Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyerekeim utálják apjuk új feleségét! fórum

A gyerekeim utálják apjuk új feleségét! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 20. 15:27
Szerintem Te nem igazan tehetsz semmit. Amig a gyerekek nem mondjak ki,hogy nem akarnak ugy talalkozni,lathatasra menni,hogy az apjukkal ott van az uj feleseg,te nem tilthatsz meg semmit. Mint apanak joga van latni a gyerekeit,ha mi akarjuk vagy nem, akkor is. Tudom nem az apaval van a gond,de ha vele ezt nem lehet megbeszelni akkor Te tehetetlen vagy. Talan meg marad a gyamugy,ahova bemehetttek es a gyerekek elmondhatjak mit ereznek.
2011. dec. 20. 14:59
A gyermekek a te ki nem mondott érzésvilágodat, rezgéseidet is értik.Ők kimondják amit te nem.
11. mágnes74 (válaszként erre: 10. - F8db0709b8)
2010. júl. 25. 13:14
Ők már rájöttek, de még kicsik ahhoz, hogy felvállalják.Abban reménykedem, hogy pár év múlva itt a kamaszkor és akkor már nem lesznek fenntartásaik, hogy megmondják neki:)
10. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Mágnes74)
2010. júl. 25. 12:43

Az a helyzet,hogy ez elég kényes téma.

Szerintem hagyd és rájönnek a gyerekek maguktól,hogy mi van.

9. mágnes74 (válaszként erre: 8. - F8db0709b8)
2010. júl. 25. 12:37
Megmondom őszintén, én is azt szeretném elérni, hogy ne vigye el őket az apjuk. De a csaj nagyon ad a látszatra, így szigorúan betartja a láthatást:(
2010. júl. 25. 12:35

Én ebben a szituban vagyok 27 éve.

Anyuék elváltak,Apu újranősült.Sosem született közös gyerek,mi vagyunk csak tesómmal.kezdettől fogva utál minket,mi is őt,és nem azért mert ellene neveltek,csak mindig azt mutatta nem tetszik ha Apu láthatásra vitt minket.ellenszenves volt,semmit nem tett azért,hogy jóban legyünk.

Most ott tartunk,hogy nagyon beteg Apu felesége,és felhívtam hogy van,Na nem kellett volna.Ahhoz képest,hogy kemora jár,nagyon is elemében volt,mikor nekem esett,hogy haldoklik,mintha én tehetnék róla.Most kapaszkodna belénk,de ugy gondolom,egy gyerek ne csak akkor legyen gyerek,mikor carba van a szülő,vagy beteg,hanem míg él.Igy lenne rendjén.

nekem igazából 27 éve nincs Apám,érthető hogy nem szeretem és nem fogadtam el az uj feleségét,akinek köszönhetem,hogy Apu évekig nem jött felénk,mert nem engedte.Nincs miért szeretnem.

7. mágnes74 (válaszként erre: 6. - Anikko)
2010. júl. 24. 22:48

Igen, de az apjuk szemébe sosem mondanák, hogy miért nem akarnak menni, így inkább járnak hozzá és utálják az egészet:(

Ha én mondom, hogy most nem mennek, akkor megint én vagyok a rossz, mert szegény gyerekeket eltiltom az apjuktól.

Egyszerűen nem találom a megoldást.

6. anikko (válaszként erre: 5. - Mágnes74)
2010. júl. 24. 22:44
Hát akkor ennek az lesz a vége h a gyerekek megunják és nem fognak vágyni apához
5. mágnes74 (válaszként erre: 4. - Anikko)
2010. júl. 24. 22:39

Nem!

Van egy kistesó, csak vele foglalkozik.

Az a baj, hogy az exem nagyon befolyásolható, ezt tudom róla, a csaj pedig jól kihasználja ezt.

4. anikko (válaszként erre: 3. - Mágnes74)
2010. júl. 24. 22:37
És az apjukat nem zavarja h hogy viselkedik a gyerekeivel?
3. mágnes74 (válaszként erre: 2. - Anikko)
2010. júl. 24. 22:33

10 és 12.

Értelmesek, hamar átlátják a helyzetet, az apjukat természetesen szeretik, de a csaj még a játszótérre sem engedi el őket csak vele, neki is mindig ott kell lennie.

2. anikko (válaszként erre: 1. - Mágnes74)
2010. júl. 24. 22:31
Na ez nem egyszerű helyzet, gusztustalan amit csinál a nő, mennyi idősek a gyerekek?
2010. júl. 24. 22:25

6 éve élünk külön gyermekeim apjától, ő azóta újranősült, és a gyerekek utálják az új asszonyt.

Én az elején igyekeztem őt védeni, mindig próbáltam megértetni a gyerekekkel, hogy az ő helyzete sem könnyű, hiszen apával készen kapott két gyereket is.

De elegem van már belőle, ellenem fordította az exemet, a gyerekeimmel állandóan vitatkozik, és megpróbálja helyettem nevelni őket. Mivel homlokegyenest más a véleményünk mindenről, ezért állandó a konfliktus közöttünk.

Az apjuk nem foglalkozik ezzel, nem is beszélünk egy ideje, csak azt szajkózza, amit az új feleség mond neki. Próbálom, védeni a gyerekeimet ezektől a harcoktól, de egyre nehezebb.

Mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook