Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha Canesten krémet használok hüvelyfertőzésre, akkor ez gyengíti az óvszert?ehet valami gubanc belőle?:S Nagyon félek:( fórum

Ha Canesten krémet használok hüvelyfertőzésre, akkor ez gyengíti az óvszert?ehet valami gubanc belőle?:S Nagyon félek:( (tudásbázis kérdés)


5. pusztiju (válaszként erre: 2. - Hellcat)
2010. júl. 29. 21:30
Nem, a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2010. júl. 29. 14:54
köszönöm:)
3. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Hellcat)
2010. júl. 29. 08:10

Szióka!

Csökkentsd le a szénhidrátokat,levesebb cukor,édesség,csokoládé,élesztős,lisztes termékek,savanyított tejtermékek.

A candida ezeken él,ezt "kajálja"ezeket kell visszaszorítani egy picit.Ne legyen kellemetlen,mert ez nem jelenti azt,hogy sűrűn váltogatod a partnereidet,egyszerűen csak fogékony vagy rá.

2010. júl. 28. 20:44
köszi:) már írtam,hogy nemélktünk nemi életet,tünetmentes vagyok már,de még használtam a krémet,és az érdekelt,hogy az óvszert bánthatja-e:)
1. pusztiju (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2010. júl. 28. 16:18
Szia! Először amit tanácsolni tudok. Amig hüvelyfertőzésed van ne élj nemi életet és használjátok mind a ketten a krémet. A másik ami szintén tanács gyógyszertárban kapható Chanesten duó, tabletta és krém, napok alatt megöli a kórokozót s nem is emlékeztek rá. Nyáron nagyon könnyű összeszedni, nem csak nemi úton terjed. Ha strandolni voltál ott is elkaphattad, de a női WC-ben is, izzadság + meleg ideális melegágya a gombának. Elkeseredni nem szabad, meg kell szabadulni tőle:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook