Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen fajta etetőszéket ajánlanátok 6, 5 hónapos kisfiamnak? fórum

Milyen fajta etetőszéket ajánlanátok 6, 5 hónapos kisfiamnak? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 15. 17:39

Stokke Tripp Trapp a legjobb és felnöttkorig alakítható. Nem giccses, müanyag, hanem elegáns fa. Lehet kapni hozzá Newborn set-et, ami 0-6 hónapos korig használható.

Nem olcsó, de mint írtam felnöttként is használható.

[link]

2010. nov. 10. 21:27

Sziasztok!


Nekem is lenne ezzel kapcsolatban kérdésem. Az én kisfiam 20.-án lesz hat hónapos. Az a problémánk, hogy idáig nagyon szépen evett még a babyhordozójában. Kb. egy hónapja csinálja, hogy éhes, de hisztizik, feszíti magát, mindenáron ki akar szállni belőle. Próbáltuk máshogy etetni, pl. az ölünkbe vettük, kipárnáztuk neki a kanapét stb., de mindhiába. De éhes az tuti. Megtudjuk etetni, csak ez így nem mehet a végtelenségig. Én is arra gondoltam, hogy vennék egy etetőszéket. Mivel még nem tud ülni magától (de nagyon próbálkozik, meg néha követeli is, hogy ültessük fel óvatosan egy kicsit), max. ha leültetem egy kicsit, megtámasztja magát pár másodpercre a kezecskéivel. Úgy olvastam, hogy akkor csak műanyagosat szabad venni, mert annak dönthető a támlája. Sokan viszont le akarnak róla beszélni, hogy abban sem maradna meg akkor. Én meg nem tudom, hogy mit csináljak. Teljesen bizonytalan vagyok benne, mert mi van, ha az sem lesz jó. De ez a mostani helyzet sem jó. Nem tudjátok, hogy miért csinálhatja ezt? Érdemes venni neki? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! További szép estét mindenkinek!


Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook