Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltűntetése?! fórum

Tetoválás eltűntetése?! (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 7. 18:14
Sziasztok.szemöldök tetoválásom szeretném lézerrel eltávolittatni.esetleg valaki tudna nekem ajánlani Győrben valakit.a pinksmink - be kértem most időpontot.esetleg ott járt valaki már? Tapasztalatokat szeretnèk kèrni a lézerrel kapcsolatban.köszi
19. Viki0512 (válaszként erre: 3. - **Rita**)
2016. jan. 27. 16:54

Szia! Te hova jársz lézeres eltűntetésre?

Köszi, Viki

2013. ápr. 11. 09:44
sziasztok! nemreg csinaltattam egy smiktetovalast. barnat. nagyon meg vagyok elegede a formajaval de orulnek ha egy halvanyit vilagosabb lenne. tud ra valaki egy othoni modszert? esetleg akinek van tapasztalata mikor kezd halvanyulni? koszonom . es szep napot :)
2009. jún. 22. 01:54
egyszerű fekete tetoválás, nem is volt soha átutve mert nem dobta ki a borom a festéket! gondolm egyszerubb a feketet eltávolítani!
2009. jún. 22. 01:51
Sziasztok! Budapesti vagyok és szeretném megkérdezni hogy tud valaki ilyenben segiteni? egy kozelben lévő szakember kéne aki eltávolítja a hátamrol a tetoválást!mennyibe kerul és mennyi ido?hány kezelés stb... november kornyékén szeretném megkezdeni a kezelést! marad heg vagy seb vagy valami utána?koszhonom a választ!udv
15. krisztina05 (válaszként erre: 14. - Ani1986)
2009. ápr. 11. 19:50
szia!Megszeretném kérdezni h hova jársz?mert nekem is van olyan tetoválásom amit elszeretnék tüntetni és színes ráadásul...és egyáltalán nem hegesedik neked?vagy maradmeg csunyán a bőr?köszönöm válaszod
14. Ani1986 (válaszként erre: 2. - Nono80)
2009. márc. 20. 13:03

Sziasztok!

Én pont a kellős közepén vagyok egy lézeres kezelésnek. Tegnap vettem fel a 4-ik kezelésemet, én meg vagyok elégedve vele. Még igaz körülbelül ennyire lesz szükség. Nem mondhatnám, hogy fájdalommentes, inkább tartósan, hosszú ideig kellemetlen. Láttam én is a neten iszonyatos árakat, és sajnos nagyon sokan nem is értenek hozzá. Kísérleteznek más módszerekkel is de a kimetszésen és a lézeren kívül sajnos (kivéve a csiszolást, ha már nagyon régi) nem igen van más hatékony módszer.(Láttam már képeket igen-igen elrontott kezelésekről is)

13. 285ef8daf9 (válaszként erre: 8. - Zsolt01)
2008. aug. 30. 19:47

Szia.

Ahogy itt nézelődtem megláttam a kérdésed,és én mint tetoválo azt ajánlom ezt egy hozzáértővel csináltasd.

Nagyon sok a rizikó az ilyen házi "tákolmányokkal".Rengeteg ilyennel találkozok,nap mint nap.És a legnehezebb mikor a takarást kérik kevés minta az ami megfelelően fed..

Szoval gondold ezt át jol..

12. potyek
2008. jan. 30. 12:51
Nekem is van egy,persze meg is bántam!Amíg nem zavart:észre sem vettem,de mióta idegesít:minden ruhából kilóg,pont ott van,ahol nem kéne!A fürdőruháról nem is beszélve!Próbáltam kiszedetni,de nem sok sikerrel.Van egy módszer,amit évekkel ezelőtt próbáltam,de nem igazán vált be.Igaz halványabb lett és már nem vehető ki a forma,no meg az írás,de keloidos lett,így abbahagytuk.
2008. jan. 13. 20:16
hat igen sajnos nem olcso az ara.
2008. jan. 4. 20:47
Nagyon rossz helyen van? Nekem is van egy helyen, amit megbántam, de nem foglalkozok vele. Hülye voltam akkoriban, hát viselem. Pénzem nem lenne, hogy lézerrel eltűntessem, így marad ez. Végülis, ha rá nézek, mindig van mire emlékeznem. :))
2008. jan. 4. 20:03
lezerel de legalabb kell 4-5 alkalomal lezerezni, hogy eltunjon teljesen.
8. zsolt01 (válaszként erre: 7. - Mongi)
2007. okt. 25. 18:56
sziasztok én az ellenkezöjére vagyok kiváncsi nem tudjátok hogy lehet házilad magadnak csinálni tetoválást?
7. mongi (válaszként erre: 2. - Nono80)
2007. júl. 6. 22:31
SAjna,nekem is van hasonló problémám,de látom ,tényleg elég macerás az eltüntetés.:-(
2007. júl. 6. 20:36
Ja hát ez nem egy egyszerű menet!
2007. júl. 6. 10:46
2007. júl. 6. 10:44
A tetoválás eltüntetésére több lehetõség kínálkozik. A hagyományos sebészeti kimetszések nem mindig végezhetõk el, ráadásul elég nagy nyomot hagynak. A lézer ebben az esetben hatékonyabb és jobb eredményt ad. Természetesen több beavatkozás szükséges egy adott terület gondozásához, néha 15–20 alkalom is. Egy-egy kezelés között érdemes hosszabb, néhány hetes szünetet tartani. Nagyobb tetoválás eltüntetése így nemcsak néhány hónapba, de néha 1-2 évbe is kerülhet. Természetesen minden tetoválás más és más. A bevitt festék összetétele és a bevitel mélysége erõsen befolyásolja a kezelés hatékonyságát és a kezelések számát. Erre a lézerkezelésre is igaz, hogy egy adott lézer egy színtartományban hatékony. Ezért elmondhatjuk, hogy a sötét színû tetoválásokat a Rubin és az Alexandrit lézer, valamint a legmodernebb IPL-technika tudja a legjobban eltüntetni. A sárga, piros színeket viszont a Neodinium-Yag lézer. Tehát más lézer szükséges a karjához és más a lábszárához. A nyom nélküli eltüntetéshez tudni kell, hogy a lézer nem tud különbséget tenni a szövetekben lévõ festékanyag és a tetoválás festékanyaga között. Tehát több kezelés után, amikor elhalványodik, eltûnik a tetoválás színe, elõfordul, hogy a bõr festékanyaga is eltûnik, vagyis a tetoválás helyén egy, a bõrnél fehérebb folt marad hátra. A legkorszerûbb, ún. Q-kapcsolt Nd:YAG lézerrel ez már kiküszöbölhetõ, és szinte nyom nélkül eltüntethetõ bármilyen színû tetoválás.
3. **Rita** (válaszként erre: 2. - Nono80)
2007. júl. 6. 10:43

szia


Meguntam ki és le vele!


Míg a piercing bármikor kivehető, és a bőr hamarosan beforr, addig a tetoválás jóval hosszabb időre szóló testdísz, ezért jobban meg is kell gondolni a viselését. A tetoválással ugyanis a bőr alá juttatnak festékanyagot, amit igen drága és időigényes mulatság eltüntetni. (Egy teljes kúra összege elérheti a 150 és 230 ezer forintot is.) Manapság lézeres technikával � bőrgyógyásznál, kozmetológusnál, plasztikai sebésznél � majdnem tökéletes eltávolításra van lehetőség. Az egyszínû fekete tetoválás eltüntetése a legkönnyebb, a színes képeké jóval nehezebb. Különösen makacs a zöld festék, amely elhalványul ugyan, de nem tûnik el. A bőrt helyi érzéstelenítés után lézernyalábbal pásztázzák, ami a festéket apró darabkákra szabdalja, a szétszóródott festékpöttyöket pedig a bőrsejtek �felfalják�.

2007. júl. 6. 10:24
Sziasztok!Ki mit tud a tetoválás eltüntetéséről?Én hallottam a lézeres dologról,vanmég más is?És ez fáj,hol csinálják,mennyibe kerül?...
2007. júl. 6. 10:23
Tetoválás eltűntetése?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook