Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » KLION D 100 hüvelytabletta, mik a tapasztalatok? fórum

KLION D 100 hüvelytabletta, mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. ápr. 1. 15:17
Sziasztok! A Klion használata után vizes folyást tapasztalt valaki? Főként reggel fordul elő... esetleg napközben néhány csepp. Színtelen szagtalan de múlni nem akar
2022. márc. 3. 02:32
Én egy betegségre kaptam ami benne is van a betegtájékoztatóban (a nevét elfelejtettem) de szörnyű a Klion. Így fáj tőle sokszor a hasam,hogy no-spa nélkül nem tudok meglenni , émelygek és még csak a 4. szemnel tartok. Nem tudom, végig tudom -e csinálni a kezelést,és még ráadásul lombik miatt hormont is szúrnom kell.
2019. szept. 1. 07:56

Sziasztok!

Volt màr valakinek mellékhatàsa?

5-ik napnàl tartok de este igen rosszul voltam. Hànyinger,hőhullàm a 25 fokos lakàsba.

Esmyàt szedek és az mellé írta a doki,hogy valami gyulladàs van. Köszönöm ha vàlaszoltok

2017. nov. 6. 20:48

Éves vizsgálatra jelentkeztem be a nőgyógyászomnál, fehér folyásra panaszkodtam, erre írta fel a

Pimafucort krémet (szemérem, hüvelybemenet viszketésre,érzékenység szúró érzésre)


-Klion-D hüvelykapszulát: 10 db -os, picit bevizezni és este lefekvés előtt felhelyezni mélyen, mint a tampont (ajánlatos betenni egy betétet, mert ki fog tisztulni...)

-Vitagyl C hüvelykrémet (6 db applikátorral,mint a gyerekeknek a szirup-fel kell szívni a krémet a tubusból az adagolóba, és azt ilyen tamponokhoz hasonlóan feltolni egy picit, majd belenyomni a krémet a hüvelybe)


EZ VISZONT VISSZAÁLLÍTJA A HELYES PH-T SAVAKKAL, ÍGY SEMMIKÉPP SE HASZNÁLJÁTOK A KÉT KÉSZÍTMÉNYT EGYÜTT!

Én az ambuláns lapomon úgy értelmeztem, hogy Klion-d fel, és utána rögtön a krémet is, ennek eredménye a 2. nap után: rózsaszínes folyás (véres) szóval kikezdhette a hüvelyfalam...


Ez egy visszaállító kúra, gombás fertőzésre, így a 10 napos Klion -D után jön a 6 napos Vitagyl krémezés.


Ha közben menezeszelsz, a menzeszig kell alkalmazni, a menzesz után pedig folytatni a maradék adaggal.

65. Nixi77
2015. ápr. 29. 16:58
Sziasztok! A nőgyógyászom klion d100 hüvelytablettát írt fel nekem, azt mondta, hogy valami kevert dologra gyanakszik, gondolom ez azt jelenti, hogy a probléma részben bakteriális eredetű. Viszont tablettát orális alkalmazásra nem írt fel, és a partneremről se esett szó a vizsgálat során. Nem fog rögtön visszafertőzni miután végig csináltam a kúrát? Köszönöm ha válaszoltok! :)
2014. márc. 6. 13:53
Sziasztok! Én vasárnap óta szedem a Klion-d 100 hüvelytablettát, és nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy az első 4 napban miden este alkalmazzam, utána pedig hetente egyet. Van akinek így kellett szednie? Meg így hatásos egyáltalán?
2014. jan. 29. 17:19
sziasztok nekem is felírta a doki a klion-d 100 hüvelytablettá. 4. napja szedem nagyon csíp és viszket.de már kevésbé mint előtte,és mintha 1 kicsi vért is láttam volna.sárgás fehéres fojásom volt és most 1 kicsit véres is,de nagyon ritkán.ebben az esetben le kell állni a hüvelytablettával? vagy ez természetes?
2013. ápr. 3. 23:42
Sziasztok! Nekem tegnap reggel írta fel a dokim a KLION D 100 hüvelytablettát és a gyógszert is.Most vagyok túl a második kúpon...először fura égető érzés de kilehet bírni.De ma reggel már nem érztem a kellemetlen szagot.Remélem így is marad.Napközben egyszer-kétszer volt erősebb folyásom de már "tiszta" . :)
2012. dec. 20. 08:50
Tegnap odléptem a rendelőbe és azt mondták, ha van tünet ha nincs tünet menstruáció után, akkor is el kell használni a kúpot! Köszönöm a segítségeteket!
60. Apaé
2012. dec. 20. 02:28

Sziasztok!

Hát baromira nehéz volt nekem is a candida diéta, de a végén megérte!

Én állandóan csirkemellet ettem párolva vagy pici vajon sütve és rengeteg párolt zöldséget. A végére már elegem lett a zöldségekből (főleg, hogy ilyen formában nem a kedvenceim). A kávét, teát csak édesítővel ittam.

De olyan jó volt, amikor mondta a doki, hogy már nincs gomba!!! Előtte hónapokig kínlódtam, mert a gomba sokszor gyulladást okozott, meg hát valljuk be, hogy a szexuális életünk sincs fellendülve tőle. Én már a végén sírógörcsöt kaptam, amikor újra és újra előjött valami.

Amúgy nekem most 3 különböző doki is mondta, hogy nagyon hasznos, ha Lactofeel-t használok, mert visszaállítja a hüvely normál ph-ját és a "jó" bacikat, és így tudnak majd küzdeni minden rossz ellen!!! :)

59. fontoska (válaszként erre: 57. - Apaé)
2012. dec. 19. 09:57
Sajnos a diétának én sem örülnék, meert így is nagyon vékony vagyok! Valami immunerősítőt kéne szednem, csak nem tudom mi lehet a legjobb....
58. last (válaszként erre: 57. - Apaé)
2012. dec. 18. 18:23

Én most valami gyógyszertári kúpot kaptam,ilyet még nem használtam.

Ezt a Candida diétát nagyon(!!) nehéz betartani.Így is nagyon sovány vagyok,nincs is miből fogynom.De hogy ne egyek egyáltalán cukrot és liszteset??Hogyan?

57. Apaé
2012. dec. 18. 00:47

Szia fontoska!

Szerintem szedd be a gyógyszert, mert az már én is észrevettem, hogy a menszesz alatt és utána pár napig olyan, mintha elmúlt volna a gomba.

Amúgy régen, amikor gombám volt, ijesztgettek, hogy nehezen lehet kigyógyulni belőle, úgyhogy én akkor tartottam a kúp mellett candida diétát is egy hónapig. Nem ettem (vagy legalábbis nagyon-nagyon kevés) élesztős, lisztes, cukros, szénsavas dolgokat. Így nem tápláltam a gombát tovább. És 1 hónap múlva a tenyésztésem negatív lett (ja és leadtam 7 kg-ot)! :)))))

2012. dec. 16. 09:21
Sziasztok, valaki írjon légyszi! Lasan vége a mesntruációmnak, de egyúttal úgy érzem, hogy a gombás tüneteim elmúltak! Annyival még kiegészíteném, hogy a májusi citológiám gyulladást mutatott és most mondta a doki, mert akkor nem írtak rá fel semmit! Tehát azóta visszatérő jelenség sajnos nálam a gomba! Most elhasználjam a kúpot így is? Várom a válaszokat!!!! :)
2012. dec. 8. 15:57

Sziasztok!


Hüvelygyulladásra és folyásra írta fel a nőgyógyász a Klion hüvelytablettát. Tegnap használtam el a 10.-et.

Nekem semmi probléma nem jelentkezett, és elmúlt a viszkető, égő érzés.

Viszont ma, ahogy wc-n voltam, enyhe rózsaszínes váladék volt a wc papíron.

Megnéztem kis tükörrel és a hüvelybemenetnél egyből, a hüvely fala mintha véres lenne, kicsit vörösebb. Akkor törölgetni kezdtem és onnan származott a vér, egyértelműen.

Ez lehet a hüvelytabletta miatt van és majd elmúlik, mivel már nem használom?

Pénteken megyek a nőgyógyászhoz, de addig megőrülök!

Valaki írjon, kérem, ha van tapasztalata ezzel kapcsolatban!


Köszönöm!

2012. dec. 5. 16:27
Sziasztok! Ma írta fel nekem is a doki! Mondta, hogy úgy lehet szedni, hogy menstruáció előtt 5 nap, után 5 nap, vagy pedig egybe a 10 db-ot, de ne legyen más arányba elosztva, mert úgy nem elég hatásos! A kérdésem az lenne, hogy nem szedek fogamzásgátlót és így általában 30-35 naponként jön meg, a 28. nap most pénteken lenne, de az is lehet, hogy egy hetet csúszik! Mit tegyek? Elkezdjem az 5 db-ot vagy majd csak menstruáció után, ami lehet csak jövö héten pénteken jön meg és kb 5-6 napig tart! Amúgy már másfélhete tart a hüvelygombám és gyógyulóban van, mi van ha addigra meg elmúlik?? Várom a segítséget, előre is köszönöm!!!
53. julianusyze (válaszként erre: 52. - Last)
2012. okt. 1. 10:20
Kössz,akkor reménykedem:)
52. last
2012. szept. 30. 17:08
2x csináltam meg a Canesten kúrát pár hét különbséggel,de nem ért semmit.Elmentem dokihoz,azt mondta nem is kellett volna mert az semmit nem ér,kaptam Klion D-t és 1ből jobb lett!
2012. szept. 29. 19:20
Na én is ezt kaptam a dokitól,mert nem használt a canesten.Vajon mennyivel lehet jobb mint az?
2012. máj. 22. 10:42
Sziasztok! Klion hüvelytaablettát kell szednem 3 napig egy petevezeték átjárhatósági vizsgálat előtt. Tegnap használtam az elsőt és ma reggel enyhe viszketést érzek a hüvelyemben. Normális lehet ez, más is tapasztalt ilyesmit? Azért félek kicsit jobban, mert egyszer már volt gyógyszer-allergiás reakcióm, nem derült ki hogy mire, de valószínű hogy a Dalacin hüvelykúpra vagy a Batrafren-re, és az elég kellemetlen volt.
2012. ápr. 12. 12:16
Ja, azt kifelejtettem, hogy a kúp mellett én szedtem kétféle gyógyszert is, s szerintem ennek köszönhető főként a gyógyulás. :)
2012. ápr. 12. 12:11

Hüvelygyulladás miatt írta fel a nőgyógyászom.

Egy hónapot szenvedtem, annyira viszketett, égett, s folyásom is volt.

Egy hete fejeztem be a kúrát, és ez alatt az idő alatt kicsit "szenvedtem", de MEGÉRTE!

Sok-sok folyás (gondolom a kúp), viszketés. Tisztasági betét nélkül sehová nem tudtam menni.

A mai napra ezek a tünetek mind elmúltak (lekopogom).

Nem viszket, nem fáj, és kellemetlen szagot sem érzek, viszont egy kis folyásom még néha-néha van, de nagyon minimális.

Az orvoshoz hamarosan megyek vissza, és nagy köszönettel tartozom neki, segített a gyógyulásban! :)

Szerencsésnek mondhatom magam, hogy ilyen "könnyen", és elég kis idő alatt elmúlt minden panaszom. Remélem, nem fog visszatérni.

Mindenkinek jobbulást, gyógyulást, és kitartást!!! :)

47. Lamat (válaszként erre: 46. - Ada0822)
2012. ápr. 12. 12:05
Ha elmúlt, akkor kezdd csak el! Én tegnap kezdtem. Őrület :(((
2012. márc. 14. 12:20
Sziasztok! Én még nem kezdtem el a kúpot, de menses után kell elkezdeni? Köszi előre is a választ!
2010. dec. 21. 15:24

Sziasztok!


Én most december 4.-én fejeztem be a Klion-D kúrámat.

Az előző menzim november 20-24ig volt meg, a megszokott mennyiségben. Múlt hét péntek este kellett volna megjönnie a "decemberi" havimnak.. de azóta se jött még meg.. még csak előjele sincsen. Én egyből a gyógyszerre kezdtem gyanakodni, hogy talán annak a mellékhatása.. terhes nem hiszem hogy vagyok.. másfél hónapja nem éltem már nemi életet.

Volt olyan akinél késett gyógyszerhasználatot követően, esetleg el is maradt abban a hónapban?

44. zsuzsi 18 (válaszként erre: 32. - Nikike1988)
2010. júl. 22. 15:08
semmi baj hogy fére irtad remélem hogy rendbe jössz és nem fogsz tőle szenvedni
43. last (válaszként erre: 24. - Uracsvivi)
2010. júl. 22. 14:05
Pont így voltam én is.Majd megőrültem hogy "kiszedjem".De mostanra már semmi ilyen.
42. 66cec28b76 (válaszként erre: 3. - Zsuzsi 18)
2010. júl. 22. 13:19

Szia!!


Én is pont erre kaptam. Én úgy tapasztaltam,hogy csak addig van hatása amíg használjuk. Nekema lézeres,égetés vált be. Mert méhszájsebeim voltak,és azok okozták az állandó folyást. De utánna újra szültem,úgyhogy megint lettek. Örökös körforgás:O((

41. de7b885b74 (válaszként erre: 39. - MV.Lora)
2010. júl. 22. 13:01
Sajnos tényleg sok ismerősömtől hallottam ezt.Volt nekem is már rá példa nem mondom, de nem tartott sokáig.Az dokik sok hülyeséget fel tudnak ám írni, amitől csak rosszabb lesz.
2010. júl. 22. 12:50
Jajj!!! Nekem a terhességem alatt írt fel az orvos. Sajnos a mellékhatása, víz szerű folyás és én azt hittem, hogy magzatvíz. Így kerültem be a kórházba a kiírt időpont előtt 2,5 hónappal, ráadásul nem is ért semmit.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook