Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó babaváró buli? Van ötletetek milyen meglepetések játékok ilyesmi lehetnek? fórum

Milyen a jó babaváró buli? Van ötletetek milyen meglepetések játékok ilyesmi lehetnek? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 25. 14:54
Jah es aki a legtobb kerdesre adott helyes vallaszt az kapot egy-ket vicces ajandekot.
2010. júl. 25. 14:54

Szia !


Mi ket jatekot jatszottunk. Mindenkinek kikellett toltenni egy papirt, hogy kb mekkora lesz a baba, milyen szinu a szeme, mi lesz a neve/ mi nem arultuk el senkinek, de ez mas tema/ stb. 5-6 kerdes belefer. gyorsan kilehet toltenni es nem unalmas. Mi tartottunk egy baba bemutato bulit amikor a lanyom 2 honapos volt, addig nem nagyon latta senki.

2010. júl. 25. 08:31

Szia!

Én a barátnőmtől pelustortát kaptam, rengeteg aprósággal. Nagyon jól esett, hogy gondolt ránk, és az is, hogy nem csak egy papírzacskóba belerakta és odaadta! Tudom, mennyi munkája van volt benne, és azt is, hogy szívből adta!

Rengeteg ilyesmi ötletet találsz neten! :)


Nővérednek meg könnyű szülést kívánok! :)

2010. júl. 25. 06:04

használati tárgyakat jó venni, textilpelus, tetratörcsi színes mintákkal, szoptatós tea, esetleg new born pelus, poénos body, rugdalózó...én csináltattam...lehet vasalhatós papírra nyomtattatni vagy vannak helyek ahol eleve van olyan papír...képet lehet, szöveget, én ilyet csináltattam, hogy vagány kissrác vagyok, annyira figyelj hogy ha világosra csináltatod akkor tükrözni kell mert úgy vasalod rá, ha sötétre akkor nem kell, de ahol veszed a papírt megmondják...

szülés utánra ülőpárnát. vagy feliratos takarót a picinek, esetleg a nevével ellátott törcsit, olyat kell venni amit nem fog az anyuka vagy az apuka mert nem feltétlenül szükséges :) De szívesen segítek, ha gondolod rengeteg ötletem van...

2010. júl. 25. 05:41
a nővéremnek de nem meglepetés lesz hanem ő szervezi a barátainak olyan vendéglátás féle de én feldobnám kicsit ha van ötlet már jövő hónapban születik a baba szóval a tesóm nem nagyon tud táncolni ilyesmi :)
2010. júl. 25. 04:09
Szia! Magadnak csinalod a bulit vagy vki masnak?
2010. júl. 25. 03:54
Milyen a jó babaváró buli? Van ötletetek milyen meglepetések játékok ilyesmi lehetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook