Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. fórum

Békéscsaba és környéke. Akik itt laknak. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
20075. ancsan5
2020. aug. 29. 08:51

Sziasztok!

Mozgássérült édesanya vagyok, a gáztűzhelyem elromlott, sikerült vennem olcsón egy használtat, de sajnos nem merem bekötni szaktudás és szerszámok hiányában.

Jövedelmem kevés így nem tudok szakembert fogadni.

Ha volna köztetek aki segítene beszerelni az új tűzhelyet azt megköszönném. Panellakásban élek, központi gáz van. Köszönöm!

20074. Hmv. (válaszként erre: 20073. - Maruszja)
2015. aug. 3. 14:12

Semmi baj:)


Bár időben szóltam, hátha olvassa valaki. Nekem a kedvenceim közt van ez a fórum, így azonnal meglátom, ha mozgás van - nagyon ritkán:(


Szerepel a tervek közt, hogy megyünk még B.csabára, de megvárjuk, hogy befejeződjön nálatok a sok építkezés, terek felújítása, stb. Biztosan nagyon szép lesz - most viszont sokat kellett kerülgetni és nagyon meleg volt azon a napon - nem esett túl jól!

Vonattal voltunk, az állomás is szét volt még verve - azóta hogy állnak a munkálatok?

20073. Maruszja (válaszként erre: 20072. - Hmv.)
2015. júl. 27. 17:50
Nagyon sajnálom, hogy csak most olvastam a beírásod. Igazad van, nem járunk ide. Valahogy mindenki elvan magával. Sajnálom.
20072. Hmv.
2015. máj. 20. 08:22

Kedves Békéscsabán élők!

Bár a kutyát sem érdekelte, mégis megírom, hogy voltunk a klubtagokkal B.csabán és Szabadkígyóson. Remek napunk volt.

20071. Hmv.
2015. máj. 16. 07:50

Kedves Békéscsabán élők!

A következő kedden ott fogok sétálni nálatok a főutcán nyugdíjasklub-társaimmal egyetemben.

Szívesen gondolok arra az egyetlen délutánra, amikor közületek többekkel találkoztam egy hoxás-összejöveleten Csabán.

Akiket a régi "nagyis-fórum"-ból ismerek - őket fölismerném, ha összefutnánk:)

Attól tartok, nem járnak már erre a fórumra, ettől függetlenül ismerősöknek és ismeretleneknek is szeretetteljes üdvözletem küldöm!

20070. 80ASIQ
2015. máj. 8. 08:42

Tapasztalat, hogy valami beindul, eleinte megy a lelkesedés, aztán szép csendben alábbhagy, elhal.

Nekem szemékly szerint, ötletem sincs, hogy mit írjak.

20069. Hmv. (válaszként erre: 20068. - Akymo)
2015. máj. 8. 06:45

Nekem a kedvenceim közt van a fórum!:)


Nem vagyok csabai, de egyszer régen ott voltam egy találkozón.

Puszi mindenkinek!

20068. Akymo
2015. máj. 7. 19:44
Uhh de régen nem volt itt senki:-(
20067. Cucus7
2014. febr. 6. 16:34
Hello mindenkinek, látom megint nem jön fel senki az oldalra. Halihó akkor4
20066. bnedora
2013. szept. 26. 22:39
Megvolt a találkozó, nagyon jó volt beszélgetni Maruszjával és Marcsikával. Sajnálom Tyka, hogy te nem tudtál eljönni, hiányoztál.
20065. bnedora
2013. szept. 21. 07:50

Sziasztok!

Holnap Gyulára megyek, és hétfőn vagy kedden találkozhatnánk. Ki, mikor ér rá? Jelentkezzetek!

20064. dittke14 (válaszként erre: 20061. - Cucus7)
2013. szept. 5. 20:59

Szia!

Bocsi, hogy csak most írok, de köszönöm szépen. Szerintem a jövő hétvégén ellátogatunk :)

Szép estét mindenkinek! :)

20063. Cucus7 (válaszként erre: 20062. - Maruszja)
2013. júl. 27. 11:46
Na mit szólsz? Belátogattam, de nem találtam igazán ismerőst, meg nagyon pang a fórum. Elementek máshová, vagy nem látogatnak semmit. Ma már irtam a naplócskámba. puszi
20062. Maruszja (válaszként erre: 20060. - Cucus7)
2013. júl. 24. 17:08
Szia Évikém! Nem hiszem el, hogy itt voltál! Puszika
20061. Cucus7 (válaszként erre: 20058. - Dittke14)
2013. júl. 20. 20:36
Külön is írom, hogy biztos elolvasd, Békéscsabán a tesconál a bolhapiac helypéze egy parkolónyi terület 1000 Ft. De lehet többszörözni is. Sok sikert.
20060. Cucus7
2013. júl. 20. 20:34
Sziasztok, nagyon régen voltam a Hoxán, ej,ej, de most itt vagyok. Olvasom a helypénzről szóló hozzászólásokat, igen van helypénz most hívtam fel a kolleganőmet ott szokott árulni a Békéscsabai Tesconál egy kocsiparkolónnyi hely 1000.-Ft, ha két kocsihely kell akkot duplája stb. Tehát ha olyan cucikát viszel ki, amit biztos vagy benne megvesznek, megéri. Nézz körül próbáld ki. Egyébként Új naplót nyitottam, Nem adom fel cimmel ha valakit érdekel, olvashatja. Szép estét mindenkinek.
20059. 80ASIQ (válaszként erre: 20058. - Dittke14)
2013. júl. 16. 21:24
Bátran tedd azt és sok szerencsét kívánok!
20058. dittke14
2013. júl. 16. 19:30

köszönöm mindenkinek :)

egyébként árulni szeretnénk nagyon sok fölösleges de jó állapotú ruhánk és cipőnk van.

20057. Maruszja
2013. júl. 15. 12:13

Sziasztok! Dittke én csabai vagyok. Mondjuk ritkán járok piacra. Régebben többször voltam és miután egy volt kolleganőm is árult ott, ezért tudom, hogy van helypénz. De hogy mennyi, azt sajna nem tudom.


Kellemes napot és hetet kívánok mindenkinek!

Sajnos amióta fent vagyok a facén, ott lógok inkább mint itt. Puszi mindenkinek!

20056. 80ASIQ (válaszként erre: 20055. - 80ASIQ)
2013. júl. 14. 15:43
Én a gyulai bolhapiacról beszélek. A csabairól még ennyit sem (:D) tudok.
20055. 80ASIQ (válaszként erre: 20054. - Dittke14)
2013. júl. 14. 15:42
Szia! Sajnos nem sokra fogsz menni a válaszommal, de lényegében udvariasságból reagálok. Nem tudom, kell-e helypénzt fizetni. Voltam mér kint 3-4 alkalommal, de Isten bocsássa meg nekem, nem emlékszem, hogy árultak volna ruhát. De nem is zárható ki. Szerintem bármit lehet árulni, de ha Te akarsz ruhát venni, nem merek rá megesküdni, hogy találsz. Nem tudom...
20054. dittke14
2013. júl. 14. 11:00

Sziasztok!

Nem tudom van-e köztetek a gyulai vagy csabai bolhapiacra járni?Azt akarom kérdezni, hogy szoktak-e használt ruhákat árulni?Esetleg helypénz árak?

Köszi előre is!

dittke

20053. 80ASIQ (válaszként erre: 20052. - Pillango2004)
2013. máj. 28. 00:50

Szia! Hát szomorú vagyok! Én is úgy mentem ma dolgozni, mint télen. Talán annyiban másképpen, hogy téli kabát helyett szélkabátot vettem fel.

Mi két szobában fűtünk, a konyhában olyan az idő mint egy jégveremben.

2013. máj. 27. 19:48

Sziasztok!

Már 5napja itt vagyunk,eddig még mindennap a strandon vagyuk, iszonyatos az idő. Eddig max20percet tudtunk kint tölteni, hogy nemesett az esõ. A lakàsban is fùtünk olyan hideg van.

20051. Maruszja (válaszként erre: 20050. - 80ASIQ)
2013. máj. 23. 19:52
OK, puszi
20050. 80ASIQ (válaszként erre: 20049. - 80ASIQ)
2013. máj. 23. 17:44

Meg kellett néznem a nevet. Pillangóéknak tényleg pechük van az időjárással! Nem tudom, bent milyen medencék vannak, de hátha lehet azért valamit kezdeni

Pusszancs!

20049. 80ASIQ (válaszként erre: 20048. - Maruszja)
2013. máj. 23. 17:42

Szia Marcsi!

Engem meglepett a 10. hely! Nem tagadom, nem az esetem ez a szám. De mégis rákerestem a youtube-on és meglepve láttam, hogy mindenki, még a külföldiek is, áradoznak róla. De jól van az!

Sajnos megint hízok, már 125-129 kg között ingadozom. Ezt a kimozdulásra írom. Legalább sétálni el kellene menni, de (ereszkedő hanggal, lassan szégyellve magam, mondom, hogy) lusta vagyok... Télen heti egy alkalommal volt 1-1 órás teremfoci, az jó volt. Most is van heti egyszer a szabadban, de előbb az árvíz miatt, aztán más elfoglaltság miatt nem tudtam menni. Ma is lett volna, de ma valami miatt elmaradt. Lehet, hogy az eső miatt? Nem tudom.

Örülök, hogy találkoztál barátnőkkel és voltál koncerten! Nagyon, nagyon helyes!!

Én is szerettem a Neotont, meg gondolom, most is tetszene. Régen hallottam már őket. Előre is jó szórakozást kívánok!

Haha! Én Paddy and the Rats koncerten voltam Gyulán az ír kocsmában! Nem érdekel, hogy a közönség zöme fiatalkorú! De nem csak én voltam ott öreg, úgyhogy nincs semmi baj. Ez is megtalálható a Youtube-on. Biztosan nem a Te ízlésed, de azért nem haragudnék, ha egy számot meghallgatnál.

(Pillanat!)

20048. Maruszja (válaszként erre: 20047. - 80ASIQ)
2013. máj. 23. 16:50

Szia Józsi!

Őszintén megmondom, hogy nem néztem az Eurovíziós dalfesztivált, de értesültem róla, hogy a magyar induló 10. helyezést ért el. Szerintem ez is szép eredmény volt. Én eddig soha nem hallottam erről a srácról. Érdekes, hogy pont egy ilyen "nevenincs" énekest indítottak. A számot még a mai napig nem is hallottam, amivel nyert.


Nagyon vacak idő van mostanában. Még kimozdulni sincs kedvem. Ha esik, akkor nekem nem is kell, mert a férjem viszi le a kutyákat, én pedig fent várom őket langyos vízzel és megtörténik az alvázmosás.

Ha jó idő van persze én is sétálok. Legalább kimozdulok itthonról, mert nem járok különben jóformán sehová.

Bár a múltkor voltam Szegeden vonattal, mert meglátogattam a húgom a kórházban és összehoztuk egy kis Neoton koncerttel. Nagyon jó volt. No és nem beszélve arról, hogy Timcsyvel találkoztam és a hugával. Velük már sokszor találkoztam amúgy. Nagyon szeretem őket, mind a két csaj nagyon aranyos és persze szépek is. Érdekes is, hogy egy ilyen vén csajjal barátkoznak, mint én vagyok. A Neoton koncerteken egy kicsit feltöltődök legalább, hiszen nem járok sehová.

Már nagyon várom a jövő hónapban a Sörfesztivál és Csülökparádét, mert jön ide a Neoton, épp úgy, mint tavaly voltak. Na oda el fogok menni csápolni.


Remélem kedves miskolci vendégek jól érzik majd magukat Gyulán. Sajnos az időjárás nem kedvez számukra, de ettől még minden klassz lehet.


Puszi mindenkinek!

20047. 80ASIQ (válaszként erre: 20045. - Maruszja)
2013. máj. 22. 19:10

Szia Marcsi! Nyugodtan írhatsz, ha van ötleted. Mellékesen, Csabán is van strand, tavaly szurkoltunk egy magyar-román vízilabda edzőmeccsen a magyaroknak.

Ezennel felvetem témaként, hogy nézted, néztétek az Etovíziós dalfesztivált? Az első részt nem láttam, szakmai kiküldetésben voltam a Nyírségben, a Tiszával illetve a Szamossal ismerkedtünk. Sajnos, vacak volt az idő, esett az eső, én fáztam.

A második részt és a döntőt láttam. Meglepett ByeAlex jó helyezése! Hát hiába, kificamodott ízlésük van az embereknek! De ne haragudjon meg az, akinek tetszett! Nekem, de a lányaimnak is a görögök tetszettek a legjobban, de jók voltak a máltaiak is, és még néhányan. Estek ki olyanok, akik szerintem bekerülhettek volna és bekerültek olyanok, akik - szerintem - kieshettek volna. De amúgy, én egy dalversenyt nem tudok komolyan venni. Ha tetszik valami akkor annyiszor hallgatom, ahányszor akarom, amíg meg nem unom. Teljesen mindegy, hanyadik helyezést ér el. :D

Sőt, az sem zavar, ha nem indul dalfesztiválon. :D

20046. Maruszja
2013. máj. 22. 19:00
100 éves Cukrászdát ki ne hagyjátok!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook