Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a laborleletem negatív, akkor is lehet e pajzsmirigy alulműködésem? fórum

Ha a laborleletem negatív, akkor is lehet e pajzsmirigy alulműködésem? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 28. 15:38
Nem lehet.
4. 3a94c16404 (válaszként erre: 3. - Schybie)
2010. júl. 27. 18:44

Jujj,de jó hogy ezt mondod.Engem is hozzá jegyeztek be telefonon,de nem ismerem.Julesz kezelte a lányom,de ő elment nyugdíjba.Szerinted 2 hetes labor és UH már nem számít frissnek?Vesznek vért újra?T3 és T4 nincs a leletemen.Szabad előtte enni?Beveszed a gyógyszert előtte?

Köszi,ha válaszolsz.

2010. júl. 27. 17:26

Anno én is hasonló tünetekkel kerültem Szegedre, volt is hormoneltérés de azt mondták ezt mind a psziché okozta, ergo a hormonjaim a lelkem miatt szálltak el és nem fordítva:) Évike, Te belül rendben vagy?

Egyébként tényleg nagyon jó a szegedi Klinika én a Valkusz adjunktusnőhöz jártam, nyers a modora, de egy angyal. Tavasszal tervezem a kontrollom.

2. 3a94c16404 (válaszként erre: 1. - Tejespite)
2010. júl. 27. 17:21

Szia!

Végre valaki,aki ismerős Szegeden!Én csütörtökön megyek oda először,nem ismerek senkit ott.Azt írod,nagyon jók,akkor már bizalmasabb is vagyok.

2010. júl. 27. 13:13
Igen, keress fel, nem tudom, hol laksz, a szegediek - tapasztaltam - nagyon jók. A normál laborleletem nekem se mutatott ki semmit, csak UH-nál derült ki, más ügyben nézték. Először csak göb volt, majd később ciszta is. És kívülről semmi nem látszik, sőt tünetem sem volt..... A gyógyszert amit kaptam aztán, életem végéig szednem kell

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook