Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki július 22-31-ig nem várja a mensit! fórum

Aki július 22-31-ig nem várja a mensit! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 22. 19:44

Sziasztok. Én júl 30-ra nem várom :) Nekem akkor lesz majd 26. nap.


Nálam egyelőre iszonyatos álmosság, fáradtság érzés, ritkán hasszúrkálás és derékfájás egyelőre a tünetsor. De ezek lehetnek az időjárás miatt is.


Előző hónapunk sikertelen volt (ez volt az első próbálkozás hónap és amúgy első baba lenne), ezért nem akarom beleélni nagyon magam. Mivel általában 26 napos ciklusaim vannak, ezért ha júl 26-27 körül nem jelentkezik barnázás, akkor van remény. Sőt, most is van, csak az van, mármint REMÉNY.


Hétfőn lesz a 2. házassági évfordulónk is és aug. 05-én férjem szülinapja, szerintem jó kis ajándék lenne, ha már akkor a leendő nagyszülőknek is be lehetne jelenteni szűk családi körben.

4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Ani2)
2010. júl. 22. 15:36
Szia. Mi még nem próbálkozunk, mert párom nem akar. :( Nagyon el vagyok keseredve mostanában. Már 31 éves leszek, és ő csak jövőre akar nekiállni. Egyébként nekem is policisztás az egyik petefészkem. Csak ultrahang vizsgálat volt nőgyógyászaton. Neked hogy derült ki? Az inzulinrezisztenciára hogy jöttek rá? Én igazából nem tudom, mi a különbség, ha csak az egyik petefészek vagy mindkettő policisztás. Van amelyiknél könnyebben jön össze a baba? Igen, első lenne.
3. Ani2 (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2010. júl. 22. 15:34

Szia!


Igen sajnos van, PCO+IR van amit kezelnek. Nagyon reménykedem, már nagyon várjuk! :)


Ti mióta próbálkoztok? Első lenne?

2. mandulacska2 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. júl. 22. 15:31
Szia.Nekem ez most nem aktuális, de ha a terhesség tünetere vagy kíváncsi: mellfeszülés, szagérzékenység, fáradékonyság, hányás. Nem kell mindegyiknek fennállnia, a mellfeszülés az már az elején is jellemző lehet. Ha megkérdezhetem, van valami egészségügyi problémád, ami miatt 1,5 évig nem jött össze? Én már szeretnék babát, de párom csak jövőre akar próbálkozni, és attól félek, nekünk se jön össze rendesen.
1. Ani2
2010. júl. 22. 15:24

Nekem ma kellett volna megjönni, de még semmi, de tünet sincs. 1,5 éve próbálkozunk!


Kinek mikor nem kéne , és van e vmi tünet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook