Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés vérzés nélkül? fórum

Vetélés vérzés nélkül? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 29. 12:58
judit ... :( mikor?
2010. júl. 27. 15:48
Nekem is volt egy vetélésem,nem véreztem,semmit nem éreztem rendkívülit,csak az orvos látta az UH-on,hogy már nincs szívműködése a picinek.
2010. júl. 27. 15:30
De ezt miért nem az orvosoddal beszéled meg?ő mindenre válaszolna,hisz ez a szakmája.
2010. júl. 27. 15:29
giga455-nek igaza van.
4. e7eb9848dd (válaszként erre: 1. - Rekuci1983)
2010. júl. 27. 15:28

Hüvelyi ultrahanggal mindent lát,főleg ha előrébb járna a terhesség,nem beszélve arról,h.több ezer lenne a hcg-d.

6.hetesen már az ikreimet is látták,pedig ők kicsik voltak,mivel az ikrek kisebbek.

2010. júl. 27. 15:27

valószinü a baba elhalt, vagy nem indult fejlődésnek, de a "tisztulási folyamat" még nem indult be.

gondolom majd újra néz uh-al, hátha csak kisebb a terhesség a számítottnál, hátha mégis van ott baba, csak nem középidőben fogant.

2. nedi
2010. júl. 27. 15:23
Én az első terhességemnél elvetéltem,nálam is alacsony volt a hcg(kis terhesség volt),de én véreztem,végén művi úton is be kellett,hogy fejezzék mert nem volt teljes a vetélés.
2010. júl. 27. 15:15
Sziasztok! Már lassan két hete késik a menstruációm, voltam dokinál, ultrahanggal nem lát semmi terhességre utalót, viszont a laborban a Hcg 140 volt, a tesztek is pozitívat mutatnak. Szerinte ha ez normál terhesség lenne akkor ez a szám több ezer lenne. Arra gondol, hogy korai vetélésem van. De a vetélés vérrel jár, nem? Én meg nem véreztem! A hasam meg csak nő, mintha terhes lennék, nem lehet, hogy hüvelyi ultrahanggal nem látja már mert előrébb van a terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook