Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed visszavonás fórum

Gyed visszavonás (beszélgetős fórum)

2010. júl. 27. 17:52
Légyszives fordulj munkaügyi jogászhoz bizalommal és az felvilágosit ebben a témában is, hogy egyáltalán mire számithatsz. Üdv.Ágnes
2010. júl. 27. 17:41
Igen,tudom,csak a cég még mindig nincs felszámolva,a cégkeresöben még mindig ugy van feltüntetve mind müködő cég és azt nem értem hogy hol vannak a kilépő papirók
2010. júl. 27. 14:46
A munkáltatód nem kirúgott, hanem felszámolták, ez szerintem más eset, mint ha védett lennél.
2010. júl. 27. 14:44
Sziasztok.Tud nekem valaki segitteni?Még van 3 honap gyedem és kaptam egy levelet az óép-tól,bene egy 70.000 ft-os csekkel hogy 2008.06.30-tól nincs munkaviszonyom és igy nem jár a gyed.A munkáltatóm nem jelentet ki,mivel 2008.04-13-tól táppénzen voltam veszélyeztetet terhesség miatt,elvileg felszámolás alatt van a cég és a felszámoló kijelentet.Jogos ez?Én nem irtam alá semmi kilépési papirt,ezeket mind a mai napig nem kaptam kézhez.Ugy tudom hogy a jogszabály szerint terhesség,táppénz,tgyás,gyed és gyes allat védetséget élveztem.Most fellebeztem már 3 hete de azota sem tud senki semmit mondani.A baj csak az hogy 3 gyermeknek nem lehet azt mondani hogy bocs,valaki hibázot és ezért ma nem kaptok kaját.Ha valaki már volt hassonló helyzetben,irjon.Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook