Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9371. Ursula332017-09-22 19:05
Szerintem kövesd a példámat és verd ki a hisztit. 42 évig voltam kedves, aranyos és tisztelettudó. Nem egész egy éve vagyok egy hisztigép. Többet értem el ezalatt a pár hónap alatt, mint előtte évek alatt.
(válasz bobo78 9370. hozzászólására)

9370. bobo782017-09-22 16:20
Köszi Lányok! Az a baj, hogy én mindent mosolyogva asszisztáltam végig. Sajnos ilyen vagyok. Egy állandóan mosolygós, konfliktus kerülő. Többször mondtam a férjemnek, hogyha néha oda csaptam volna az asztalra, lehet, hogy már előrébb lennénk. Most pont azon agyalok, hogy szükségem lenne az immunológiai eredményemre. A dokit nem értem el, úgyhogy kértem hozzá időpontot, de csak 1 hónap múlva tudok menni. Mivel hivatali email címet nem találtam, gondoltam, hogy írok neki facebookon. Megkérném, hogy küldje el email -ben a leletemet. Csak félek, hogy le fog cseszni, hogy nem azért van fent facebookon, hogy a betegek ott zaklassák. Ami tök jogos, de olyan messze van még az az egy hónap. És nekem tényleg csak az a hülye papír kellene. Szerintetek nagyon gáz lenne?

9369. 74Nita11052017-09-22 10:36
Én Francia cègnèl dolgoztam pokemonoknak hívtuk őket, mert pont igy viselkedtek mindenkivel ... ha nem álltam ki magamért akkor eltapossak volna... na de engem nem...
(válasz Ursula33 9368. hozzászólására)

9368. Ursula332017-09-21 21:09
Egy másik itt élő magyar csajszi is, aki szintén lombikozik, most meg is mondta, ki kell verni a hisztit vagy hülyének néznek a franciák.
(válasz Ági'74 9365. hozzászólására)

9367. Brigee772017-09-21 17:05
Sziasztok Lányok ! FET-el kapcsolatban lenne kérdésem , elsősorban Bogabás tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Októberben lesz a FET spontán ciklusban. Először a 10-11. napon kell mennem vv-re (LH, E2) és uh-ra. Azt tudom hogy 2-3 alkalommal kell menni a beültetésig, de lenne néhány kérdésem . Ilyenkor azt nézi hogyan nő a tüsző, mikor várható az ovu? 5 naposak a fagyibabók. Jól tudom hogy az ovu utáni 5. napon várható a beültetés? Ti milyen gyógyszert kaptatok és mikortól? Elképzelhető hogy már a 10. naptól kell kezdeni szedni valamit? Ha a méhnyálkahártya szép akkor is kell szedni az estofemet? Nekem az semmit sem segített és a progim is sokkal jobb spontán ciklusban mint a stimunál. Progeszteront mikortól kell használni ?
Köszönöm !

9366. NOIX732017-09-21 14:47
Ott a pont!
Hallgass Ágira! Sajnos neked kell elövenni a nem létező férfi ékszereidet (nevezetesen: tök) különben bedarál a futószalag. Ki kell könyökölni, ami jár, ami kell, amire szükséged van.
Legjobb példa Ursula, aki ahogy itt olvashatod megjárta már a hadak útját, de nem adja fel és addig megy, míg célt nem ér.
Ha nem bízol az orvosban, akkor keresni kell mást.
Hajrá, mi veled vagyunk!
N
(válasz Ági'74 9362. hozzászólására)

9365. Ági'742017-09-21 14:24
A kedves és tisztelettudó embereken mindenhol átgázolnak. Én is csak pár éve kezdtem az önérvényesítést, addig túl jólnevelt voltam. A lányom is olyan kis jólelkű, kedves, eddig annak is neveltük, de rájöttem, hogy amellett, hogy ne gázoljon át másokon, azt is időben meg kell tanulnia, hogy őt se nézzék baleknak.
Gondolom, az egészségügyben így spórolnak, aki nem reklamál, nem kapja meg az ellátást, nem kell költeni rá...
(válasz Ursula33 9364. hozzászólására)

9364. Ursula332017-09-21 14:17
Ha kedves és tisztelettudó vagyok, ezek a franciák átgázolnak rajtam... Bezzeg hogy előástam a francia vénámat... Odavittem a kis listámat és szó nélkül kiírt a doki mindent. Sőt! Lesz méhtükrözéssel egybekötött átjárhatóságim is, nyugtatóval, fájdalomcsillapítóval, mert azt mondta, nem jó időben volt az előző, az első 14 napban kell... Hm! 😊
(válasz Ági'74 9363. hozzászólására)

9363. Ági'742017-09-21 14:09
Ez az kislány, ne hagyd magad! Leszel az ombudsmanunk?:D
(válasz Ursula33 9357. hozzászólására)

9362. Ági'742017-09-21 14:07
Ne add fel egy idióta miatt! Válts orvost, intézetet, de ne legyen szempont a folytatásnál, hogy volt egy nemtörődöm marharépa kezelőorvosod! Gyerünk, állj a sarkadra!!! Vagy szabadítsuk rájuk Ursulát! Ő megoldja!:D
(válasz bobo78 9346. hozzászólására)

9361. Ági'742017-09-21 14:02
Én este szúrtam, de szerintem nincs jelentősége, hogy mikor adod be.
Hajrá petécskék!;)
(válasz NOIX73 9360. hozzászólására)

9360. NOIX732017-09-21 10:29
Lányok, lenne egy gyors kérdésem, aki már használt Gonal-F-et, mikor adta be? Reggel vagy este?
Nekem reggel volt eddig a Menopur, este a Clexan, de most bejön majd a Gonal.... vagy hívjam fel a Kaálit?
Még nem kell kezdenem, de jó lenne felkészülnöm, lelkileg....
Köszi
N

9359. NOIX732017-09-21 10:18
Hali!
3 sikertelen lombik után a Róbertben csináltak egy sikertelen terhesség kivizsgálást, akkor derült ki többek között, h mozaikos vagyok (nem csak XX-es, de XXX vagy csak X-es sejtjeim is vannak), ezért kell a PGD, de vannak más genetikai eltérések akár ffi oldalon is, amik okozhatnak problémát a babának, így ezeket is tudják szűrni.... de szerintem vannak itt a fórumon, akik szintén PGD-znek, más okból.
A biopszia nálam most merült csak fel uh még nincs tapasztalat, de remélem pozitív lesz, minden értelemben :-)
N
(válasz mrea 9358. hozzászólására)

9358. mrea2017-09-20 21:55
Sziasztok!

Nem tudtam mik ezek, ezért utánaolvasgattam ... PGD és endometrium biopszia.

Ez a biposzia egész jó is lehet akár - mármint a végeredményre tekintettel.
Van itt valakinek tapasztalata ezzel?

Noix, a PGD-re mi alapján vizsgáltak ki? Volt valami olyan tünet ami ezt feltételezhette vagy csak úgy "hátha" alapon?
Ha jól értettem ez egy kromoszómabetegség, ami okozhatja a vetéléseket illetve hogy nem tapad meg a babó. Jó értettem?
(válasz NOIX73 9354. hozzászólására)

9357. Ursula332017-09-20 19:20
Többet kellene hisztiznem! Sokkal célravezetőbb, mint a rendes viselkedés.
Most jövök a francia meddőségiből.
Itt az összes vizsgálati beutaló a francia tb-mre!

9356. Ursula332017-09-20 18:00
Wow!
(válasz slg18 9339. hozzászólására)

9355. 74Nita11052017-09-20 17:56
Köszi szépen ☘
(válasz slg18 9340. hozzászólására)

9354. NOIX732017-09-20 15:31
Szia!
Igen, BP Kaáli. Ha lenne választásom én is máshova járnék, de a PGD miatt ez vagy a BMC...
Állítólag van akinek segíti a megtapadást a biopszia, de nem biztos...
Én minden esélyt megadok...
Szerintem magán rendelőben is csinálhatnak ilyet, mert nem egy nagy durranás, eszköz és szaktudás kell hozzá.
N
(válasz Herzi 9349. hozzászólására)

9353. Ursula332017-09-20 13:48
Igazából, amikor az egyetemen tanítottam, meg amikor az NBH - nál voltak beosztottjaim, mindig erről beszéltünk a velem egy szinten lévő kollégákkal, hogy biztosan valami flusztrációik vannak ezeknek a titkárnőknek, hogy ennyivel tanultabb vagy tehetségesebb emberekkel dolgoznak együtt és azon vezetik le, akin tudják, vagyis a betegeken, hallgatókon, ügyfeleken.
(válasz Dulche 9351. hozzászólására)

9352. Ursula332017-09-20 13:28
Komolyan én eddig háromszor vertem ki a hisztit és mindháromszor végül az lett, amit én akartam. De én nem vagyok ilyen hisztis...
(válasz Dulche 9351. hozzászólására)

9351. Dulche2017-09-20 13:05
Komolyan,a titkárnők,az asszisztensek (persze tisztelet a kivételnek,mert van cuki is),de sokszor nagyobb "urak",mint a dokik...!

Nekem volt egy osztálytsam,aki DIPLOMÁS NŐVÉR lett-hangsúly a diplomáson van- és amikor bevitt a mentő a kórházba egy kisebb agyvérzéssel(én megismertem)a fejét is elfordította...segítséget akartam kérni...ennyit erről!)
(válasz Ursula33 9350. hozzászólására)

9350. Ursula332017-09-20 11:36
Úgy tűnik, most vagy kirúgtak a meddőségi központból vagy tényleg ilyen hisztiket kell nyomni, hogy normálisan működjenek a dolgok.
Ma reggel egy e-mailt kaptam a dokitól, benne a legújabb és teljesen tiszta rákszűrési eredményemmel... Ettől függetlenül délután, ha megyek, előveszem a leglesúlytóbb pillantásomat a titkárnőre. Amolyan Samantha Jonesosan.

9349. Herzi2017-09-20 08:11
Szia,

Balla a dokid és ő csinál endometrium biopsziátM? Ez melyik intézet? Gondolom Kaáli:( sajna oda nem megyek, de úgy szeretném ezt a endo.biopsziát megcsináltatni.
(válasz NOIX73 9347. hozzászólására)

9348. Ursula332017-09-19 19:09
Mindenkinek ajánlom a Szex és New York 4. Évad 11. részét. Visítva röhögök a buszon, miközben a telefonomon nézem. Most nagyon rámfér a négy csaj humora.
Fél órával ezelőtt elküldtem a fenébe a francia meddőségis orvos titkárnőjét, mert nem küldte el postán a leleteimet,pedig a törvény szerint kötelező, és e-mailben meg nem hajlandó, mert az nem szabályos.
Mondtam neki, oké, de akkor holnap viszek egy tolmácsot és az intézet fogja fizetni a 100 eurós óradíját, mert nem nézhettem meg előtte a leleteimet és nem biztos hogy mindent érteni fogok.
De lehet, hogy inkább előásom a régi szolgálati fegyeveremet és lelövöm.

9347. NOIX732017-09-19 16:16
Sziasztok!
Tudom, nem voltam túl aktív az utóbbi időben, de kellett egy kis eltávolodás a sikertelenség után....
Most már viszont újra a fedélzeten...
Nagyon örülök, hogy példaképeink kitartóan gömbölyödnek minden nehézség ellenére és remélem az ősszel sokan csatlakozhatunk hozzájuk!! Szurkolok nagyon!
Nálunk jövő héten indul a program, így ma voltam Ballánál. Szabi után van, uh még nevetett is, amikor mondtam neki, hogy most inkább javítanék a statisztikáján uh ennek megfelelően keverje ki a koktélomat... Ennek örömére kaptam a Clexane és a Menopur mellé egy kis Gonal-F-et, csak, hogy jó legyen.... olyan leszek a program végére, mint a szita...
Ja és túlestünk az endometrium biopszián is. Balla nagyon Rendes volt, mert valami új katétert használt, aminek a vége fele olyan vastag, mint a normál, így tényleg Gyalog-galopp volt az egész... pedig bekészültem előtte némi fájdalomcsillapítóval, meg az urammal, hogy valaki hazatalicskázzon, ha begörcsölnék, mint az átjárhatóságin...
Szóval hajrá Mindenkinek, aki növeszt, tesztel, gömbölyödik!
N

9346. bobo782017-09-19 15:40
Sziasztok! Ma voltunk a Kaáliban egy megbeszélésen ,de sajnos nem jutottunk előrébb. Sőt, októberben megszűnik a Kaposvári Kaáli. Hurrá. Végülis azért mentünk oda,hogy kikérjük a doki véleményét,mert a mediben semmit nem mondanak.
Azt mondta a doki, hogy tök felesleges az immunológiai és genetikai vizsgálat. Max kérjek smoflipid infúziót. Ha visszamegyek a medibe a fagyibabákért,előtte kérdezzem meg, hogy a FET beleszámít-e az 5 alkalomba, mert ha nem, akkor induljak neki egy újabb stimunak. De honnan tudjam,hogy az sikeres lesz-e? Totál tanácstalan vagyok. Egyébként én már ott tartok, hogy az orvosok hozzáállása miatt adom fel (nem a mai dokira értem ). Egyszerűen elegem van a hanyagságukból, a modorukból. Ha találnék egy normális dokit, akkor talán folytatnám.

9345. Wester2017-09-19 14:57
És mindezt táppénzen, klassz... Olyan jó, már a 30.hétben vagy! Úúúgy szeretnék már én is ott tartani! Kíváncsi vagyok mekkora Amika:) Jó pihit a következő napokra!
(válasz Magni1 9343. hozzászólására)

9344. Magni12017-09-19 14:52
6ra megyünk nőgyogyihoz 30 hetes uh-ra, nagyon várom már, de aztán megpróbálok tényleg pihengetni a maradék 2-3 napon :)
(válasz Magni1 9343. hozzászólására)

9343. Magni12017-09-19 14:51
Köszi, eggyel jobban vagyok.
Felajánlotta a táppénzt péntekig, én meg nem tiltakoztam.
Persze bent tök g@z a helyzet, már 3x beszéltünk telefonon, és meg fogok csinálni ma egy sürgős melót, ami nem az én hib@mból húzódik hetek óta, viszont ma szájzárasan, erőszakosan próbálnak akaratot érvényesíteni, h MA kell.
(válasz Wester 9342. hozzászólására)

9342. Wester2017-09-19 14:45
És Te hogy vagy? Kiírt a doki? Jobbulást!
(válasz Magni1 9333. hozzászólására)