Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Őöö kommunikáció fórum

Őöö kommunikáció (beszélgetős fórum)


2007. szept. 19. 09:44
A rádióban, ha meghallok egy riportot, ahol folyamatosan Öööööözik az alany vagy a riporter, iziben elkapcsolok, kiborít :D meg amikooor elhúzááák a szavaaak végééét egyeees hírolvasóóók, attól is frászt kapok!! De attól jobban, mint az ö-től!
3. Suesue (válaszként erre: 2. - Gpetra)
2007. júl. 13. 21:45

Nem csak a televíziózással kapcsolatban írtam, hanem a teljes mostani kommunikációról..,

A gond az, hogy az emberek kezdenek befelé fordulni, és már szinte az alap 'jó napot" s.t.b. nem hajlandóak használni.

A szomorú tény az, hogy régen amikor nem volt ennyi csatorna akkor az emberek együtt olvasták a híreket (különböző könyveket), újságokat.

Szóval volt miről beszélgetniük, most a túláradó információk miatt szerintem már kedvük sincs hozzá.

Kissé viccesnek hathat, de szerintem ezért is használjuk a hoxát, mert meguntuk az üres fecsegést hallgatni a világ dolgaival kapcsolatban...

2. gpetra (válaszként erre: 1. - Suesue)
2007. júl. 6. 19:11
Szerintem is bosszantó, de egyáltalán nem meglepő. Sajnos más a színvonal, mint a televíziózás hőskorában volt. Akkoriban nem sok öööööö-t lehetett hallani...
2007. júl. 6. 19:09

Sziasztok.


Szerintem bosszantó, hogy a műsorvezetők és a különböző szóvivők Ő-znek olyankor amikor nem jut eszükbe az, hogy mit is kellene mondaniuk.

Egyik kedvencem Bombera Krisztina amikor New-Yorkból tudósított, szinte minden szavánál ő-zött, tudtommal az ő szócskát személyes névmásként használjuk... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook