Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem?...azt tudom, hogy igen....de megéri így? fórum

Szeret vagy nem?...azt tudom, hogy igen....de megéri így? (beszélgetős fórum)


10. micimaci87 (válaszként erre: 9. - Mazzzsidrazzzsi)
2010. júl. 21. 18:24
én is így gondoltam, csak annyira fáj, annyira azt hittem, h ő az igazi...vannak hibái, de mindig pótolta azzal hogy mélyen szeretett, s ott volt mellettem. többet mozdulok ki jobbra-balra, csak nekem így nem megy...nekem konkrétan kellene tudni dolgokat, ő meg nem hajlandó magyarázatot adni, csak azzal jön, h már megint:)szerintetek van remény arra, hogy még helyre álljon a dolog????
9. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2010. júl. 21. 09:59

Velünk is így volt párommal, csak nálunk én voltam olyan, mint neked a párod. Szakítani nem akartam, de ha vele voltam se volt jó, mindenbe belekötöttem, nem tetszett semmi amit csinált. Ha felhívta rá a figyelmem, h vegyem már észre magam, tegyek kicsit többet a kapcsolatunkért, mert ő már nem tud ennél többet, akkor beláttam a hibáimat, de képtelen voltam változtatni. Nem volt már meg az a szerelem, ami miatt képes lettem volna rá. Így közös megegyezéssel szakítottunk.


Szerintem ha párod továbbra is ezt fogja csinálni, nem sokáig lesztek együtt..ami nem megy, nem kell erőltetni.:)

8. Hodosil (válaszként erre: 7. - Flasch)
2010. júl. 21. 09:00

Sziasztok!

Egyetértek a hozzászólásokkal. Én már több mint 20 éva vagyok férjnél. Nagyon sokszor volt, hogy untuk egymást. De aztán valamelyikünk mindig felébresztette a másikban a szerelmet.

De ha csak az egyik akar adni és nem kap semmit, akkor nem érdemes időt és energiát pazarolni rá.

7. flasch (válaszként erre: 6. - Szabokisandi)
2010. júl. 21. 08:42

valami hasonlókat gondolok én is.

Kell adni neki egy kis időt, hogy rájöjjön mit is akar. De sajna ebben az is benne van, hogy benne negatívan változott vmi :(

Nem kell szerintem erőltetni, ha majd letisztázódik benne, úgyis látod a változást a viselkedésén.

de szerintem se szabad 2 év után "ellaposodni" egy kapcsolatnak egyik fél részéről sem, de tény, hogy vannak pasik akik inkább már belekényelmesednek, ha pár év eltelik. ilyenkor kell felrázni :))

maradj higgadt, az élet állandó változás, alakulni fog, de tudom, várni a legnehezebb...

2010. júl. 20. 22:34

Ne találkozzatok egy darabig. Kiderül számára, hogy hiányzol e neki. És számodra is, hogy hiányzik e neked. Ha ez van már most, akkor mi lesz később?

A pasik nem nagyon szeretik boncolgatni a kapcsolat problémáit, nem szeretnek beszélgetni róla. Lehet, hogy ez a baj. De az is lehet hogy a tűz az ő részéről kialudt. És csak azért marad, mert nem jó egyedül. De ez csak egy ötlet.

2010. júl. 20. 22:20
Addig lépj még lehet, nem érdemes tipródni. A barátnőm ugyan így volt, már van egy kisfia, várta a csodát. Most válnak :(
2010. júl. 20. 22:15

Hát, szerintem két év után még nem lenne szabad ilyet érezned. Mi a férjemmel két év után még turbékoltunk, mint a galambok :)

Ha úgy érzed, már nem kapsz meg annyit, amennyit szeretnél, gondolkodj el azon, tudsz-e így élni tovább. Ne törődj bele, szerintem ez nem törvényszerű.

3. Mocori (válaszként erre: 2. - Ekka)
2010. júl. 20. 22:04
:)
2. Ekka
2010. júl. 20. 21:57

Ennyi az összes probléma?:))

Figyelj csak, a rózsaszín köd előbb-utóbb elszáll.. Lehet, hogy már nem igényel annyit Belőled mint az elején, de szerintem ez teljesen normális. Attól, hogy szeretitek egymást még nem kell összenőni:)

2010. júl. 20. 21:53
párommal most voltunk két évesek. azt hittem ő az igazi, abszolút mindent megtett nekem, hogy boldoggá tehessen!!!! sajnos március óta valami történt, nem áll oda a kapcsolathoz, bármit mondok neki, nem mond semmit, mostanság csak azt mondja, h már megint kezdem, hogy mindig csak ezzel eszem őt???kérdeztem mi a baj, beszéljen..nem mond semmit (soha nem volt a beszédes, de én kompenzáltam)...szabadságon volt de én sokat nem éreztem belőle, nem tesz azért, hogy együtt legyünk, egy időben nem hívott.....mondtam, h maradjunk barátok, de azt mondta, h feljön másnap, tehát azt nem akarta...de változtatni sem akar.......mit szóltok mi a helyzet?????én már belefáradtam:(....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook