Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan edzhetnék, hogy vékonyabb legyen a vádlim és a combom? fórum

Hogyan edzhetnék, hogy vékonyabb legyen a vádlim és a combom? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jan. 27. 17:57

Rubint Réka (2009) Napi 20 perc önmagadért

A legjobb. Kombinálhatod ahogy birod!

Semmi szénhidrát, semmi cukor, heti 5 torna, überbrutál zsírégető amíg le nem megy a zsír. Ha lement az update szigorú betartása!

Diéta nélkül nem fog menni!

Viszlát hamburger, kenyér, cukrosüdítő....vagy ismét megdagadsz.

36. bögre (válaszként erre: 35. - 74740b7c7c)
2010. szept. 1. 13:25
Az egyik ismerősöm 43 kilót fogyott, igaz gyógyszerrel. Olyan mint egy szipka, de a lába ugyanolyan mozsár mint volt.
2010. aug. 31. 15:41

Én erre csak azt mondom, hogy "helyi érzéstelenítés" nincs..


Olyan nincs, hogy innen v. onnan akarok fogyni. Fogyni kell mindenhonnan, másképp nem is tudod..

34. rzsuzska (válaszként erre: 33. - #Nik)
2010. aug. 31. 15:28

Nem kell a másik problémáját "leszólni"

Ez is szar, az is szar. Mind a kettőnek megvan előnye-hátránya

33. #Nik
2010. aug. 30. 22:44

de rohadt jó nektek h ilyen problémátok van....


én pl azért nem tudok se egy miniszoknyát, se egy feszülős nadrágot felvenni, mert piszkafa lábaim vannak... :'((


nem hog örülnétek magatoknak

32. forgeva (válaszként erre: 24. - MelisUK)
2010. júl. 25. 20:08

szia

ma próbáltam ki először, remélem sikeres lesz, elég (nagyon nagyon) vastag a vádlim és a combom is. köszi a leírást

31. MelisUK (válaszként erre: 29. - Bögre)
2009. ápr. 7. 10:56
Az a legjobb lábujjhegyezés, hogy egy viszonylag magas küszöbre állsz a lábad elejével, a sarkad pedig legyen a földön. Így lábujjhegyre állsz, majd vissza. De persze simán a földön is lehet csinálni, csak a küszöbbel hatékonyabb, más izmokat is megmozgat.
30. MelisUK (válaszként erre: 28. - Laus)
2009. ápr. 7. 10:55

Figyelj oda, hogy egyél mindig mindenből kisebb adagot, mint ami a szokásos. Ugyanazokat eheted, csak tényleg kevesebbet és úgy mozogj. Így nem fognak plusz izom formájában rád rakódni a megevett dolgok.

A futásnak is jónak kéne lenni, csak lassan fuss és sokáig.

Próbáld ki, vékonyodnia kell egy idő után. De amíg ugyanannyi kalóriát viszel be a szervezetedve, addig a mozgás végett egyre nagyobb izomtömeged lesz. Szóval az étkezésre is oda kell figyelni.

29. bögre (válaszként erre: 24. - MelisUK)
2009. ápr. 7. 07:58
Milyen az a lábujjhegyezés? :)
28. Laus (válaszként erre: 24. - MelisUK)
2008. okt. 23. 17:41

Kedves MelisUK!

Az a baj hogy az én vádlim nagyon vastag.Ha futok csak nagyobb lesz, de nem tudom mit csináljak. Ha ezeket a gyakorlatokat csinálom biztos nem lesz vastagabb? Ugye csak vékonyabb lesz...?!

Kérlek segíts.

27. MelisUK (válaszként erre: 26. - Jonasne_Eva)
2008. szept. 3. 15:11

Szerintem jó és elég, bár attól függ, h milyen lelkiismeretesen tornázol.

A szobabiciklinél az nagyon fontos, h gyenge fokozatra kell állítani, mert csak akkor véknyít, erős fokozaton vastagítja a lábakat.

2008. szept. 3. 14:43

sziasztok!

Szobabiciklim van es azzal edzek. De eddig mindig 55-60 percet akartam csinalni es mar a gondolattol is elborzadtam, igy rendszerint soha nem is csinaltam meg az edzest. Maradt a lelkiismeret furdalas. Ujabban viszont csak 25 percet tekerek a biciklin kozepes tempoban es utanna megcsinalom a MelisUK altal ajanlott comb gyakorlatokat + hasazok. Igy minden nap tudok edzeni 45 percet. Nem olyan unalmas, mint 60 percet biciklizni es valtozatosabb is. Szerintetek ez igy jo, eleg?

2008. szept. 1. 11:00
Plusz kiegészíteném azzal, hogy a sok séta is fogyasztja és formálja a lábakat és aki narancsbőrrel is küzd, annak tudom ajánlani az eukaliptusz olajat vagy más mentolos olajat. Azzal kell bekenni a combot/feneket, majd befóliázni, fél óráig úgy hagyni. Az ilyen mentolos dolgok úgymond belső fázást eredményeznek, felgyorsítják, élínkítik a sejtjeink működését, így felszabadulnak a lerakódott salakanyagok, majd megszabadulunk a narancsbőrtől. Ezerszer hatásosabbak, mint bármelyik narancsbőr elleni krém! Minden este használni kell, nagyon hamar meglátszik az eredmény! Eukaliptusz olajjal próbáltam ki, azóta is van idehaza :D
2008. szept. 1. 10:56

Comb és vádli véknyítás:


Vádlihoz:

3X20 lábujjhegyezés zárt lábbal, lábfejek előre néznek, csak egy pillanatra legyünk talpon, lábujjhegyen állva legyünk tovább és amikor leérünk talpra, egyből újra álljunk lábujjhegyre.

3X20 lábujjhegyezés, lábfejek kifelé néznek, zárt lábbal.

3X20 lábujjhegyezés, lábfejek befelé néznek, nagylábujjak összeérnek.


Combhoz:

3X20 guggolás zárt lábbal, lábfejek előre néznek, a térd ne kerüljön nagyon a boka elé, a fenék legyen jól hátra tolva, így piciket kell csinálni, nem kell teljesen leguggolni és fölálni, hanem középen piciket csinálni. Ugyanígy:

3X20 kis terpeszben, lábfejek szintén előre néznek, ugyanígy:

3x20 nagy terpeszben, lábfejek előre.

3X20 széles terpeszben, lábfejek kifelé néznek

Fontos, hogy mindig picik legyenek csinálva, érezni fogjuk a feszülést. Az utóbbinál igyekezzünk minél lejjebb guggolni, derékszög környékén végezzük a pici guggolásokat.

Ugyanezekből csiálhatunk nagy guggolásokat is, az elég mindből 1X20.


Comb oldalán levő zsír égetéséhez, plusz fenékhez és derékhoz:

3X40 lábemelgetés oldalra, alaphelyzetben állunk, megkapaszkodunk pl egy székben és gyorsan emelgetjük oldalra a lábat, lábfejek párhuzamosak. Ezt mindkét oldalra el kell végezni, szóval valójában 2X3X40


Comb belsejéhez:

Hátadra fekszel, lábaid kinyújtva fölemeled és tárogatást csinálsz, pl 1X20-at nagyokat és 3X20-at kicsiket, tehát ilyenkor nem zárod be a lábad, hanem a terpeszben húzogatot picit.


Midezeket egy idő után súlyzóval kell végezni, vagy ha nincs, akkor a számokat nagyobbra kell növelni. Gyönyörű izmos lábakat kapunk ezektől a gyakorlatoktól és ami lényeges, nem vastagabb, hanem véknyabb és szálkásabb lesz a láb tőle.

Ha vastagítani akarjuk, akkor nem piciket, hanem nagyokat csinálunk a guggolásból és nagy súlyokat használunk.

2008. szept. 1. 09:22
Vádlira nagyon jó: Lábujjhegyre állás visszaengedés. 4x15 kb ha vékonyítani szeretnéd, akkor fogj a két kezedbe könnyebb súlyt, ha erősíteni akkor nehezebb súlyt :)
22. Szintii (válaszként erre: 2. - Bibed)
2008. aug. 12. 13:44

éins ere kérek válaszT!!!!:)

légyszíííves :))

21. Szintii (válaszként erre: 13. - Ec63a7fc29)
2008. aug. 12. 13:43

Sia!, akkor nekem is a bicózástól lett vastag a vádliim??? :( :SS

mert sokat bicózom szinte minden nap:D

??????????????????

2008. aug. 12. 12:58

Sztiasztok!

segítsetek 14éves vagyok és nem tudpok felvenni egy kibaszott szoknyát SEM! :'(

mert vastag a vádlim:@@

segítséég!

2007. júl. 9. 12:27
AMIKOR TERHES LETTEM, A COMBOM KÖRFOGATÁN TUDTAM MÉRNI, HOGY HÍZTAM-E VAGY CSAK A BABA NŐTT:)))
18. aebal
2007. júl. 9. 10:00
Naponta AVOn, vagy más krémmel kenni + maszírozd magadnak + torna, ami többféle is van, néha egy-egy női újságban is tuti gyakorlatok vannak bizonyos testrészeinkre, na meg persze fogyással onnan is lemegy, nekem már többször sikerült
2007. júl. 9. 06:27
A combja a lányomnak is nagy probléma. Vele az edzőterem a megoldás.
16. Mókica (válaszként erre: 14. - H.editke)
2007. júl. 9. 00:54
igy van:)
15. ec63a7fc29 (válaszként erre: 14. - H.editke)
2007. júl. 8. 19:56
Ebben igazad van, az én vádlim sem lesz már sosem vékonyabb, a sportolói múlt nyomot hagyott rajta.
2007. júl. 8. 19:55

Nagyon jó tanácsokat írtok, de szerintem ez alkati kérdés. Meg kell barátkotni a saját testünkkel, jóban lenni önmagunkkal és máris szebb lesz a világ.

Természetesen a sport, a mozgás nagyon fontos.

2007. júl. 8. 19:43

A futástól a vádli megerősödik. Futni jó, de megfelelő cipőben, s ha lehet, gumipályán.


A combra a legjobb a Callenetics.Próbáld ki, nagyon jó eredmények vannak!

A kerékpározástól jó erős lesz a vádlid is, meg a combod is.

12. rosewood (válaszként erre: 11. - Fde954d8c0)
2007. júl. 8. 19:33
Hát igen, akkor viszont a profi sportolóknak mind számolniuk kell a következményekkel, nem? Mi "csak" amatőr ugribugrik vagyunk hozzájuk képest, ha már mi is tartunk a következményektől,nagyon meg kell válogatni a mozgásfajtát. és akkor még a porckopásról meg a sport más káros mellékhatásairól nem is beszéltünk!
11. fde954d8c0 (válaszként erre: 10. - Rosewood)
2007. júl. 8. 19:06

igen az miatt.

az agyállomány nem arra termett hogy futás közben ide oda löttyenjen:)))

ezáltall nem feltétlenül, de hasonló tünetek lehtnek mint a bokszolóknál!

időskori elbutulás, . + egyéb jellegű elbutulás.

kiválhtja parkinson kor tüneteit is:((((

ha fogékony rá a delikvens.

10. rosewood (válaszként erre: 9. - Fde954d8c0)
2007. júl. 8. 19:02
Köszi, én is így gondoltam. Nem halltottam még arról, hogy a futás káros az agyra, csak arról, hogy a focistáknak a fejelés nem jó. Érdekes. :-) Mesélsz még erről? A rázkódás miatt, vagy miért?
9. fde954d8c0 (válaszként erre: 8. - Rosewood)
2007. júl. 8. 18:50

a gyaloglás az jobb,a futás káros az agyra.

a bicikli is jó

sokáig és semmi erőltetés

+ kis súlyú aerob jellegű sulyzózás

8. rosewood (válaszként erre: 6. - Fde954d8c0)
2007. júl. 8. 18:46
Akkor esetleg a tempós gyaloglás, mint aerob tevékenység? Bár nekem a futás is bejött... :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook