Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Foltvarrást (patchwork) lehet tanfolyamon tanulni, vagy elég egy könyv hozzá és könnyen elsajátítható? fórum

Foltvarrást (patchwork) lehet tanfolyamon tanulni, vagy elég egy könyv hozzá és könnyen elsajátítható? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 31. 10:35

kezd egyszerűekkel

pl

[link]


és ne menj át giccsesbe (szerintem)

5. palenkas (válaszként erre: 1. - Evicaka)
2010. júl. 27. 14:38
Szia! Nagyon jó könyvek vannak, de kár kiadni pénzt, itt a neten ha beírod a googléba, hogy foltvarrás, ezer meg ezer oldalt találsz, és szebbnél szebb mintákat, egyszerűeket, és bonyolultakat egyaránt.
2010. júl. 27. 14:33
Én a kislányom egyik takaróját varrtam kézzel. SZétvágtam egy nyári takarót 1 kis takaróra és 3 kispárnára. Azt beszegettem és varrtam rá kézzel minden féle állatokat, amit szétszakadt pólókból vágtam ki. Most a közepe jön, ami egy hatalmas nagy szamár Micimackóból.
2010. júl. 27. 14:23

szerintem nem nagy kunszt,ha van kis kreatibvitásod,meg kézügyeséged,magadtól is eltudod készíteni!

Én 17 éves voltam,mikor az első ágytakarómat varrtam,KÉZZEL!!!

2010. júl. 27. 14:18
Vannak tanfolyamok is, de ha jó a kézügyességed, akkor egy jó könyv is elég hozzá :) Én vizuális típus vagyok, Youtube-on lehet találni patchwork témában videókat, azokból is sokat lehet tanulni :)
2010. júl. 27. 14:17
Foltvarrást (patchwork) lehet tanfolyamon tanulni, vagy elég egy könyv hozzá és könnyen elsajátítható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook