Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egri szülészet fórum

Egri szülészet (beszélgetős fórum)


1 2
59. huszka
2022. aug. 26. 22:26
Sziasztok..van még itt vki? 😃
2012. szept. 18. 14:23

Én Fricz Sándort ajánlom, nekem nagyon bevált. Jó szakorvos és egyenes ember. Fiatal, sok új eljárást ismer, modern gondolkodású. Szerintem az sem baj, hogy megmondja mennyit akar. Egy magántanár is megmondja! Legalább nem kell azon rágódni, h mennyit adjunk, ha pedig nem tetszik, lehet máshoz menni. Szülésznőnek pedig Bíróné Anit ajánlom. Végtelenül kedves, egy percre sem hagy magadra, és éjszaka is jön, ha kell! Eddig még akárkinek ajánlottam őket, csak jó visszajelzéseket kaptam.

A kórházi körülményeket pedig ki lehet bírni, bár a csecsemősnővérek "kedvessége" tényleg kiveri a biztosítékot!!!

57. toto28 (válaszként erre: 56. - Leravy)
2012. szept. 18. 14:03

Szia!

Én ha jól tudom nyugdíjba ment. De ez nem biztos. Végül kihez mentél?

56. leravy
2012. márc. 8. 15:58

Sziasztok, remélem még olvassa valaki ezt a fórumot... Dr. Tárczy Csabáról van valakinek valami véleménye? Fontos lenne, mivel most költöztünk Egerbe, és őt kérem fel szülészorvosomnak, 27 hetes kismami vagyok... senkit se ismerek!

Köszi!

55. hbrituci2 (válaszként erre: 54. - Fejeragi)
2011. júl. 30. 15:58
Szia! Köszi hogy írtál. Jó volna, mert már a régiekből szinte senki nincs ott. Hogy néz ki és mennyit kért? Mi a véleményed? Írj le minden amit fontosnak gondolsz. Köszi!
54. fejeragi (válaszként erre: 53. - Hbrituci2)
2011. júl. 29. 12:25
Szia! Én novemberben szültem,Farkas Alexandra volt a szülésznőm! Nagyon jól választottam!! :) Ha írjak bővebben szólj nyugodtan! Szép napot!!
2011. júl. 25. 12:14
Sziasztok! Tud valaki jó szülésznőt ajánlani? Én okt 21-re várom a második babámat. Az elsőt is egerben szültem orvost fogadtam, de pont szabin volt. Aki pedig helyette volt egy kalap .. se ért. Tényleg olyan rossz a helyzet egerben? mert én 2 éve szültem és akkor elég jó volt még.
52. rizsszem (válaszként erre: 51. - 9d68bc425f)
2011. jún. 18. 22:14
Jársz a magánrendelésre akkor mért akarsz neki sokat adni? ott fizethetsz eleget!
2011. jún. 10. 17:07
Most hogy közeledik az idő kicsit félek. Már azt se tudom mennyi pénzt adjak, nem akartam csak keveset, de már nem vagyok benne biztos. Még van 12 hetem.
50. * Edy * (válaszként erre: 46. - C92b8757f2)
2011. ápr. 13. 22:25
Szia! Fülöp Viktorhoz járok! Én sem értem miért ilyen pocsék a helyzet a kórházakban, főleg egy szülészeten ahol életünk legszebb óráit kéne hogy átéljük a kis jövevényünkkel, de elcseszik mindenféle modortalan bánásmóddal!
49. c92b8757f2 (válaszként erre: 48. - Fejeragi)
2011. ápr. 12. 19:56

Választott doki is volt, vagy csak szülésznő? Esetleg priviben leírod ki volt az?

Köszi

48. fejeragi (válaszként erre: 47. - C92b8757f2)
2011. ápr. 12. 18:48
Szió! Én novemberbe szültem és 20.000 Ft-ot adtam a szülésznőnek,de nagyon jó volt,hogy ott volt velem! :)
2011. ápr. 12. 11:11
Még egy kérdés...ha szülésznőt is választotok, neki mennyit szokás adni?
2011. ápr. 12. 11:09

Talán a másodiknál már határozottabb leszek...és nem engedek az "aranyórából", na meg hogy elvigyék olyan hosszú időre. Az a baj, hogy megmagyarázzák mindenfélével, és főleg aki először szül, elhisz mindent, és nem vitatkozik. Nem értem miért kell ilyen embertelennek lennie egy kórháznak.

Edy, ki az orvosod? Ha megkérdezhetem...

2011. ápr. 12. 11:02
Köszi a válaszokat! Akkor nem igaz az, hogy átköltözött a gyermekágyas részleg? Még mindig elviszik a babát az első éjszakára? Nekem ez a legszörnyűbb élményem, hogy 5-kor megszületett, nem engedték megszoptatni, kb. 3 percig volt a hasamon, elvitték, és reggel 6-ig nem láttam, nem tudtam róla semmit...Azt hittem belehalok. Ennek tetejében az éjszakás nővér 5 percenként bejött, hogy sikerült-e már kis és nagy wc-znem, mert akkor hozza a katétert. Nagyon nagyon vágtak rajtam, így a wc-zés nem igazán sikerült, de nem hiszem, hogy ebből olyan nagy ügyet kellett volna csinálni. A seb miatt felállni sem tudtam, szerintem azt hitték, csak hisztizek. Reggel hozták a babákat, szó szerint a kezembe nyomták mint valami tárgyat, én még fel sem tápászkodtam, és ezzel a lendülettel kifordult a csecsemős a szobából...De én meg ő megoldottuk, valahogy felültem, ő meg a másik kezembe, és rögtön szopizott. Akkor...még...kb. egy alkalommal bíztam a babát a csecsemősökre, amíg zuhanyoztam, ezalatt a tíz perc alatt sikerült megitatniuk valamivel, és mikor mentem érte, a egy sárga hányásfolton feküdt, és ordított, személyzet meg sehol....Legközelebbi zuhanyzáskor a szobatársam figyelt rá, durva de így nyugodtabb voltam...Ezektől jobban kikészültem, mint a szüléstől. Sajnálom, ha még mindig itt tartunk, de valahogy csak túléljük. Pedig a kórház honlapján olyan szépeket írnak....
2011. ápr. 11. 23:35
Sziasztok! Kitartás Liv81, én augusztusra várom az első babámat, de a kórházról én is mindig csak rosszakat hallok!
43. fejeragi (válaszként erre: 40. - C92b8757f2)
2011. ápr. 9. 11:18
Szia! Én novemberben szültem! Szerintem minden a régi! :( Még azt a 3 napot sem volt könnyű kibírni,de MEGÉRTE!!!! :)
2011. ápr. 9. 09:48
Én nem szültem,de hallottam,hogy semmi sem változott.Valamikor volt egy kisebb felújítás,de tisztaság és személyzet terén semmi nem változott.
41. rizsszem (válaszként erre: 40. - C92b8757f2)
2011. ápr. 8. 22:29
Attól tartok semmi nem változott. tisztaság:0 személyzet:00
2011. ápr. 4. 14:04

Sziasztok!

Mostanában szült valaki Egerben? Én júniusra vagyok kiírva, az előző babámat 3,5 éve szültem ott, de akkor eléggé rossz körülmények voltak (tisztaság, wc, zuhanyzó, személyzet...stb.) Érdekelne, változott-e azóta valamit, vagy készüljek fel megint lelkileg...

2011. febr. 7. 11:45
Ja és Fricznek 3 hetente kell menni a magánrendelésére és 7000 körül van most, az utolsó 5 hétben hetente ha jól emlékszem.
2011. febr. 7. 11:43
Én Fricznél szültem az elsőt, most is hozzá járok, nagyon sokat híztam és meg is mondta mindig, a vérnyomásom is felment (néha tőle is), de végig igaza volt. A szülést remekül levezette pedig beteg volt, sose kellett várni rá ha a kórházba hívott be, ha odaértem telefonáltam neki és behívott soron kívül. A terhességem vége felé haragudtam rá, mert mindig gyümölcsnapot akart csináltatni (igaza volt!), csak 20 ezret akartam neki adni, de 50 lett belőle, mert annyira normális volt és tudtam a következőt is nála akarom szülni, na most majd csak 20-at adok :)
2011. febr. 6. 17:26
Sziasztok! Én is Fülöp Viktorhoz járok,már 4 éve, és 2010. november 4.-én született meg az első kisfiam! Nagyon meg vagyok vele elégedve,lelkiismeretes nagyon! Sajnos a szülésnél nem tudott ott lenni,mert továbbképzésen volt,de szólt Bagdán doktornak,hogy foglalkozzon velem! Ő is nagyon rendes volt! A szülésznő szerintem nagyon fontos,hogy legyen! Farkas Alexandrát mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha Ő nincs szerintem nem tudtam volna megszülni!
36. Evici85 (válaszként erre: 35. - * Edy *)
2011. febr. 3. 14:29
köszi:)
35. * Edy * (válaszként erre: 33. - Evici85)
2011. febr. 3. 13:18

Dr. Fülöp V. : Kodály Z. u. 16.

Tel.:0620-4696802 :-) Szép napot Mindenkinek!

34. rizsszem (válaszként erre: 9. - Csilluskam)
2011. febr. 2. 21:39
Egyet értek Fülöp Viktorral kapcsolatban talán az egyetlen doki a kórházban a kezdőkön kívül akiben még maradt emberség.Bár nekem nem sikerült nála szülnöm a gyerkőcöt de anyukám szomszédja a nagymamája így hát csak jókat tudok róla mondani.
33. Evici85 (válaszként erre: 32. - * Edy *)
2011. febr. 2. 17:58

Szia!

Azt megköszönöm!

Igaz még nem vagyok babás,de szeretnénk nagyon:)

32. * Edy * (válaszként erre: 30. - Evici85)
2011. febr. 2. 14:48

Magánrendelésen 7Eft! Terhesgondozás 6Eft, Terhesgondozás + ultrahang 9Eft! Valahogy így van!

4D videofelvétel + két kép 10Eft!

Ha kell címet és telszámot tudok adni!

31. * Edy * (válaszként erre: 29. - Simon_viki1986)
2011. febr. 2. 14:38

Szia!

Köszi az infót! Első babámat várom és nem nagyon tudom hogy megy ez, sokak 100 ezer körüli összegeket emlegetnek, bár nem minden nődokinál! Azért illik ezt megkérdezni tőle magánrendelésen? Olyat is hallottam, hogy van akinél ki van írva a váróban hogy mennyibe kerül a szülés, és ha nincs akkor az már jó jel! Bár már eldöntöttem magamban hogy végig nála maradok mert nagyon meg vagyok vele elégedve, akárhogy is lesz! Szép napot! Üdv:E

30. Evici85 (válaszként erre: 29. - Simon_viki1986)
2011. febr. 1. 18:30
És a magán rendeléséért mennyit kér nem tudod? vagy lehet hozzá járni a járó beteg rendelésre is? és akkor utána a szülésnél oda adni a megérdemelt pénzt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook