FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1358. figura ede2015-04-19 11:28
Szia én 45 vagyok de bele vágtam ennyi!Én is második kapcsolat fiatalabb stb! Na nem vagy egyedül!Korai klimaxból már született gyerek konkrét esetet is tudok a környezetemben csak a megfelel dokit kell megtalálni nem csodát tesz csak támogat és segít! Ennél többet nem tehet ugy sem ! Ha ugy látod hogy nem akarnak foglalkozni veled lépj arrébb!Üdv és együtt érzés!

1357. Bazsarózsa712015-04-15 10:52
Köszi!

1356. REALITÁS2015-04-10 12:29
Üdv! Szurkolok érted, hogy találj olyan orvost, aki partner a problémád megoldásában. Nekem eddig túl sok szerencsém nem volt , mert hiába szültem már én is,többé-kebésbé jók a hormnjaim a korom miatt nem támogatják igazán az elhatározásomat. Tehát készülj fel lelkileg, mert könnyen kaphatsz elutasítást is, mint ahogy én is kaptam.Az elmaradt mensid nem tul jó jel szerintem, bár nem vagyok orvos és sikertörténetekről is lehet hallani. Úgyhogy kívánom , hogy sikerüljön Neked is.
(válasz Bazsarózsa71 1354. hozzászólására)

1355. Belyaboci2015-04-10 11:42
Szia Bazsarózsa71!Üdv a csapatban! Hasonló cipőben jársz,mint én.Nekem is a második házasságom,mi is mindennél jobban szeretnénk egy közös babát.Szerintem minnél hamarabb vágjatok bele,amíg egy szikra esély is van,meg kell próbálni :)Gyorsan kérjél időpontot,és hajrá!
(válasz Bazsarózsa71 1354. hozzászólására)

1354. Bazsarózsa712015-04-09 13:52
Sziasztok!

Röviden magamról: idén leszek 44 éves, van egy 16 éves lányom természetes úton fogant, és egy 9 éves fiam aki 3.lombikra sikerült a pesti Kaáliban.
Elváltam, és most ősszel lesz az esküvőm a párommal. Ő fiatalabb nálam , és bár átbeszéltük,hogy nekem nem lehet gyerkőcöm-ő ezt elfogadja- de nekem ez egy fájó pont . Nagyon szeretem és vívódom, hogy nem tudom megadni neki azt a boldogságot ami egy "saját" gyerkőc jelentene. :-( A fiamat imádja és magáénak tekinti .....de mégis.
Korai klimax miatt 10 éve a 3.lombiknál egyetlen egy petesejtem lett a stimulációval, de ő most szerencsére a suliban rosszalkodik :-D
3 éve nem menstruálok.
Nem vagyok mai csirke.

De...... lehet megpróbálkoznék valamivel ha van remény. Bejelentkezem a Kaáliba valamikor, de hátha jár itt valaki hasonló cipőben-korai klimax. Nem vagyok egy biológus, de amit utána olvastam: egy nő átlagosan 400.000 petesejttel születik.A menopauza nem azt jelent,hogy ezek elfogytak, csak a szervezet nem reagál a petesejt érlelésére buzdító hormonokra.

Beleolvastam a fórumba, tudom vannak velem egyidősek is ezért is írok ide.Kétségeim vannak bőven,de szívesen fogadok segítséget.

Köszönöm!

1353. figura ede2015-04-03 14:04
Itt is MINDEN FÓRUMOSNAK BOLDOG NYUSZI VÁRÁST KÍVÁNOK EBBEN A JÓ KIS HIDEG TAVASZBAN!

1352. figura ede2015-03-30 14:59
REA ÉN MÁR VOLTAM SAJÁT TŰSZŐVEL DECEMBERBEN DE MIRE ODAÉRTEM A MŰTŐBE MEGREPEDT ÉS ANNYI CSAK A FOLYADÉKOT TUDTÁK LESZÍVNI DE MÁR A SEJT NEM VOLT BENNE!jA ÉS NEM ÍROM IDE MENNYIBE KERÜLT!VIGYÁZZ VELE MERT HA ROSSZUL VAN IDŐZÍTVE A TŰSZŐREPESZTŐ AKKOR 1 HÓNAPNAK ANNYI!NE LEGYEN ÍGY!!!!!!NA ÉN ÉPP MOST TUDTAM MEG HOGY IGEN CSAK CSEKÉLYKE HORMONT KAPTAM ITT EGY FÓRUMOSHOZ KÉPEST TEHÁT EZ SEM MINDEGY NÁLUNK IS CSAK A PÁROMNAK NINCS!DE MONDTA AZ ORVOS HOGY EZT INKÁBB AZOK SZOKTÁK ELFOGADNI AHOL NINCS VAGY NEM LEHETNE EGYIK FÉL RÉSZÉRŐL SEM ÉS EZT Ő IS ÍGY GONDOLJA!A MI ESETÜNK MÁS!

1351. REALITÁS2015-03-30 14:21
Pont ezt érzem én is a donációval kapcsolatban. Biztosan másképp gondolnám, ha nem lenne saját és csak így lehetne az első egyetlen gyerek. De nálunk „csak” a páromnak nincs, és lehet hogy ezért önző módon nem akarok tőlem idegen terhességet kihordani az egészségemet kockáztatva, csakhogy kimondhassuk a „közös gyerek” fogalmát, ami nem is az. Nálunk csak a tesóm jöhetne szóba, mint donor és gyerekeinek szülnék egy féltestvért .Brrr nagyon bizarr...
A korom miatt az első 2 lombiknál csak clostibegyttel stimulált ciklusból 2-2 tüszőből 2-2 sejt lett amiket be is ültettek, csak nem tapadtak meg. A harmadiknál normál kezelés mellett (gonal injekció) 3 tüszőben csak 1 volt , de nem volt életképes. Ez volt a múlt hónapban. Most spontán ciklust fogunk ezután próbálni UH-n követve , 1 tökéletes sejtre gyúrva ,legalábbis egyenlőre ez a terv, mert rosszul reagáltam a sok hormonra.
(válasz figura ede 1349. hozzászólására)

1350. figura ede2015-03-29 09:26
Ha érdekel olvassátok el !A női infertilitás laboratóriumi vizsgálata. Kovács L Gábor Pécsi egyetem!

1349. figura ede2015-03-28 16:58
Sziasztok csak szóba jött a donáció de nem érdekel!Ha nem lesz közös akkor nem na nem vagyunk még annyira elveszve meg ha igen akkor sem tudnám elképzelni akkor miért vagyunk együtt!Mi magunkat akarjuk látni a gyermekeinkbe nem egy más nőt!Ki van zárva legalább is nálam!Tudom sokan kénytelenek elfogadni vagy megtenni de én nem talán mert már van gyerekem!De hiszen a mi közös kis gyümölcsünket akarjuk nevelgetni áááááá nem úgy érezném hogy megcsalt lehet hülye vagyok de én ezt érezném még akkor is ha én szülöm!Hát azt sem értem van akit küldenek vizsgálatokra van akit nem !?Személy szerint nekem sajnos beindul 2 3 tűsző de a végére csak 1 et tudnak beültetni!Nektek hogy alakul ez a része?

1348. REALITÁS2015-03-28 16:18
Nekem is jók a hormon eredmények, szültem is már, ezért mondják mindig az életkor problémát.Hiába érvelek mindig azzal, hogy a családunkban egyeneságon többen szültek 45 felett, tehát a genetikám is jónak mondható, de az orvosaimat ez sem hatotta meg. Az hogy a páromnak asthenozoospermiája van avval igazán nem is törődnek , ha megnézik a koromat.
(válasz figura ede 1342. hozzászólására)

1347. REALITÁS2015-03-28 16:09
Persze, mindenáron abba az irányba akartak terelni, de addig hallani sem akarok róla , amig van saját.
(válasz figura ede 1339. hozzászólására)

1346. Belyaboci2015-03-28 07:28
Köszi :) Hétfőn már hívom is a Csongrádyt :)
(válasz M Pötty 1343. hozzászólására)

1345. Belián2015-03-27 22:56
A hialuront is szeded? Ez is jó a petesejtek minőségjavítására? Milyen adagban ajánlatos szedni?
(válasz figura ede 1334. hozzászólására)

1344. M Pötty2015-03-27 18:28
[link]

nem reklám, csak segítség ::))

1343. M Pötty2015-03-27 18:25
Veszprémben van a Csongrády Attilának magánrendelése ha jól tudom. Ő Tapolcán az egyik lombikos doki. Ha hozzá mész, onnan egyenesebb az út Tapolcára is. Meg első kézből tudja, hogy milyen vizsgálatokat érdemes csinálni. Mi eddig immunológián, genetikán voltunk, ezeken együtt a párommal. Párom volt urológusnál spermavizsgálat ügyben. Ezt Tapolcán is nézik, de nem árt ha előre képben vagytok, hogy ott mi újság. Én voltam diabetológián hárompontos cukor és inzulin vizsgálat miatt. Aztán endokrinológus hormonok és TSH miatt. Az átjárhatósági vizsgálat még csak most lesz, mert azt a lombik miatt nem kérte a doki. Voltam már terhes, de hát az is elzáródhat elvileg bármikor, nem árt tudni, szabad-e az út. Aztán van még egy csomó minden, ami nálam sem volt, de azok már kacifántosabbak. Szerintem keresd meg a Csongrády-t, az van ezek szerint hozzád a legközelebb.
(válasz Belyaboci 1341. hozzászólására)

1342. figura ede2015-03-27 16:29
NEKEM IS CSAK A HORMONOKAT NÉZIK MERT VAN MÁR 2 GYEREK MEG KICSÚSZTAM AZ IDŐBŐL CÍMSZÓVAL MÁR MINEK ÍGY IS CSAK LOMBIK LEHET AHHOZ MEG NEM KELL,SEMMI SZERINTÜK !ÉN SZEMÉLY SZERINT 3 DOKINÁL VOLTAM LOMBIKOSNÁL ÉS EGY JÓ NEVŰ NŐGYÓGYÁSZNÁL MIND UGYANAZT MONDTA NEM KELL SEMMI IRÁNY A LOMBIK!NEKED MILYEN VIZSGÁLATOK VOLTAK PÖTTY?

1341. Belyaboci2015-03-27 16:25
Eddig Veszprémbe jártam,ma Zircen voltam...Aranyos kedves volt,de nem csinált semmit.... :)Azt mondta,menjek Tapolcára :)
(válasz M Pötty 1340. hozzászólására)

1340. M Pötty2015-03-27 16:14
Te szegényem! Melyik városban élsz, hogy ott ilyen dokik vannak? Hátha tudok segíteni kihez menj.
(válasz Belyaboci 1317. hozzászólására)

1339. figura ede2015-03-27 16:12
Nektek megemlítették a petesejt donációt?

1338. REALITÁS2015-03-27 16:10
Teljesen igazad van!Szia , mennem kell. Majd még beszélünk!
(válasz figura ede 1336. hozzászólására)

1337. REALITÁS2015-03-27 16:07
Ezt mind tudom.Ja és felsoroltakhoz még méhpempő, Q-10 is ! A DHEA-t még nem próbáltam az FSh-m még nincs elszállva.
(válasz figura ede 1334. hozzászólására)

1336. figura ede2015-03-27 16:05
Igen az emberi logika határtalan ha nem evvel foglalkoznánk hanem ahogy esik ugy puffan akkor meg azt mondanák azért nem jön mert nem erre koncentrálunk mert a karrier stb !Mindent bemagyaráznak nekünk!Meg magunknak!Szerintem mi már sok mindenen átmentünk meg már nem tudjuk lazán kezelni a dolgokat!Akkor még kit érdekelt mi lesz holnap nem?

1335. REALITÁS2015-03-27 16:04
Na hátha Fortuna velünk van! :)
(válasz figura ede 1332. hozzászólására)

1334. figura ede2015-03-27 16:01
Addig amíg lehet petesejtet nyerni és osztódik van remény de garancia nincs hogy ebből baba lesz!Addig lehet próbálkozni hátha kifogunk egy jó petesejtet mert a nagyja már nem okés ebben a korban!Annyit tehetünk hogy megpróbáljuk a sejteket fiatalítani kondícióba tartani!Napi 2 inofolic d vitamin dhea hialuron omega 3 halolaj kapszula meg ilyesmi ami sejt újító hatásu!Többet már nem de azért szerintem mindenkinek más a helyzete!De a lényeg ez!Puff!

1333. REALITÁS2015-03-27 16:01
Lehet , hogy pont azért nem jön mert nagyon akarjuk.Az első két gyerek mástól azonnal jött, (sőt a második véletlen), most meg mindent elkövetünk és mégsem sikerül. Lehet hogy ez a baj.De persze ez nem ilyen egyszerű, hiszen én is 20 évvel fiatalabb voltam akkor és a mostani férjemnél is vannak sajna gondok....
(válasz figura ede 1330. hozzászólására)

1332. figura ede2015-03-27 15:55
Na de evvel senkinek nem akarok ártani!Szóval a lényeg és nem akarom túl bonyolítani!Vegyünk lottót!Ez ugyan az már ebben a korban!Ezt nem ő mondta de ez a lényeg!Ezt én kérdeztem hogy akkor vehetnék lottót is?Igen

1331. REALITÁS2015-03-27 15:54
Nálunk meg van rá az esély hogy a "menyemnekvalóval" egyszerre szűljünk, de szerencsére a hugom is szeretne még babát!Az ismerőseim között is van aki az édesanyjával egyszerre szült! :)
(válasz Belyaboci 1328. hozzászólására)

1330. figura ede2015-03-27 15:52
Nekem is van két fiam az előző házasságomból!Most 11 éve lesz hogy az új párommal vagyok itt sem akar jönni a közös!Nála minden oké!Elvileg nálam is!Talán a múltunk is befolyásolja védekezünk belül nehogy megint rossz vágányra fussunk?Ki tudja!szerintetek hülyeséget írok? Néha én úgy érzem az előző kapcsolatom rá nyomta a bélyegét a,testemre lelkemre,és ez miatt görcsbe lettem!

1329. REALITÁS2015-03-27 15:48
Nyugodtan leírhatod, nem hiszem hogy újabbat tudna mondani a korom miatti 1%-nyi esélyemnél.....
(válasz figura ede 1327. hozzászólására)