Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
19385. jjhmarta
2011. jún. 3. 07:36
A hétvégén még én is inkább pihentettem a lábaimat, most végre nem fájnak, de mindig mikor már nem fájt nekifogtam takarítani és másnap megint nem tudtam ráállni, most megfogadom a családom tanácsát és inkább nem erőltettem, hisz jövőhéten ballag Bence unokám és szeretnék ott lenni.
19384. Maruszja (válaszként erre: 19383. - Jjhmarta)
2011. jún. 3. 06:04
Köszönöm szépen, azt fogom ma tenni.
19383. jjhmarta (válaszként erre: 19382. - Maruszja)
2011. jún. 3. 06:03
Drága Barátnőm pihenj, sokat dolgoztál az utóbbi időben.
19382. Maruszja (válaszként erre: 19381. - Jjhmarta)
2011. jún. 3. 05:40

Köszönöm szépen drága Barátnőm!


Nem szoktam ilyen korán felébredni, de ma reggel háromszor görcs állt a jobb lábamban és jaj, de szenvedtem. Azt hittem itt pusztulok el az ágyban, leizzadtam nagyon.

19381. jjhmarta
2011. jún. 3. 05:24

Jó reggelt szép napot mindenkinek!


Marcsikám boldog születésnapot kívánok szeretettel.

19380. 6e519c8e5e
2011. jún. 2. 16:07

Sziasztok !


2x voltam osztálytalálkozón nem tetszett.

Nem is nagyon szándékozok jövőben részt venni rajta.

Esetleg ált. iskolaira elmegyek mert a párommal osztálytársak voltunk így együtt kell menjünk. :)


Kellemes Délutánt Mindenkinek !

19379. 80ASIQ (válaszként erre: 19376. - Bnedora)
2011. jún. 2. 10:16

39 évvel ezelőtt végeztünk. Rá két évre volt egy találkozónk, de akkor azt mondtam, hogy soha többé nem megyek el találkozóra! Arra emlékszem, hogy az osztály két "raj" csávója dicsekedett a nőkkel elért sikereikkel, aztán egy pohárba összeöntöttek mindenféle piákat, belehamuztak, meg a jóég tudja mi, és pénzt adtunk be, hogy aki megissza azé legyen. Persze senki sem itta meg, mindenki visszavette a pénzét.

De azóta sok sok év eltelt, a rajcsávók megkomolyodtak, mindenki megváltozott. Az iwiwen találtam meg egy Pesten élő osztálytársnőmet és kölcsönös érdeklődés után vetődött fel a találkozó szervezésének ötlete. Most és azonnal, mert sajnos öregszünk, különösen a tanáraink, ne várjunk. De mire is? Volt aki szóvá tette, miért nem várunk egy évet, hogy 40 éves legyen az évforduló. Nem mindegy? Most már úgy vagyok vele, ne ez legyen az utolsó!


Előszőr én is úgy voltam vele, hogy jöhet házastárs, gyerek, aki, mert nem gondoltam, hogy sokan leszünk. Aztán amikor már a 20-at is felülmúlta a jelentkezők száma, akkor döntöttük el, hogy mindenki csak maga jöjjön.


A vízműs találkozókon viszont szinesítik a társaságot a házas- vagy élettársak mert ott 12-en, 13-an jövünk, ehhez még 4-5 "csatolmány".

A vízműs találkozókra már nem jönnek tanárok.

Most az ált. isk találkozón öröm volt látni, mennyire jól érezték magukat a tanárok!


Tehát végül is mindkét megoldás jó lehet, az összlétszám a lényeg. Kb max 20 fő.

19378. Maruszja
2011. jún. 2. 09:51
Sziasztok! Szép napot mindenkinek, napsütéseset!
19377. Maruszja (válaszként erre: 19375. - 80ASIQ)
2011. jún. 2. 09:51

Szia Józsikám! Le a kalappal előtted és a segítőd előtt! Ügyesek vagytok. Mondjak valamit? Megmondom őszintén, hogy én már azt sem tudom, hogy kikkel jártam egy osztályba, nem hogy osztálytalálkozót szerveznék. Igaz én Pesten jártam általános iskolába is gimibe is, de jóformán egy sem jut eszembe. Néha egy-egy a gépíró iskolából talán eszemben van, de csak halványan, igazándiból nem tudnám őket sem összeszedni. Engem sem keresett meg senki, hogy találkozó lenne.


Ellenben a férjem gimis (Rózsás) volt osztálytársai állandóan szervezkednek. Ha minden igaz az idén is lesz nekik osztálytalálkozója. Hányadik is? Mindjárt kiszámolom. 45. ha jól számoltam. Náluk is van, aki már nem él és sokan vannak, akik itt a városban élnek és nap, mint nap találkoznak, találkozunk velük. Némelyiknek a feleségét is ismerem. Egy találkozón én is ott voltam, mert akkor asszonyokkal lehetett menni. Persze inkább kihagyom, mert ők hadd elevenítsék fel a régi hülyeségeket és röhögjenek rajta, ami számomra nem annyira érdekes, mint nekik.


Kellemes és szép napot kívánok Neked!

19376. bnedora
2011. jún. 2. 09:45

Sziasztok!

Józsi, nagyon jók az ilyen osztálytalálkozók. Ügyes vagy, hogy meg tudtad szervezni. Sajnos, nekem még egyszer sem volt. Amikor a férjemmel megyek, akkor azt úgy veszem, mintha az én találkozóm is lenne. Szerencsére úgy szervezik, hogy mindenki vihet férjet, feleséget, így olyan mint egy nagy családi összejövetel. Én legalábbis nagyon élvezem.


Marcsikám, örülök, hogy ti már túl vagytok az átalakításon, és hogy tetszik is. Magamat csak azzal vigasztalom, hogy túl leszünk rajta.... és szép lesz! Sok mindent átvészeltünk már, főleg akkor, amikor ideköltöztünk, ezt is túl fogjuk élni.


Mindenkinek kellemes, szép napot kívánok.

19375. 80ASIQ
2011. jún. 2. 09:13

Sziasztok!

Marcsika! örülök, hogy meg vagy elégedve a szobával.

Írtam, nem írtam? Hogy osztálytalálkozót szerveztem, persze értékes segítőim is voltak.

Volt általános iskolai osztálytársak jöttünk össze. A nyolcadikos osztálynévsor alapján hívtuk meg az emberkéket. 29 főből megjelent 16. Sajnos már két halott is van. Az egyik beteg volt, a másik, egy lány, viszonzatlan szerelem miatt lett öngyilkos. Eddig úgy tudtam, szívbetegség miatt. Egy hapsi matt??? Még magam miatt sem várnám el ezt senkitől! (Elnézést ezért a kis rejtett humorért!) Végül is így 11 ember nem jött el. Ezek egy része már nem tudta átütemezni a programját pedig 2 hónappal ezelőtt már tudták, hogy lesz a tlálkozó. Volt akinek az utolsó pillanatban változott a programja. Volt aki annyira útálja az egyik megjelentet, hogy azért nem jött el. (Mondjuk, részben ismerve a történetet, érthető. Ha én mondom...) És voltak vagy 5-en akik biztosra igérték, mégsem jöttek el. Fene érti...

Az 5 még élő tanárból négy eljött, az ötödik pont most tudta kificamítani a bokáját...

A találkozó felvetésekor még ennyire sem számítottam, szervezés közben a pozitív hozzáállás miatt még jobbak lettek a remények. Így vagy úgy, de végül is elégedettek voltunk a találkozóval, jól éreztük magunkat.

19374. 6e519c8e5e (válaszként erre: 19373. - Maruszja)
2011. jún. 1. 20:01
Biztos szép lett !
19373. Maruszja
2011. jún. 1. 19:39
Sziasztok! Ma befejeztük Andika volt szobáját. Nagyon szép lett - szerintem. Én meg vagyok elégedve mindennel. Még egy kis apró igazítás kell, azaz valami kicsi szőnyeget, vagy valamit kell venni az ágy elé, mert ugye eddig szőnyegpadló volt és most parketta van. Eléggé be vagyunk zsúfolva, mert a szobakerékpárom nagy helyet foglal el és csak oda tudtuk betenni. De nekem akkor is tetszik. Másképp pakoltunk, mint eddig volt, ezzel is megújítottuk a szobát.
19372. 6e519c8e5e
2011. jún. 1. 15:34
Szép Napot Kívánok Mindenkinek !
19371. bnedora
2011. jún. 1. 05:54

Jó reggelt!

Képzeljétek, tegnap óvodában voltam. A fiamék meghívtak a fiúk előadására. Igaz, Mosa beteg volt, így nem mert kiállni a csoporttal. Persze a lányok tündérek voltak. Hangosan, bátran helytálltak, verset mondtak, énekelve körbe-körbe jártak. Tündérek voltak mindannyian. A pici unokám Laci ölében le sem vette róluk a szemét. Szeptemberben már ő is oda fog járni. Neki már könnyebb lesz a beilleszkedés.


Mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok, még ha munkával is telik. Marcsikám, irigyellek titeket, ti már túl vagytok a nagy munkán.

19370. jjhmarta
2011. máj. 31. 18:08
Szép délutánt, estét kívánok.
19369. jjhmarta
2011. máj. 29. 05:20

Szép jó reggelt mindenkinek!

Marcsikám azért ne hajtsd magad túl pihenj is a nagy munka közepette.

19368. 6e519c8e5e
2011. máj. 28. 22:31
Jó Éjt Mindenkinek !
19367. Maruszja (válaszként erre: 19366. - Bnedora)
2011. máj. 28. 20:53

Tapétázás, parkettázás kész. Még holnap lesz egy kis munka, azután hétfőn kezdünk visszapakolni.


Nálunk is jó kis zuhi volt. Én örülök neki, legalább egy kicsit lehűlt a levegő, mert nagyon meleg volt ma. Reggel voltam piacon, mint a málhás úgy jöttem haza és hatalmas szatyorral, pedig még nem is vettem mindent, amit akartam. Ma rengeteget mászkáltam. Voltam Sparba vásárolni, aztán voltam tapéta boltba és ötször lent a kutyákkal.

19366. bnedora
2011. máj. 28. 17:57

Sziasztok!

Júújjj, már én is rég voltam itt. Rossz pont!!!

Nálunk ma volt nagy eső, zivatar. Persze megint hétvégére jött a hideg idő.

Marcsikám, hol tartotok a felújítással? Nekünk tegnap megjöttek az új ablakok.


Mindenkinek jó egészséget, kellemes hétvégét kívánok!

19365. 6e519c8e5e
2011. máj. 28. 10:26

Mindenki eltűnt innen????


Kellemes Hétvégét !

19364. 6e519c8e5e
2011. máj. 24. 17:05
Szép Délutánt mindenkinek !
19363. bnedora
2011. máj. 24. 07:59

Jó reggelt!

Szia Józsi! Látom megkerültél, és elfogadjuk az "igazolt távollét" indokot:-D

A szemét dolgában én sem értem, hogy egy kis zsáknyi szemetet miért az út mentén, erdőszélén kell eldobni, hiszen akkora mennyiség elfér egy kukában is. De nem vagyunk egyformák, mások nem így gondolják.

Tyka: remélem, már jobban vagy, kevésbé fájnak a lábaid? Pihenj, sétálj, gyógyulj!!!


Mindenkinek nagyon szép keddi napot kívánok.


Tegnap délután nálunk akkora felhőszakadás volt, minden hordónkból csak úgy ömlött ki a víz, pillanatok alatt megtelt.

19362. jjhmarta
2011. máj. 24. 05:06

Jó reggelt szép és vidám napot kívánok!

Marcsikám nektek jó munkát.

19361. 6e519c8e5e
2011. máj. 23. 22:37
Jó Éjt !
19360. 80ASIQ (válaszként erre: 19359. - Maruszja)
2011. máj. 23. 20:05
Kösz a dícséretet! Valóban így van, ahogyan mondod. Nem értem a szemetelőket, hiszen nálunk legalábbis ingyen átveszik a szemetet a szeméttelepen. Persze vittem én már szemetet olyan helyre, ahol fizetni kellett. Hülyeségnek tartom, inkább annak fizetnék valamennyit, aki hoz szemetet a szeméttelepre. Persze ugye a mai helyzetben...
19359. Maruszja (válaszként erre: 19357. - 80ASIQ)
2011. máj. 23. 18:33

Szia Józsi!

Nagyon ügyes vagy, hogy ún. társadalmi munkát végeztél. Tényleg ráfér az országra egy ilyen nagy takarítás. Csak az a baj, hogy nem soká ismét lehetne kezdeni, mert újra rengeteg szemét lesz.


Mi meg elkezdtük Andika volt szobáját kiüríteni. Szőnyegpadló fel és laminált parketta lesz ott is, mert már minden helyen az van, csak ebben a szobában nem volt. Új tapétát is vásároltunk, szóval nagy pakolásban voltunk, vagyunk és leszünk. Holnapra talán már teljesen üres lesz a szoba. Rengeteg dolgot kidobtunk, ami már nem kell. Nagyon időszerű már ott az átalakítás, hiszen Andikám közel 4 és fél éve, hogy meghalt és szinte semmit nem mozdítottunk eddig meg. Rengeteg könyve volt lexikonok és egyebek. Csupa értékes nagy, szép könyvek.

19358. 6e519c8e5e
2011. máj. 23. 17:39
Szép Hetet Mindenkinek !
19357. 80ASIQ (válaszként erre: 19353. - Bnedora)
2011. máj. 23. 08:50

Helló Mindenki!

Szombaton szemeteltem. Azaz, egy teherautónyi külterületen leborított szemetet hordtunk bezsákolva az út mellé, hogy az arra hivatott teherautó elvigye. Ez egy országosan meghirdetett szemétgyüjtő akció része volt. Önkéntes volt, csak nagyon indokolt estben, írásban benyújtott kérvény jóváhagyása után lehetett távolmaradni. Én őszintén szivesen csináltam. De délre már végeztünk.

Délután anyósom házánál kertet műveltünk a fiammal. Ez fűnyírásból és gyomlálásból állt, ugyanis már haszonnövényeket nem nevelünk. Begyepesítjük az egészet.

Szép napot, hetet kívánok! Jó idő van!

19356. Maruszja
2011. máj. 22. 22:45
Jó éjszakát mindenkinek!
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook