FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2389. deakedina2015-07-06 18:45
Atyaisten látod vannak apró örömök az életben ami talán egy kicsit segít most talpra állni és ősszel folytatni a harcot a babáért.
Belián holnapra csuriba lesz a kezem érted és jelentkezz ha kipihented magad.
Nekem jó az aug 7 még nincs tervbe semmi itthon a nyaralás meg csak szeptemberbe lesz aktuális szerintem.

2388. M Pötty2015-07-06 15:55
Belián én is szurkolok ám neked!!!!!! Egy nagyon-nagy közös energia árad feléd tőlünk!

Ava19 nagyon kiváncsi vagyok mit mond neked a doki! Nadalma is írta, hogy nem volt immunológiai problémája és mégis felírta neki a gyógyszert. Én is visszamentem az immunológus doktornőhöz, de nekem azt mondta, hogy minden leletem negatív, ezért nem írja fel. Bár tudom nem szabad ilyet, de ha tudnék szerezni egy dobozzal tuti beszedném. Szerintem ennél jobban mérgez a többi hormon, amit egy-egy lombiknál beszedünk. Csak sajna nincs olyan doki ismerősöm, akitől receptet tudnék szerezni.

Atyaisten, az új kiskutya biztos nagyon-nagyon édes. Nekünk is van három kutyusunk, imádjuk őket! Annyira lehet őket szeretni, és olyan önzetlenül szeretnek! Eljön még az idő, amikor egy kicsi babának simogatod majd a buksiját meglátod! Akkor meg majd arról váltunk üzenetet, hogy hogyan altassuk el őket! Én most nagyon élvezem a jó időt, mert imádom a meleget. Megpróbálom az apróságokban örömemet lelni, meg persze a munkámra koncentrálok. Igy telnek a napok.

Mindenkinek szép napokat!

2387. figura ede2015-07-06 15:02
Muszáj az öröm is akkor öröm ha van kivel megosztani! Ha bánat akkor segíteni!
(válasz Belián 2386. hozzászólására)

2386. Belián2015-07-06 14:41
Olyan kedvesek vagytok lányok, hogy ennyien szurkoltok! Már csak ezért is jobban kell, hogy sikerüljön ez a 3. lombik!Jó kis csapat jött itt össze, a sorstársak bátorítása nagyon jól esik, és sokat jelent mindannyiunknak. 🌼🌷🌸😘

2385. atyaisten2015-07-06 11:38
szia Pötty!Nagyon nagyon sokat segitettél már nekem!Köszönöm!Próbálok erőre kapni!Keresek valami kapaszkodót valami invitálást ami visz tovább!Igaz itthon még nem a legjobb a hangulat de talán változni fog!Szerencsémre mi is falun családi házban lakunk vannak állataink is disznók csirkék kacsák.Kaptam egy másik kis kutyát is4Na meg hát ott van a nagy kert is!Látom te is és a többiek is nagyon erős emberek!Nem fogom feladni!!!Csodás napot neked!
(válasz M Pötty 2366. hozzászólására)

2384. atyaisten2015-07-06 11:32
szia Drága!Nagy kalappal holnapra!Imádkozom érted hogy minden rendben legyen!Küldöm a pozitiv energiákat és egy hatalmas ölelést!Csoda szép napot!
(válasz Belián 2380. hozzászólására)

2383. nadalma2015-07-06 10:11
De jó, nagyon örülök, remélem neked is hasznos lesz! :) Nem tudom, mennyire emlékszik a pácienseire, de talán meg is említhetsz neki, hogy nemrég segített nekem. Majd meglátod, kicsit fura fickó, de aranyos. :)
(válasz ava19 2381. hozzászólására)

2382. ava192015-07-06 10:08
Drága Belián!Gondolataink veled....ügyes legyél,mindent bele!:-))
(válasz Belián 2365. hozzászólására)

2381. ava192015-07-06 10:05
Képzeld,már kaptam is a Dokihoz péntekre időpontot reggelre,mert jövő héttől szabin lesz!NAGYON KÖSZI!!Nem is gondoltam hogy ilyen gyors lesz!!:-))
(válasz nadalma 2378. hozzászólására)

2380. Belián2015-07-06 08:43
Nagyon köszi :) Holnap majd jelentkezem hogy sikerült. Puszi, szép napot mindenkinek!
(válasz figura ede 2379. hozzászólására)

2379. figura ede2015-07-06 08:04
Belián mindent bele!Sok sikert kívánok és szerencsét meg ami ilyenkor jól jön!Pusz

2378. nadalma2015-07-05 19:04
Igen, a maximálisan adható adagot kaptam, és az orvos szinte 100%-ot adott, hogy így megmarad a baba. Én akkor kicsit szkeptikusan fogadtam, furcsa volt, hogy még el se kezdtük a programot, ő már olyan gyógyszert is felírt, amit majd a pozitív teszt után kell szednem.
Semmilyen immun problémát nem találtak, én azzal mentem oda, hogy nem szeretnék még egyszer elvetélni. Meg az NK sejtem kicsit magas volt, erre tudtam hivatkozni.
(válasz NLbaby 2374. hozzászólására)

2377. ava192015-07-05 13:34
Nagyon köszönöm szépen!Kedves vagy..holnap fel is hívom!Priviben megírnád h mennyibe kerül,és mennyi időre kaphatok időpontot nála? Már előbb is eszembe juthatott volna hogy elmenjek egyhez,de moindegy...-))Mégegyszer köszi,és pihizz sokat,biztos nem túl kellemes ilyen melegbe még a rosszullétekkel küszködni?Tudom,én is voltam 3 hónapig terhes.,sajnos az akkori párom nem akarta,de akkor azt mondtam hogyha ez ilyen,akkor nem szeretnék mégegyszer,és hát azóta nem volt kinek,mostmeg bárcsak végre az lehetnék,de közben még el is záródtam mindkét oldalon...:-)) Szép napot,és puszi...:-))
(válasz nadalma 2371. hozzászólására)

2376. figura ede2015-07-05 11:06
Szia nekem a másodiknál 11 napot késett volt pozi tesztem na és mikor megjött írtó méh görcsökkel ami 10 percenként hullámban jött!Érdekes olyan volt mint amikor szültem!Le is kellett akkor mikor jött a görcs ülnöm vagy feküdnöm!Ja és ömlött!Szóval a baj az hogy én ezek után már ha késik sem veszem komolyan hátha érted!!!!Elég baj ez!
(válasz atyaisten 2375. hozzászólására)

2375. atyaisten2015-07-05 09:48
Sziasztok Lányok!Nem tüntem el de képzeljétek nagyon fáj a hasam és nagyon erősen véreztem soha nem voltam még igy!Most már szünőben van a dolog de nem tudtam mire vélni a dolgot és nagyon megijedtem!Irtó gyenge vagyok szédülök van egy kis hányingerem is!Volt már valaki igy közületek lombik után?Az első három napban semmi gond nem volt a negyedik napban nem tudom mi van ?

2374. NLbaby2015-07-04 20:02
Akkor kb. a stimu elso napjatol szedted ezek szerint. A 16 mg az eleg sok.
Nekem legutobb csak napi 7,5 mg Prednisolont irtak a Kaaliban, a stimu elso napjatol, aztan a beultetes utan 4 nappal abba kellett hagyni. Ebbol csak egy halvany csik lett, ami nem erosodott tovabb. Lehet, hogy nem kellett volna olyan koran abbahagyni a szteroidot.
Nalad milyen immun problemat talaltak?
(válasz nadalma 2373. hozzászólására)

2373. nadalma2015-07-04 19:54
A beültetés előtt két héttel kezdtem el szedni, összesen 50 napig 16 mg Medrolt.
(válasz NLbaby 2372. hozzászólására)

2372. NLbaby2015-07-04 19:34
Megkerdezhetem, hogy mennyi szteroidot szedtel es mennyi ideig? (bocs ha mar irtad volna korabban)
(válasz nadalma 2371. hozzászólására)

2371. nadalma2015-07-04 19:09
Szia, én egy nagyon jó immunológusnál jártam, nem kell hozzá beutaló, elég csak felhívni, és időpontot kérni. Tőle kaptam a szteroidot a neve Kádár János.
[link]
Köszönöm, jól vagyok, várom a genetikai vizsgálatot, és izgulok. :)
(válasz ava19 2368. hozzászólására)

2370. ..gerdus2015-07-04 18:47
Sziasztok! Akinek lenne eladó Utrogesztán kúp és Prolutex progeszteron injekciója megvenném tőle!
30/ 3951686 Tel.

2369. ava192015-07-04 18:37
Ja,és nagyon szivesen meg ismernélek benneteket,MINDENKIT erről az oldalról,az már más kérdés,hogy 2 hét múlva már nem leszek itthon,de hátha akkor igen,amikor találkoznánk?Sajnos mivel nem itthon dolgozom,nem tudok időpontokat igérni,csak a következő kb 2 hetet tudom,hogy még úgy néz ki ,itthon leszek.Csak a mensimet várom,majd UH-ra megyek,vv-re és utánna már dolgoznom kell...Így vagy leszek vagy nem..,de ti is írjátok meg,kinek mikor jó,hogy egyeztetni tudjunk!Puszi..:-))

2368. ava192015-07-04 18:27
Sziasztok lányok!:-))Remélem jól vagytok,Nadalma,te pláne....?
Egy kérdésem volna hozzátok? Ha valaki ismer egy jó immunológust,itt Budapesten,légyszives írjátok már meg az elérhetőségét? Gondolom beutalót háziorvos ír ki?Hétfőn szeretnék beutalóért menni,és bejelentkezni egyhez!Segítsetek ha tudtok valakit....még van időm szeptemberig,kezdésig,szeretnék vizsgálatra menni,hogy immunológiailag van -e egyéb problémám,autóimmun pm-működésen kívül? Köszönöm nektek,és szép hétvégét mindenkinek!:-))

2367. nadalma2015-07-04 09:46
Sziasztok, a moderátor eltávolította az előző hozzászólásomat, mert beleraktam a találkozós kérdőívet...:) Állítólag nem szabad, na nem baj, akkor csak szedjük össze kérdőív nélkül, hogy kinek mikor és hol lenne jó. Nekem Budapest, és augusztus első hete lenne az ideális. Rugalmas vagyok Bp-től 100 km-re.

2366. M Pötty2015-07-04 07:31
Bocsi, bocsi, itt vagyok, csak alig-alig ülök a gép elé. Jó az idő és elég sok a munka itthon. Még nem írtam, de házat újítunk és azon kívül is mindig van egy csomó tennivaló. Jó, mert eltereli a gondolatokat és jó érzés az izmoknak is elfáradni. Jó lenne találkozni tényleg.

Belyaboci, bográcsozás jól hangzik ::)))

Atyaisten, nagyon együttérzek veled és bárcsak segíthetnék valahogy. De tudom, hogy nem lehet. Ebből a helyzetből csak te állhatsz fel, mi pedig melletted vagyunk ha szükséged van ránk. Próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amik jólesnek. Én például nagyon szeretek kimenni a kertbe és gyomlálgatni a napon, jól eltereli a gondolataimat, monoton munka és utána olyan jó érzés látni, hogy szép minden. De ez én vagyok, mindenkinek más, csak meg kell találni az örömöket a hétköznapi pici dolgokban. Még akkor is, ha nem akarjuk. Majd szép lassan. Addig is küldök neked sok-sok pozitív energiát. Egész nap sugárzom!!!!
(válasz figura ede 2356. hozzászólására)

2365. Belián2015-07-03 20:56
Köszi a drukkokat lányok!Nálam inkább a minőséggel vannak gondok, nem nagyon tartanak ki, 2 db 7 sejtes volt, most 1 8 sejtesnek nagyon örülnék, reméljük ő hosszútávra akarja berendezni az otthonát ;)

2364. figura ede2015-07-03 20:11
Ó te jó ég szépen vannak ott babajelöltek ám!!!Akkor nálad ez a része rendben van!Ha nekem is ennyi lehetne!!Na de most te vagy a porondon aztán tessék haza vinni őket !Mindenhol jó de a legjobb otthon tudod!!!!
(válasz Belián 2362. hozzászólására)

2363. deakedina2015-07-03 20:04
A 7 az egy nagyon szép szám főleg a mi zsenge korunkba én drukkolok neked nagyon hogy kedden sok szép petesejted legyen tele sok egészséges és szerelmes tüszőcskével. A mi dokink szerencseszáma az 5 eddig mind a két barátnőm az 5 leszívott tüszőből 5 maradt meg a 3. napra és mind a kettő most várandós.
(válasz Belián 2362. hozzászólására)

2362. Belián2015-07-03 19:54
Sziasztok Lányok! Picit eltűntem, nem vagyunk otthon. Én is nyitott vagyok a talira, csak Pesten ne kelljen vezetnem...Majd meglátjuk addig hányan leszek:) Kedden megyek leszívásra, továbbra is 7 tüszőcske van versenyben, meglátjuk mennyi sejtet rejt.
Atyaisten, veled érzek, adj pici időt magadnak a 'gyógyuláshoz', de tudom ilyenkor sötéten látjuk a dolgokat, a hormonok is közrejátszanak. Biztos jó döntést tudtok majd hozni. Sok erőt!

2361. figura ede2015-07-03 19:41
Én megszeretném ismerni azokat akik megérdemlik a köszönetem hogy biztattak kitartottak és lelkileg ott voltak velem a legnehezebb napokban!Ennyivel tartozom és persze egy élménnyel és kis baráttokkal gazdagodhatom!Köszönömn
(válasz deakedina 2360. hozzászólására)

2360. deakedina2015-07-03 19:15
Szia

Nem szabad feladni és soha ne nézz hátra mindíg csak előre. Tudom könnyű ezt mondani de hidd el mi itt mindannyian átéreztük amit most te. Én az első lombikom elött nemsokkal veszítettem el nagyon gyorsan édesapámat egy betegség miatt. Úgy éreztem hogy vége van mindennek és nem láttam értelmét semminek. Vele akartam lenni vagy legalábbis még nem elengedni. De tudtam hogy talpra kell álnom mert ő sem akar így látni hetekig csak sírtam és értelmét nem láttam semminek. DE tudom hogy odafentről látja hogy mit mikor és hogyan teszek és ő is azt szeretné ha nem adnánk még fel.
Hidd el hogy jót tenne neked is ha eljönnél a találkára akár csak egy kis időre is mert lelkileg nagyon jót tenne neked ha ki tudnád magadból adni a fájdalmadat és kétségeidet.
Nem akarok erőszakos lenni hiszen mindenki maga dönti el mire van szüksége de én nagyon szeretnélek megismerni és szerintem mindenki így van vele itt a fórumon . Ugye csajok?

Szép hétvégét mindenkinek lányok
(válasz atyaisten 2357. hozzászólására)