Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Folyás terhesség alatt fórum

Folyás terhesség alatt (beszélgetős fórum)


9. kitrákotty (válaszként erre: 8. - E3bc67862b)
2010. júl. 23. 07:15

Engem átvettek 37 hetesen :-))

mondjuk a dokim "adott át", mivel szabira ment, tudta hogy nem lesz a városban mikor szülök.


(az új doki nagyon szimpi volt, ha szülnék még egyet hozzá mennék.... :-))

8. e3bc67862b (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. júl. 21. 17:04
30.héten már senki nem vesz át kismamát.Különben nehéz jó szülész-nőgyógyászt találni.Ezt nem én mondtam,hanem orvos ismerőseim.Mert sajnos a legtöbb elsősorban a pénzt lesi.Volt korábban egy nőgyógyászom,akihez évekig jártam,aztán megműtött nőgyógy.problémára,amiről később maga is elismerte,hogy felesleges műtét volt,mert gyógyszerrel rendezni lehetett volna.Akkor váltottam.
7. kitrákotty (válaszként erre: 5. - E3bc67862b)
2010. júl. 20. 23:07

Igen, lehet fertőzés akkor is, ha más tünete nincsen.


(szvsz az AB-t megelőzésképp, ill. a felülfertőződés megakadályozása miatt írta fel)


De ne haragudj a kérdésért, ha nem hiszel/bízol a dokidban, miért nem váltasz?

(ill. jobban hiszel azoknak akik itt leírják, hogy neki, meg az ismerősének, meg az ismerős ismerősének milyen tapasztalata volt? --- én is írhatnám, hogy nekem mi volt, gyakice nincs olyan terhesség, hogy ilyen folyásos gond ne legyen közben)

Nem lehet mindig arra hagyatkozni, hogy mert más kismamák így meg úgy, válassz olyan orvost, akinek az ítéletében megbízol, itt nem csak a te életedről/egészségedről van szó!


Problémamentes babavárást és jó egészséget kívánok! :-)

6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - E3bc67862b)
2010. júl. 20. 20:14

Hát nemtudom, én a végén már havonta kaptam pimafucin kúpot. De nekem csípett, viszketett.

Nekem is az elején ilyen trichomonas valami volt, azt mondta a doki, hogy inkább nem ad Kliont, mert látja hogy mennyire megvagyok ijedve.

Aztán pimafucinon "eléldegéltem", de nekem csináltak tenyésztést is, és valami baktérium volt, már nemtudom mi.

Aztán megszültem, és utána mintha ezt is elvágták volna.

Az erősebb folyás meg tök normális terhesség alatt, sőt még ez a gombás sz@r is.

5. e3bc67862b (válaszként erre: 3. - Eperlevél)
2010. júl. 20. 19:41
Én sem értem miért nem küldi laborba.Más kismamáktól hallottam,hogy terhesség alatt természetes az erősebb folyás.itt a neten olvasgattam utána,nem sárgás-zöldes,nem viszketek,nincs égető érzés.Ez biztos,hogy fertőzés?!
4. e3bc67862b (válaszként erre: 2. - Novehaki)
2010. júl. 20. 19:39
Milyen kúpot használtál?Kliont írt fel nekem.Nem merem használni.Nem árthat a babának?
3. eperlevél (válaszként erre: 1. - E3bc67862b)
2010. júl. 20. 19:33
Én most kaptam rá vitagyn c hüvelykrémet. Ez nem gyógyszer, vitaminos készítmény. Az antibiotikum elég erős, főleg ha nem küldi laborba.
2010. júl. 20. 19:31
szia én 3-4 hetente használtam rá kupot mind a három várandósságom alatt.
2010. júl. 20. 19:24

Ma voltam dokinál,s azt mondta a fehér folyásom kicsit több,írt fel kúpot,antibiotikumot.

De nem küldi el a váladékot vizsgálatra.Viszont ez kb. a terhességem félidejétől megvan,korábban nem mondott rá semmit.A papíromon az van,hogy trichomonas jellegű fluor,dg.kolpitis.Volt valakinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook