyerek és segíteni az ország minden részéből 5 napra.Szeretnénk a vacsorájukhoz hozzájárulni mert igen kis pénzből kell, hogy azt kihozzák.Ötleteket várok mit lenne érdemes gyorsat, olcsót, mert persze én is csak munka után tudom elkészíteni.Gondoltam egyszer pl. paprikás krumplira.Segítsetek ! Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook