Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlás szoptatás alatt fórum

Fogamzásgátlás szoptatás alatt (beszélgetős fórum)


2008. nov. 2. 08:29
2 éves koráig szoptattam lányom és végig a cerazetee fogamzásgatlot szedtem.
7. szabotimi (válaszként erre: 1. - Besi)
2007. nov. 26. 13:34
Szia! Én 16 hónapig szoptattam a fiamat és mellette a CErazetee fogamzásgátlót szedtem. Azt mondták ezt szabad. Azt meg ne hidd el, hogy szoptatás mellet nem eshetsz teherbe. HÜLYESÉG. Régen azért voltak nagy családok:-)(
6. manna30 (válaszként erre: 4. - Momó18)
2007. nov. 26. 13:10
Így is maradt rajtam jócskán plusz. Ez a hízás, mint mellékhatás nem igazán szimpi. Amilyen szerencsém van, tutira nálam előjönne. :)
2007. nov. 26. 13:09

Ezzel én is bajban vagyok.

A párom nem igazán óvszer rajongó (én sem), a dokim azt mondta, hogy fogamzásgátó tablettát (semmilyet) ne szedjek, míg szoptatok, úgyhogy marad a Kalmopiryn két térd közé szorítva... :D


Ezt a Pharmatexet megnézem. :)

2007. nov. 26. 12:57

A Pharmatex valóban jó: ha oda tudsz figyelni, hogy időben bekerüljön, kicsit macerás, hogy együttlét után sietni kell a fürdőbe :)

Nekem az orvos a Cerazette nevű gyógyit írta fel, mert nem bírtam már a macerát a kúppal. Szoptatás mellett lehet szedni, nem megy át csak minimális a tejbe és nem bántja a babát, de vannak érdekes mellékhatásai: hízás, pattanás, vérezgetés. De nem törvényszerű. Olvashattok a Cerazette-ről egy másik topikban, ami ezt tárgyalja.

2007. júl. 7. 20:04
Szoptatás alatt (és egyébként is) én a Pharmatexet ajánlom neked. Hormonmentes, egyszerű a használata, szoptatást nem befolyásolja. Nézz utána itt: www.pharmatex.hu
2007. júl. 7. 15:23
Óvszerrel, aztán ha van mensid, lehet naptárral és óvszerrel.
1. Besi
2007. júl. 6. 10:03

Sziasztok nem tudom ki hogy tudja de azt olvastam hogy ha intenzíven szoptatok nem eshetek teherbe.

Most voltam a szülés utáni hathetes vizsgálaton minden rendben volt úgyhogy jöhet a szex, de már most egyből kezdjem el a gyógyszert szedni, olyan jó volt amíg nem kellett erre is figyelnem, meg amúgy is ellenérzésem van a gyógyszerekkel szemben. Ti hogy csináljátok?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook