Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit írnál/írtál a motívációs leveledben? fórum

Te mit írnál/írtál a motívációs leveledben? (beszélgetős fórum)


10. danama (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2010. júl. 22. 17:00
arra gondoltam, hogy azt írom más területen is ki szeretném magamat probálni
9. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Danama)
2010. júl. 22. 14:47
Értem :) Fő az őszinteség, leírhatod a megváltozott körülményeidet.
8. danama (válaszként erre: 4. - Szilvamama)
2010. júl. 22. 13:01

köszönöm a mintákat azokat én is megtaláltam :-)


inkább arra irányul a kérdésem, hogyan fogalmazzam meg miért nem akarok a régi helyemre viszamenni, mert azt mégsem írhatom, hogy 2 gyerek mellett nem tudok hétvégézni

2010. júl. 22. 12:25

Címzett neve

Címzett pozíciója


Cég neve

Cég címe


Tárgy: kísérőlevél vagy motivációs levél



Tisztelt Hölgyem / Uram!



< Az első bekezdésben tüntessük fel pontosan, hogy hol és milyen formában találkoztunk a pályázattal, illetve - amennyiben van - mindenképpen jelöljük meg a hivatkozási/referencia számot. >


< Ebben a bekezdésben célszerű összefoglalni az egyes munkakörökben szerzett tapasztalatokat. Ez nem azt jelenti, hogy az önéletrajzban már leírt feladatainkat megismételjük, hanem a munkavégzésünk és szakmai előmenetelünk szempontjából lényeges tulajdonságainkat emeljük ki. Például: az egyes pozícióban betöltött szerepköröket ( koordináló, szervező, kivitelező), team munka és egyéni munkavégzés arányát, motivációt, stb. >


< Az egyéni képességeinkről szintén célszerű tájékoztatni a pályáztatót, hiszen ezek a mindennapi életünknek szerves részei, tehát a munkahelyünkön is megnyilvánuló tulajdonságok. Pl. munkabírás, gondolkodásmód, egyéni ambíciók, a társadalomtól kapott visszajelzések stb. >


< Tájékoztassuk a pályáztatót arról is, hogy miért vagyunk nyitottak új lehetőségre, mi az indíttatása a pályázatunknak. Pl. munkahely megszűnése, szakmai fejlődés korlátozása stb. >



< Pozitív megítélést érhetünk el azzal is, ha egy vagy két olyan személyt megjelölünk ( cégnévvel, címmel, telefonszámmal) aki képességeinkről, a munkához való hozzáállásunkról referenciát adhat.



<Dátum>



Tisztelettel:



Aláírás

2010. júl. 22. 12:20
A legfontosabb: ne azt írd neked miért lenne jó, ha téged választanának, hanem arról győzködd őket, hogy nekik miért lenne jó, ha téged választanának!
2010. júl. 22. 12:17
2010. júl. 22. 12:16
Mit szeretnél tulajdonképpen kérdezni?
2010. júl. 22. 12:15
motivációs levél mintát tudsz letölteni, írd be a keresőbe!
2010. júl. 22. 12:14
haho
2010. júl. 22. 12:10

Az önéletrajzomat már megcsináltam.

Csak a mellékelt levéllel vagyok bajban.

A lényeg mos gyeden vagyok, megyek vissza a céghez ahol dolgoztam, csak közben más irányban.

Mert a mostani állásomban minden ünnepet végig dolgoztam a decemberi ünnepeken kívül.

Kereskedelmi végzettségeket raktam le amíg itthon voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook