FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

2688. alexa792015-08-27 23:58
Sziasztok lányok nekem holnap kell menem dokihoz a kaáli intézetbe uh_ra a stimulácio véget.engem szeptembere irt ki lombokra kíváncsi leszek.

2687. ava192015-08-27 19:07
Igen,igazad van! És szerintem is csináltass,pont TSH-t és Prolactint.Látod az utóbbit most nem is nézettem,de később azt is fogom!Sajnos nagyon futószalag ez a lombikosdi,és ha engem kérdezel,mindegy hogy TB-s vagy fizetős.Egyre többet halom,hogy fizetősön is érdektelenek a dokik,tisztelet a kivételnek!:-(( Szép estét! Írj ha van valami újság!!És ne feledd,megy a Drukk!!:-))
(válasz M Pötty 2686. hozzászólására)

2686. M Pötty2015-08-27 14:30
Igen, én is örülök! Én arra gondoltam, hogy mondjuk ugyanúgy lehetne nézni mondjuk a 14. napon és a 21. napon bizonyos hormonokat, beültetés előtt azokat amik gátolják a megtapadást, illetve beültetés után progeszteront egyebeket. Hiszen lombiknál is ugyanúgy fontos, hogy az értékek jók legyenek nem? De menet közben ezekről halvány infónk sincs. Igy aztán persze, hogy nem tudjuk, hogy miért nem ágyazódott be, tapadt meg stb. Ha közben is lenne folyamatos kontroll, akkor lehet, hogy el lehetne csípni a bajt. Persze egyszerűbb azt mondani, hogy nem volt jó minőségű a petesejt. Erre egy nő sem tud mit mondani. Gondolom úgy gondolják, hogy adnak progit és akkor tuti jó a progi szint. Hát lehet, hogy így van, de ha látnám papíron, akkor el is hinném. Meg hogy nem magas-e a prolaktin például. Na nem háborgok ám, csak fejtegetem a véleményemet. Lehet, hogy magánban én is csináltatok majd pár vérvételt.
(válasz ava19 2685. hozzászólására)

2685. ava192015-08-27 14:22
Igen,de azért hozzáteszem hogy a TSH-t magánba nézettem a héten,és minden héten megyek,nehogy elinduljon a pajzsmirigy értékem valamerre!Ezt a Sotén sem nézik,de azért nem mert Lombik ide-vagy oda,egy hónapban csak 1 szer lehet minden intézményben nézetni,legalábbis TSH-t biztos,a TB ennyit finanszíroz.Ezért is vagyok kénytelen most a stimus időben saját költségre nézetni.De egyébként ami nagyon meglöki a TSH-t,az a peteérlelő hormon lesz!:-))Az ösztradiolt nézik és a LH-t ilyenkor.Puszi,és veled együtt örülök hogy idáig eljutottam(tunk) már!:-))
(válasz M Pötty 2684. hozzászólására)

2684. M Pötty2015-08-27 13:34
Szuper Ava, akkor együtt folytatjuk! Igy tovább! Jó, hogy nálatok vérvételek is vannak és sokkal komolyabb kontroll menet közben. Igy sokkal több értelme van. Nálunk csak mindig UH, hogy mekkora a petesejt és milyen vastag a méhnyálkahártya. Gyanítom, hogy menet közben össze-vissza borulnak a hormonszintek és a TSH-m is akár. Pedig a beágyazódáshoz nem mindegy, hogy állnak a dolgok.
(válasz ava19 2683. hozzászólására)

2683. ava192015-08-27 13:14
Sziasztok lányok!:-))Most jövök a dokimtól,hála Istennek nincs cisztám a Gonától,de még 1 hétig szúrnom kell,mert az ösztradiol nem éerte el kevés híjján a megfelelő tartományt! Így jövő csütörtökön újra vv,és kontroll,de akkor már biztos jöhetnek a peteérlelők! :-))

2682. bonzitos2015-08-27 06:53
Hát lányok! Mindenkinek sok sikert! Remélem végre valaki megdönti ezt a negatív hullámot!

2681. M Pötty2015-08-26 22:46
Köszi Ava, neked is minden jót kívánok, remélem mindkettőnknek pozitív végkifejlet lesz a vége. Én ma jártam az akupunktúrás dokinál is a siker érdekében. Én is voltam kineziológusnál és nagyon jó élmény volt összességében. Megkönnyebbült a lelkem. Aki megteheti próbálja ki egyszer, nem muszály hinni benne, de jót tesz szerintem. Mióta itt tagja vagyok a hoxa-közösségnek azáltal is sokkal jobb a lelkemnek. Mindenkiért izgulok és ti is értem, jobb így közösségben. Ki lehet beszélni mindent azokkal az emberekkel, akik ugyanazt élik át.
(válasz ava19 2677. hozzászólására)

2680. ava192015-08-26 20:39
Köszi szépen,de még a holnap is hátra van,remélem folytathatom a stimut!:-))Ha tudnád az AMH-at,már nem mondanád ezt!:-)) Mindegy,küzdünk tovább!!:-))
(válasz Ildia 2678. hozzászólására)

2679. Rosy2015-08-26 18:57
Like😀
(válasz Ildia 2672. hozzászólására)

2678. Ildia2015-08-26 18:39
Csak így tovább Ava,szép eredmények!
(válasz ava19 2677. hozzászólására)

2677. ava192015-08-26 17:54
Lányok,nagyon jól beszéltek!Egyetértek...:-))Bárcsak mindannyiunknak sikerülne!:-))Most egy picit fel vagyok dobva,mert a TSH-még így is csökkenő tendenciát mutat,holott 10 napja stimuzok!Már csak 1,500 mUI/l,úgy örültem,hisz 10,9-ről indultam még 2,5 hónapja.
Mpötty! Örülök h te is kezdtél..sok sikert,pocakosodást!!:-))
(válasz Ildia 2674. hozzászólására)

2676. Ildia2015-08-26 17:53
Azért ez szomorú.Ha nem állna mellettem a párom és nem támogatna,vagy nem számíthatnék rá,akkor bele sem tudtam volna vágni a dologba. Hiszen a mi szerelmük gyümölcsei a gyermekek,akikért küzdünk.
(válasz figura ede 2675. hozzászólására)

2675. figura ede2015-08-26 17:47
Nem szabad senkit magára hagyni !Persze ha ő is akarja!A legnehezebb a kudarc után mert már nincs miről írjon ide és egyedül marad!Persze az élet megy tovább de már a kudarcával lelki érülésével egyedül éli a mindennapjait!El sem hinnéd sok nő társas magányban él!
(válasz Ildia 2674. hozzászólására)

2674. Ildia2015-08-26 17:44
Sorstársakra lelni mindig jó.Választ kaphatunk a kérdéseinkre,együtt szurkolhatunk és örülhetünk a sikertörténeteknek és fogjuk a kezét annak,aki elesne.És ez nagyon sokat jelent mindannyiunknak,akik itt vagyunk a fórumon.

2673. figura ede2015-08-26 17:32
Van aki kételkedik benne akar e!van aki szorong az anyagiak miatt aztán van aki mellett nem áll lelkileg a párja!van aki beülti után dolgozik mert nem teheti meg hogy feküdjön ezer akadály van amit észre sem veszünk!Vagy nem gondoljuk hogy az!Le kell írni egy papírra milyen gondjaink vannak és melyiket tudjuk magunk megoldani és melyikre kérjünk segítséget!A jövőnk a leendő baba a pénz minden kidobott lesz ha nem figyelünk oda körültekintően!Igen másnak jön cigi pia éhezés mellett is de mi sajnos így jártunk!Meg kell oldanunk ha kell közösen is lehetne!itt bátran lehet írni hisz még a valódi neveket sem tudjuk egymásról!Ez azért jó!
(válasz Ildia 2672. hozzászólására)

2672. Ildia2015-08-26 17:17
Teljesen igazad van.Ha magamhoz nem vagyok őszinte és nem tudok kiállni magamért,ha képtelen vagyok segítséget kérni, akkor ott ette meg a fene, ahol még el sem kezdődött.Megtanultam,hogy megkapom a szükséges elismerést magamon belül és magam által.Hogy én magam vagyok a magam igazsága. Hogy én vagyok a saját elégedettségem hangja.Hogy én magam vagyok a válasz a kérdéseimre.Ezzel lehet elindulni.
(válasz figura ede 2671. hozzászólására)

2671. figura ede2015-08-26 17:07
Na jól el beszélgetünk de hasznos!Én úgy gondolom akiknél minden rendben azoknál 100 vagy 90 % hogy lelki akadálya van!Csak ezt az emberek titkolják é szégyenlik! A maradék 10 talán a nemi élet gyakortalanságából eredhet amit ugye szintén nem merünk beismerni!Én azt mondom nézzünk tükörbe és ha bármi gyanú felmerül a lelki gát miatti medd okaként ne szégyeljünk kérni segítséget!Ha valaki nem mer bele vágni és oda állni az előbb kérjen egy ilyen őszinte nőt meg aki biztos nem fogja elhárítani a segítséget és osszák meg a kételyeiket! Én is inkább itt osztanám mint aközvetlen környezetemben !
(válasz Ildia 2670. hozzászólására)

2670. Ildia2015-08-26 16:59
Már egy ideje úgy gondolom,hogy lelki okok gátolnak engem,ugyanis ismeretlen eredetű a meddőségem.Minden értékünk rendben van nekem és a páromnak is.Sajnos a lombik előtt nem álltam rá kellőképpen a problémára. A sikertelenség után éreztem,hogy szakemberi segítségre van szükségem és akkor kerestem fel egy kineziológust. Úgy érzem sokat segített és pár nap múlva megint megyek hozzá.Én is hiányolom,hogy nem olyan egyszerű megtalálni,hogy honnan is kérhetünk segítséget és az is frusztrál,hogy 40 felett,már majd mindenki leír minket. De próbálok ezzel nem foglalkozni,mert igenis,én SOHA NEM ADOM FEL.Édesanyává szeretnék válni és fogok is.
(válasz figura ede 2669. hozzászólására)

2669. figura ede2015-08-26 16:44
És te tudtad hogy az esetleges lelki akadályok miatt vagy később jöttél rá hogy másként kellett volna abban az időben gondolkoznod!Abban egyet értek hogy igen pszihés segítség kellene nekünk ilyenkor mert ugye ez egy hosszú kálvária stressz és csupa aggódás nem beszélve a magunk mögötti múlttal és sajnos a jelen gondjaival!Na de ezt én eddig is tudtam és hiányolom is a ki plakátolt medd centrumok ill magán klinikáktól!Lehet ezt is külön kell kérni?Azért ha már a szolgáltatásban benne van igen is meg kérdezném nincs e szükség rá!Vagy felkészíteni legalább az akkor nyugalomra akár milyen módon amit persze magunknak is meg kellene oldani!
(válasz Ildia 2668. hozzászólására)

2668. Ildia2015-08-26 16:34
Persze,mindenkinek vannak gondjai. Csak az nem mindegy,hogy ezeket feldolgoztuk e,vagy tudat alatt még mindig gátolnak minket a céljaink elérésében. Nekem pl. az első lombiknál 3 gyönyörű és tökéletes embrióm volt(ezek a doki szavai) és ugyancsak a doki azt mondta,hogy szerinte bébi lesz ebből. Sajnos mégsem lett az és persze az ember kutatja,keresi ilyenkor az okokat, amikor megtett mindent és mégsem sikerült.
(válasz figura ede 2667. hozzászólására)

2667. figura ede2015-08-26 16:15
Én nem a lombikra értettem a természet megerőszakolását!Arra utaltam hogy ez már nem az az idő!És ezért nem sikerül sokunknak!A lelki gátak meg hát nem tudom kinek milyen gondjai vannak de ha azt nézzük mindenkinek!Én is bízom még egy darabig bár egyre fogy!
(válasz Ildia 2666. hozzászólására)

2666. Ildia2015-08-26 16:01
Ne csüggedj és főleg ne add fel kérlek!Én nem úgy fogom fel,hogy a lombikkal megerőszakoljuk a természetet.Szerintem akkor borulna fel a természet rendje,ha nem válhatna anyává,aki akar.Mióta világ a világ,nagyon sok nő(és férfi) küzd terméketlenséggel,csak régebben erről szégyen volt beszélni, így nem tudunk és tudtunk róla. Régebben is voltak praktikák,nekünk meg szerencsére most már itt van a lombik.Én is túl vagyok már egy sikertelenségen,de azért töretlen a hitem.Én azt vallom,hogy ha rendben van a lelked és nincsenek benned esetleg tudat alatti gátak,akkor meg kell hogy jöjjön a gyermekáldás. Én szeptember elején megyek endo aspirációra,utána pedig babásodok.Ezt hiszem és ezt vallom,mert nekem ez ad pozitív lendületet.Sok sikert kívánok mindenkinek!
(válasz figura ede 2656. hozzászólására)

2665. M Pötty2015-08-26 15:54
Ez a max. adag. Már az elején mondta a doki, hogy max. adagot ad. A különbség annyi, hogy most nincs előtte leállítás. Hétfőn UH és meglátja mi az eredmény, de gondolom megy majd tovább max. adaggal. Igy is örülök, ha lesz pár petesejtem. A max. adag gonallal lett 5. Igaz mind az öt meg is termékenyült, de hát tudjuk a végét. Ez van lányok, az FSH-m sem szar, még az AMH sem 0,1 alatti, mégis nagyon nehéz stimulálni. Legalábbis a leállítással az volt. Ez meg most új eljárás, hogy mi lesz így majd meglátjuk.
(válasz figura ede 2663. hozzászólására)

2664. M Pötty2015-08-26 15:51
Jaja, Gonal-f-ből is hatot szúrtam naponta 15 napon át!!!!!!
(válasz bonzitos 2662. hozzászólására)

2663. figura ede2015-08-26 15:47
Ja én is most kapcsolok!Atya gatya!Na én nem értek hozzá de ....
(válasz bonzitos 2662. hozzászólására)

2662. bonzitos2015-08-26 15:44
Jól értem 6 db Menopurt kell kapnod 1 nap?????? Az borzasztó sok nem? Én csak 3-at kaptam.....
(válasz M Pötty 2659. hozzászólására)

2661. figura ede2015-08-26 15:18
Állítólag az jó!Hát nagyon várom a csodácskádat !
(válasz M Pötty 2660. hozzászólására)

2660. M Pötty2015-08-26 15:14
Jaj, hülye vagyok, nem merionalt kaptam, hanem menopurt....
(válasz M Pötty 2659. hozzászólására)

2659. M Pötty2015-08-26 15:13
Sziasztok. A ciklusom úgy döntött, hogy lerövidül, így a 23. napon, hétfőn délután megjött. Igy ma voltam a ciklus 3. napján, reggel megkaptam a szurit, Merionalt és reggel már 3 adagot be is szúrtam, este szintén 3 adagot adok majd. Ez lesz hétfőig, hétfőn reggel kontroll UH. Eredeti elképzelésem szerint hétfőn mentem volna csak először, így most előbbre vagyok 5 nappal. Hát kiváncsi vagyok mi lesz ebből.
Szörnyű, hogy tényleg minden pakkra össze van rakva és mégsem sikerül, jó lenne, ha a természet egy kicsit félre nézne és megengedné, hogy ha kicsit későn is, de azért még átélhessük az anyaságot.