FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1227. deakedina2014-12-19 19:32
Ez az időszak a várakozás a legnehezebb szerintem. Amikor nem tudjuk mi folyik odabent vajon megtapadtak vagy mégsem . Vajon nem csináltam semmi olyan dolgot amit nem kellett volna vagy éppen mindent jól csináltam? Szerintem ez nagyon nehéz mindenkinek aki a lombikon túlesik de ha tévedek csajok szóljatok közbe. A hormokon tényleg dolgoznak még és lehet kicsit érzékenyebb az ember ez nálam is így volt anno minden beülti után, Egyik percben mosolyogtam a másik percben meg elsírtam magam bármim szóval te sem vagy kivétel. A párjainknak is nehéz hiszen ők sem tudják biztosan min megyünk keresztül és igazán mi érezzük mikor mire van szükségünk de ezt a néhány napot át kell vészelnünk és ha a két csíkost meglátja a párod biztosan megérti majd mit miért csináltál. Nem sok van már hátra kitartás és vigyázz nagyon magadra .
A kérdésedre a válaszom nem tudom. Nem tudom mikor és hol folytatjuk mert most valahogy úgy érzem egy porcikám sem kívánja az egész szurizást szaladgálást és ami ezzel jár. Lehet most az ünnepek miatt van így vagy mert sok a munka nem tudom. De januárba vissza térünk a párommal a kérdésre.
(válasz évanéne 1226. hozzászólására)

1226. évanéne2014-12-18 20:15
Hát, a mai nem az én napom volt, jól össze is kaptunk a férjemmel. Fájdogál a hasam,mintha meg akarna jönni a mensesem. Amúgy nem vagyok elfekvős,de délután húzott az ágy. Hát nem kióbégatott?! Nem szóltam semmit, de amikor azt mondta este a boltban,hogy majd a másikban veszünk mandarint,mert ő látta,hogy olcsóbb, ott elszakadt a cérna. Tudom,a hormonok is játszanak velem, de az jár a fejemben,hogy tényleg kell nekünk gyerek?! Tényleg olyan irreális elképzelés részemről, hogy pár hétig borsószem hercegnő lennék,tessék engem tutujgatni? Tudom,hogy nagyon fáradt, de valahogy ez nincs így jól. És fáj a hasam.
Mikor futtok neki újra?
(válasz deakedina 1225. hozzászólására)

1225. deakedina2014-12-18 19:39
Évanéne hogy vagy ? valami tünet van már ? Ajándék vásárlás gondolom megoldódott de van még egy pár napod .
Rövid p volt mert az 10-12 nap nekem jobban bejön mint a hosszú és jobban is reagálok rá. Remélem ha eldöntjük hol folytatjuk ott is lehet rövid p kérni.
Kellemes készülődést kívánok az ünnepekre mindenkinek .

1224. évanéne2014-12-17 19:32
1-én kezdtük, a Suprefactot, 5-én a stimulálást (Gonal-F) 12-én volt a leszívás és 15-én a transzfer.

Nem emeltem, nem hajoltam, esküszöm! :-)3 ablakom van összesen, létráznom se kell, a függönykarnist is simán elérem a kis fellépőről. Tényleg vigyázok, ha fáradtnak éreztem magam, félbe hagytam, ledőltem picit... Nincs kedvem egyedül sétálni, a férjem meg a munkaköréből eredően naponta több km-t gyalogol, úgyhogy nincs szivem munka után sétára citálni, bár tudom, szó nélkül jönne, ha kérném. Házon belül jövök-megyek, teszek-veszek, úgy gondolom, ez azért jobb, mint ha a tv előtt ülnék. Eleve az ülés a méhnek a legrosszabb pozitúra szerintem.
(válasz deakedina 1223. hozzászólására)

1223. deakedina2014-12-17 15:22
Azért az emelgetést hajolgatást ne nagyon vidd túlzásba mert a beágyazódás csak mostanában történik meg. Szerintem az az ablak várhat még magára és inkább pihizz ma már mert nem kellene ezt most egy fránya ablak miatt elrontani. Ha jól számoltam akkor rövid protokoll volt most neked vagy tévedek?

1222. évanéne2014-12-17 15:01
Á, nálunk se nagyajándékos a karácsony,csakhát sokan vagyunk:-)mindenkinek kis apróság, a gyerekeknek picit nagyobb...
vidéken ez a mosdós vásárlás nem olyan evidens,de adtam listát az uramnak,nagyfiú,talán megoldja:-D
Pihenésképp megpucoltam az ablakokat,lecseréltem a függönyöket. Egy még van, de ahhoz rápihenek kicsit:-)
Tapolcán a férjem szokta nézegetni a sorstársak autóit, mobiljait,mi csorók vagyunk kevesebben. Vagy ahogy ő mondja "ez a lombikozás nem a csórók sportja" :-))
mindemellett mi még nem szólhatunk egy szót sem,jól reagáltam mindenre, normál cuccokat kaptam,simán ment minden, a szívem szorul egyik-másik pár kálváriáját látva,hallva.
(válasz deakedina 1221. hozzászólására)

1221. deakedina2014-12-17 14:21
Fúúúúúú évanéne akkor 25-én nagyon fogok neked drukkolni és ha a fa alá nem is tudod tenni a két csíkos tesztet jó lesz az egy nappal késöbb is majd.
Én se nagyon szoktam sokat inni ha dolgozom de a sok hormon csak így tud távozni a szervezetből és ezért is fájhat a pocakod. Szóval én is szaladgáltam a osdóba naponta 20x még éjjel is sajnos. De ha olyan helyre mentek vásárolni ahol van mosdó szerintem megoldható a vásárlás. Sajnos tudjuk itt mindannyian hogy nem 10 ft a lombik és nektek most tényleg a lehető legrosszabbkor volt ez a nagy kiadás. A karácsony nálam amúgy sem az ajándékot hanem a szeretetet jelenti és a család együtt létét. Ti most a család harmadik tagjára költöttetek és ezt el kell hogy fogadják, Amúgy én sem vagyok még sehol nem vettem senkinek semmit és lövésem sincs kinek mi kellene . De szerintem nem is ez a fontos,
Vigyázz a pocaklakókra és pihi néha egy kis séta mert most gyönyörű idő van.

1220. évanéne2014-12-17 06:59
15-én, a leszívás után 3 nappal volt a beültetés. Mivel jön a karácsony, kicsit később kell mennünk, 29-én, de 25-én reggel tesztelni fogok:-)
A férjem ugyan keménykedett, hogy nem, nem tesztelünk, majd csak az Intézetben, dehát kisfiú ő ahhoz, hogy engem beszabályozzon :-)))))

1 éve szedek vérnyomáscsökkentőt, anno a háziorvosom is azt mondta, egészen addig szedhetem ezt, amíg pozitívat nem tesztelek, onnantól majd a nőgyógyáasz megmondja. Te is ebben erősítettél meg, köszönöm! :-)

Ezzel az ivással csak az a baj, hogy óránként legalább kétszer járok pisilni, és nem merek elindulni semerre... Nem lenne ezzel semmi baj, szabin vagyok idén már végig. Csakhogy annyira lombik lázban égtem, hogy gyakorlatilag tegnap tudatosodott bennem - tegnap is csak a tesztnapot számolgatva a naptárban - hogy jövő héten karácsony.
Egyetlen árva darab ajándékot se vettem még :-/ nincs adventi koszorúnk! Soha nem volt még ilyen :-) De őszintén szólva nem is érdekel. Cirka 300 ezret vertünk el a lombikra, heti 2-3 alkalommal autóztunk 200 km-eket. Úgy gondolom, aki normális, az az idén nem tőlem várja a dínom-dánomot :-)
(válasz deakedina 1219. hozzászólására)

1219. deakedina2014-12-16 20:36
Az előírt gygyszereket szedned kell ilyenkor is legyen az vérnyomás csökkentő vagy bármi más és ha sikerül márpedig sikerül akkor a doki elmndja majd hogy mit és hogyan kell változtatni. Örülök hogy jobban vagy már és a folyadékra figyelj nagyon oda én ha nem ittam meg napi 2-3 litert nagyon fájt a hasam . Mikor kell menned vv az eredményért? Tesztet csinálsz majd vagy inkább a vv megvárod?

1218. évanéne2014-12-16 19:42
Igen,a leszívás óta ittam sokat, túróiszonyom van már, csináltam joghurtot,stb. Tenap, a transzfer napján azonban borult az ivás, az evés...
mär sokkal jobb, de az este eléggé el voltam kenődve.
Nem tudod véletlenül, a vérnyomáscsökkentő szedésével mi a helyzet ilyenkor? Elfelejtettem megkérdezni. Te most hogy állsz Edina?
(válasz deakedina 1217. hozzászólására)

1217. deakedina2014-12-16 18:41
Évanéne sajnos ez nálam is volt az utolsó beültetésnél mármint a pocakfájás. Próbálj meg sokat inni legalább 3 liter naponta amit megkívánsz . Teát vizet levest bármit és sok tejterméket és fehérjét enni tejtermék amit szeretsz sajt túró sok szárnyas hús. Nekem szerncsére 2-3 nap alatt elmúlt a fájdalom inkább csak néha görcsölt vagy szurkált utána. 2-3 napig feküdtem csak akkor keltem fel ha szükséges volt de utána már tettem vettem itthon.
A rózsaszín kis valami lehet a katéter miatt van amikor visszakaptad a babákat lehet kicsit felsértették a hüvely falat de ha nem piros akkor az elmúlik. Pihi és sok vígjáték nézés jó kis könyv olvavás de ami jól esik mindent csinálj. Ha nagyon nagyon fáj a pocakod akkor viszont hívd fel a klinikát bár szerintem nospa bevehető mert nekem uis azt mondták itt a Sotén mikor kérdeztem hogy ha görcsölök mit lehet bevenni.
A wc használat nálam is problémás volt próbálj meg sok rostot enni este gyümölcs vagy ha szereted lekvár formájában hátha segít.
Hajrá kismami drukkolunk neked.
(válasz évanéne 1216. hozzászólására)

1216. évanéne2014-12-16 15:14
Köszönöm! Én is tudom ám, hogy ebből még bármi lehet, de akkor is öröm, hogy eddig eljutottunk. Csak ne fájna ennyire a hasam...
(válasz gzizus 1215. hozzászólására)

1215. gzizus2014-12-16 13:46
Gratula :)) !!!
(válasz évanéne 1210. hozzászólására)

1214. évanéne2014-12-15 21:16
Köszönöm Belián!:-)
(válasz Belián 1212. hozzászólására)

1213. évanéne2014-12-15 21:14
Szia Edina! 41 leszek januárban, és az első lombikunk volt. Szörnyen fáj a hasam, mintha csupa bélgáz volnék:( többször voltam kint, eredmény alig, viszont a wcpapír picit rózsaszín lett... Remélem,ezek normális dolgok transzfer után.
(válasz deakedina 1211. hozzászólására)

1212. Belián2014-12-15 20:57
Drukkolok én is, hogy minden jól sikerüljön, és hogy alaposan beágyazzák magukat a kis pocilakók a helyükre! Úgy szeretnénk sok-sok sikertörténetet olvasni még itt. :)
(válasz évanéne 1210. hozzászólására)

1211. deakedina2014-12-15 19:34
Évanéni gratulálok a szépen osztódó pocaklakóidhoz. Vigyázz nagyon rájuk pocaksimi sok folyadék fehérje és pihi . Mikor derül ki hogy sikerült-e ami persze nem kérdéses hogy igen . Megkérdezhetem hogy mennyi idős vagy és ez hányadik lombikod volt ?

1210. évanéne2014-12-15 16:27
Köszönöm!:-) 2 babát visszaültettek,3 fagyasztva lett. A transzferesek 8 és 9 sejtesek, 3 naposan szerintem ez tök jó. Picit fáj a hasam,de majd elmúlik...
(válasz deakedina 1209. hozzászólására)

1209. deakedina2014-12-14 20:02
Drukkolok neked holnap hogy minden renben legyen és hogy 2v 3 gyönyörűséges babót kapjál vissza, Majd jelentkezz ha már otthon pihengetsz és lesz egy kis időd.
(válasz évanéne 1208. hozzászólására)

1208. évanéne2014-12-13 21:35
Köszi! :-))Valószínűleg hétfőn. Én is nagyon izgulok:-) az AMH értékem is egész jó volt a koromhoz képest, 1,6 ,úgyhogy nagyon reménykedünk.
(válasz deakedina 1207. hozzászólására)

1207. deakedina2014-12-13 19:27
Ezek nagyon jó hírek ám valljuk be őszíntén nem sok mindenkinek szokott ilyen jó arányba megtermékenyülni. Drukkolok neked nagyon hogy a folytatás is ilyen sikeres legyen, Mikor kapod vissza őket?
(válasz évanéne 1206. hozzászólására)

1206. évanéne2014-12-13 10:39
Szia Edina! Tegnap volt a leszívás, egész jól viseltem. 8 sejtet tudtak leszívni, ma reggel kellett telefonálnom, 7 elindult. Hétfőn talán meg is lesz a beültetés.
(válasz deakedina 1205. hozzászólására)

1205. deakedina2014-12-11 19:53
Szia évanéne

Hogy állsz a sejtecskékkel ? Mikor lesz a leszívás ? Ügyes legyél és te leszel az év végi kismamink.
(válasz évanéne 1161. hozzászólására)

1204. Belián2014-12-11 12:22
Én is biztos vagyok benne, hogy így lesz!! :)))
(válasz Neti 1203. hozzászólására)

1203. Neti2014-12-10 19:00
Következő évben mindannyian pocakosodni fogunk lányok,kitartás...:) :)
(válasz Belián 1196. hozzászólására)

1202. Belián2014-12-10 18:52
Bizony, a tavasz új remények, új életek születése! :))

1201. REALITÁS2014-12-10 13:46
Sajnálom én is! De a tavasz új reményekkel jön, és sikerülni fog mindannyiunk vágyálma!

1200. gzizus2014-12-10 12:39
sajnálom, hogy nem sikerült, de tényleg jól gondolkodtok!!!!

1199. deakedina2014-12-09 16:28
Szia Belián írtam privit
(válasz Belián 1198. hozzászólására)

1198. Belián2014-12-09 16:18
Köszönöm Edina a biztatásod, aranyos vagy. Olvasom majd tovább a fórumot, mindig van mit tanulni...Ti hogyan tervezitek tovább? Merre indultok? (ha nem gond, hogy megkérdezem)
(válasz deakedina 1197. hozzászólására)