Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megpróbálnak átverni...avagy 8 napos Nílusi hajóút nyeremény a Beck Reisen-től fórum

Megpróbálnak átverni...avagy 8 napos Nílusi hajóút nyeremény a Beck Reisen-től (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:

2010. júl. 21. 14:59

Sziasztok!

Ma kaptam egy levelet a Beck Reisen-től(még soha sem hallottam róluk),amelyben örömmel értesítenek,hogy mivel vonalas telefon előfizető vagyok-sok minden más mellett-részt vettem egy sorsoláson és nyertem egy 35.000 Ft értékű ingyebnes tagságot és egy 8 napos szintén ingyenes Nílusi hajóutat teljes ellátással.

Már majdnem oda is került a levél ahová való(kuka)de gondoltam adok neki egy esélyt és megnézem mi ez.

Rákerestem a neten a cégre és ez első 10 találatban csak az szerepelt,hogy átverés,kamu,lehúzás,a hajóút valóban ingyenes de a repülőjegyet dupla áron számolják fel,nincs semmilyen program vagy belépő,neked kell fizetned mindent.Így kb annyiba vagy még többe kerül mintha befizetnél egy ilyen útra.

Előtte egy bemutató keretében átveheted a jegyedet ami arról szól,hogy nagy pénzekért vásárolj bóvlit!

Ennyit írnék le abból,amit az imént megtudtam,aki kap ilyen levelet javaslom nézzen utána,hogy mibe ugrik bele!

Gondoltam jó ha tudjátok...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook