Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szöszök a lakásban fórum

Szöszök a lakásban (beszélgetős fórum)


9. Jk (válaszként erre: 8. - Jucusmucus)
2010. júl. 22. 14:49
nekem egybe van a száritómosógép.
8. jucusmucus (válaszként erre: 6. - Jk)
2010. júl. 22. 13:07

Szárítógépet én is használok. Jóval nagyobb dobja van, mint a mosógépnek. Mióta használom, alig vasalok. Még melegen behajtogatom a ruhákat, és kész. :))))

Egyébként a szárítógép körül iszonyat mennyiségű a szösz, az is igaz, hogy a ruhákban jóval kevesebb.

Egy a lényeg, én nagyon szeretem, szinte alig vasalok :)))

7. Jk
2010. júl. 22. 10:53

azért az megnyugtató hogy nemcsak az gyerekem talál meg minden koszt.

ma reggel megijedtem mert elkezdett fulladozni aztán bukott egyet. valami szöszt megevett és az zavarta a torkát.

6. Jk (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2010. júl. 22. 10:51
na igen csak akkor meg nem győzni vasalni.... legalábbis az én tapasztalatom az hogy a száritógép összegyűri nagyon a ruhákat. és a férjem ingeit elég nehezen lehetet kivasalni.
2010. júl. 22. 10:06
a szárítógép azt mondják sokat segít a dolgon, mert így a ruhákról lekerülő szöszök megszűnnek, kevesebbet kell takarítani is...legalábbis aki vett, nekem ezt mesélte :)
4. Dinuss (válaszként erre: 3. - Maja98)
2010. júl. 22. 10:01

Ez igy van!:)))))

Nekem is mindig talal a fiam valami egeszen apro szoszt,morzsat,barmit es hiaba elotte 5 perccel porszivoztam fel akkor is...:))))

2010. júl. 22. 10:00
Én azt tapasztaltam, hogy akárhányszor is takarít egy nap az ember, a gyerek mindig talál valahol valami koszt. A lányom nem rég kezdett mászni és bútorok mellett járni, s richtig, hogy talál olyan helyet a lakásban, amire én nem is tudtam, hogy létezik.
2010. júl. 22. 09:53
Én vettem eg morzsa porszívót, ami mindíg kéznél van, azzal szívom amit meglátok, naponta akár 25x. Persze így is csak bámulok mindíg, hogy mennyi apró kis kosz van mindenhol. Azért a porszívóba is sok gyűlik:))
1. Jk
2010. júl. 22. 09:47

a gyerek mindent a szájába vesz. szöszök, hajszál elkerülhetetlen. Ki hogyan űzí ki ezeket a lakásából? hányszor takaritasz egy héten?


(reggelente kiporszovozom, szóval az intrikus válaszok kevésbbé érdekelnek,)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook