Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem szabad főzni a szalicilt? fórum

Miért nem szabad főzni a szalicilt? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 20. 21:01
Lehet, hogy azért nem, mert elveszti eredeti tulajdonságát.
2010. júl. 20. 20:19
Nem tudom pontosan én sem, de a tartósításhoz használt dolgokat mi sem főzzük sokáig. A szalicil sok embernél okozhat allergiás reakciót, így mi inkább kevés nátrium benzoikummal tartósítunk vagy a felfőzött lekvár fagyasztjuk. Azzal, hogy leszedik sokan a lekvár tetejét, semmit sem érnek el, hisz a tetején lévő tartósítószer szép lassan beleoldódik valamennyire. Ennél már csak azon akadok ki jobban, ha a penészes lekvár tetejét leszedik, hisz alatta még nem olyan. Abba bele sem gondolnak, hogy a penészgombák mire látszanak, már az egész lekvárba benne vannak.
3. giga455 (válaszként erre: 2. - Renice13)
2010. júl. 20. 19:51
Mi is mindig leszedjük a lekvár legfelső rétegét. Így nem kerül bele tartósító, de megakadályozza, hogy a teteje megpenészedjen :)
2010. júl. 20. 19:27
Szia. Nekem a mamám a lekvárba csak azért nem főzi bele, mert azt mondja, nem jó ha megesszük. Baj nem lesz tőle, csak felesleges.
2010. júl. 20. 19:24
Miert nem szabad fozni a szalicilt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook