Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőtárs kerestetik.. tornázzunk reggel meló előtt :) /Budapesten/ fórum

Edzőtárs kerestetik.. tornázzunk reggel meló előtt :) /Budapesten/ (beszélgetős fórum)


2010. júl. 22. 10:38

Igen, ha derék van, minden jó szerintem.

Nekem az akkor se volt sok, mikor 25 kilót fogytam le és minden csontom kilátszott. Ez alkati kérdés sajna :(

Egészen addig míg ki nem kapatom a lengőbordáimat :D:D:D


Ez persze poén - hihi

2010. júl. 22. 09:52

Na, jövök én, a harmadik típus :-).

Mindenhol bőven van rajtam mit fogni, de alkatomhoz képest vékony a bokám és a derekam. Ettől arányosan vagyok duci (hú, de nagyon nagyon finoman fogalmaztam ezzel a ducival). Van egy csaj, akivel khm... nem igazán szeretjük egymást (ma nagyon visszafogottan fogalmazok), ő ugyan súlyban kevesebb nálam vagy egy tizessel, de kétszer akkorának néz ki, mert ő pont középtájon a legvastagabb... Na, olyan nem szeretnék lenni.

2010. júl. 22. 09:09

Az a szerencsésebb! :)

Ha felül vékony vagy, összességében is vékonyabbnak látszol.


Nekem vékonyak a lábaim, nincs nagy fenekem, igaz hogy derekam se :) de összhatásban mégis ducibbnak tűnök bármely vékony derekú hatalmas farú, csípőjű, combú csajszinál :(


és úúúúúúúúúúúúútáááááááááááálooooooooooom :)

7. noccika (válaszként erre: 6. - Lilian_11)
2010. júl. 21. 20:02
:D nekem meg az alsótestem a veszélyesebb :D
6. Lilian_11 (válaszként erre: 2. - Noccika)
2010. júl. 21. 16:22

Igen, a spinning valóban az, bár én inkább a zsírégető aerobicra esküszöm, mert az egész testre hat, a spinning meg inkább láb-fenék...


Nekem a felsőtesztem a veszélyesebb :D

has, hát, karok.. jesszusmaris hogynézek ki :D

5. Lilian_11 (válaszként erre: 4. - Kirani)
2010. júl. 21. 16:20

Igen-igen, az az! (csak nem akartam "reklámozni" :))


Én már jártam télen és nagyon jó kis terem...

Kedden és csütörtökön jártam reggeli aerobicra- igazi gyilkos a csaj, de nagyon hatásos volt!


CSak aztán elmaradoztak a többiek és a végén én magam is :(

2010. júl. 21. 15:25
Keresgéltem, ez a Fitness Factory az? Máris belemélyülök a lehetőségekbe.
2010. júl. 21. 15:22

Szia!

Tudsz linket küldeni az edzőteremhez? Körülnézek, hátha találok valami jó kis mozgásformát. Mikor kezdődnek ezek az órák? Nekem is nagyon kéne mozgás, csak lusta vagyok :-)). De hátha ráveszem magam... Hátha :-))

2010. júl. 21. 15:20
Én is tervezgetem, hogy edzeni kéne úgy hallottam a spinning elég hatásos..... :D de sajna nekem a Róbert Károly krt messze van :( pedig szívesen veled tartanék!
2010. júl. 21. 15:13

Sziasztok!


Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem egyedül nem megy ez az edzőtermes balhé..pedig csúnyán rámférne..


Ha van partner, és tudjuk egymást noszogatni, istenemre felkelek reggel, de ha egyedül vagyok, addig alszom amíg lehet. Este meg.. pff.. folytassam? :)


Szívem szerint legalább 3x járnék hetente, a Róbert Károly körútra.


Velem tartana esetleg valaki? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook