Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Has-és derékfájás ezek a terhesség tünetei lehetnek? Segítsetek! fórum

Has-és derékfájás ezek a terhesség tünetei lehetnek? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 20. 17:16
Nekem az lenne a kérdésem,hogy dec7 én volt az utolsó havim,szedek fogamzásgátlót,de most januárban nem tartottam meg a 7 napos szünetet és elég sűrűn voltünk együtt a párommal,Az elmúlt havim sem volt. az elmút 2-3 hétben elég érdekes érzéseim vannak,a mellem mint ha leakarna szakadni,és a szokásos menses görcsök néha igen erősek,éjszaka is fell kell kellnen pisilni most is szedem a gyógyszert!létezne hogy ezek lennének a jelek !csináljak tesztet vagy más állhat a háttérben?
3. Jade^ (válaszként erre: 2. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 28. 09:44

Köszönöm a jótanácsokat. Szerencsére ma és tegnap már úgy fájt mintha meg akarna jönni. :)

Ma fogok bejelentkezni dokihoz.

2. cbe267d9cf (válaszként erre: 7. - Jade^)
2010. júl. 27. 12:58
A neten olvasgatással csínján bánj! Ugyanannyi hülyeséget lehet találni, mint hasznos infot. Keress olyan dokit (ha a mostani nem az), aki minden kérdésedre alaposan és érthetően válaszol. Én mindig szép kis cetlivel mentem a dokimhoz, és azon voltak a kérdéseim, hogy el ne felejtsek valamit. :) Minden esetben türelmesen, és kiemrítően, érthetően válaszolt, ez megnyugtató tud lenni, főleg az első várandósság alatt.
1. Jade^ (válaszként erre: 10. - Jozsi.38)
2010. júl. 27. 10:16
Én is sokat pisilek. :) Nekem azon kívül, hogy olyan mintha megakarna jönni fáj a hasam bal oldala, és amikor köhögök pl akkor belenyílalik. Na hát remélem, hogy ez is normális és nincsen semmi baj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook