Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Előző élet fórum

Előző élet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. júl. 20. 12:04

Nem veszélyes a hipnózis?

Én már hallottam olyat is, hogy volt aki nem jött ki belőle.

2010. júl. 20. 12:03
Vmi szivárvány módszer a neve , megpróbálom belinkelni .
2010. júl. 20. 12:03
Egyszer elmennék egy hipnózisra . Bár olvastam vhol az önhipnózisról , és állítólag másoknak azzal a módszerrel sikerült felidézniük az előző életüket .
48. Mezdinnye (válaszként erre: 46. - Szöszi71)
2010. júl. 20. 11:56
Igen .
47. Mezdinnye (válaszként erre: 43. - Re87)
2010. júl. 20. 11:54
Én is régebben zárkózottabb voltam mint most . Jó most sem vagyok szószátyár ,nem is leszek soha az , de annál az embernél vhogy nem bírtam befogni . Nem ismertem magamra ,annyit még életemben nem beszéltem , mint akkor . Nekem idő kell amíg teljesen feloldódok egy idegennél( rögtön első nap nem mesélem el az egész élettörténetemet ) , nála nem kellett idő .
46. szöszi71 (válaszként erre: 44. - Mezdinnye)
2010. júl. 20. 11:51

Ezek szerint szó szerint rabul ejtett;)

A kollegámmal beszélgettünk is az érzésről, mert benne is elsőre az volt, hogy ezer éve ismer már. Témánk is mindig van, tudunk beszélgetni.

45. Re87
2010. júl. 20. 11:50
Szerintetek előző életeinkben hasonlóan is nézünk ki?(már ha nem éppen szantálfa,vagy cickafarkfű voltunk:D:)
44. Mezdinnye (válaszként erre: 42. - Szöszi71)
2010. júl. 20. 11:49

Nekem ő ránézésre nem volt szimpatikus . Aztán az első nap után , boldogan mentem haza . Alig vártam a következő napot .

A kék szemei azonnal megragadtak ,és ő is mondta nekem első nap ,hogy milyen kékek a szemeim . Olyan érzés volt számomra ,mintha ezeket a szemeket már láttam volna vhol .

Mindig is vonzottak a kék szemű emberek , de még egyik sem ragadott meg ennyire mint ő .

43. Re87
2010. júl. 20. 11:49
Nekünk is van egy lélekvándorlással foglalkozó könyvünk,a címét nem tudom.De van egy nagyon érdekes történet benne.Az USA-ban született egy kislány.Elejétől kezdve nagyon zárkózott volt.Majd amikor elkezdett beszélni elmesélte,hogy ő a vietnámi háborúban volt partizán harcos,ott ölték meg.Szerencsétlen emlékezett mindenre előző életéből.Félelmetes,még ha nem is igaz:).
2010. júl. 20. 11:42
Nekem van egy kollegám aki már lassan egy éve került hozzánk. Mikor először megláttuk egymást olyan érzésem volt mintha már ezer éve ismernénk a másikat. Csináltam egy tesztet amit a kineziológusom mondott és igen meglepődtem az ereményen. Valószínű, hogy valami közünk volt egymáshoz valamikor nagyon régen:) Érdekes dolog:)
2010. júl. 20. 11:39

Én ezzel a férfivel akivel megismerkedtem , rögtön a legelső nap egy hullámhosszra kerültünk . Pedig izgultam,hogy majd miről fogunk beszélgetni , én úgyanis nem vagyok élőben nagy dumás ,de nála be nem állt a szám , szinte állandóan dumáltam .


Úgyanaz a stílus , gondolkodásmód, vélemények , neki és nekem is szőkés barna haja volt hozzá kék szemek . És hiányzik most . Mindig alig várom,hogy újra beszélhessek vele . Ő is nagyon bírt engem .

40. c863b54f87 (válaszként erre: 34. - Mezdinnye)
2010. júl. 20. 11:39
Szerintem ez igaz. Velem kb ez történt.A párommal pár napos ismeretség után 6 órákat beszélgettünk telefonon.Vele tényleg olyan mintha ezer éve ismernénk egymást.
2010. júl. 20. 11:35

Én meg vmikor arról álmodok ,hogy van egy kishúgom is az öcsém mellett. És amikor felébredek akkor olyan csalódott vagyok,hogy ő nincs sehol sem .

Többször volt olyan ,hogy reggel már félig ébren voltam ( de az agyam még nem volt teljesen tiszta ) és az volt bennem hogy, ma akkor elmegyünk a ksihúgommal a könyvtárba ,vagy ezt fogjuk ma csinálni ..stb , aztán amikor már teljesen magamnál voltam akkor kapcsoltam ,hogym it tervezgetek hiszen nincs is húgom .

38. Kirani (válaszként erre: 36. - Re87)
2010. júl. 20. 11:34

Én már éreztem ellenszenvet is első látásra, pedig a másik nagyon igyekezett jó színben feltűnni! De azonnal átláttam rajta (sajnos igazam is lett, két év után az is rájött, aki eddig neki hitt). Szerintem ismertem már őt egy előző életből, egyébként egy pillantásból honnan tudtam volna, hogy milyen is ő.

A vonzódás, szerelem, érdeklődés, azonali egy hullámhosszon vagyunk érzés is eredhet innen.

2010. júl. 20. 11:29
Nemrég nekem is volt egy álmom ami nagyon megragadt bennem. Azóta is azon gondolkodom, hogy ki lehetett az a férfi akivel álmomban kapcsolatba kerültem.Nagyon méylen érintett lelkileg az álom:)
36. Re87 (válaszként erre: 34. - Mezdinnye)
2010. júl. 20. 11:28
Ebben van valami.Ilyesmi oka lehet a "szerelem első látásra"-nak is.Amikor mész az utcán,meglátsz valakit és rögtön érzed azt az elemi vonzalmat.
35. Kirani (válaszként erre: 30. - Anikko)
2010. júl. 20. 11:27
Így van! Amíg élünk, csak a sötétben tapogatózunk a témában :-))
2010. júl. 20. 11:25
Szerintem meg minden életünkben újra találkozunk azokkal az emberekkel akikkel előző életünkben vmilyen szinten kapcsolatban voltunk . Ezért van az szerintem ,hogy vmelyik ember akivel találkozunk olyan ismerős vhonnan ,vagy vkit nehezen engedünk el , vagy ha egy vadidegennel olyan jól eltudunk bezsélgetni mintha már 1000 éve ismernénk egymást . Csak úgye más a kinézetünk és ezért nem ismerjük fel egymást , meg elfelejtjük ,hogy előtte kik is voltunk .
33. c863b54f87 (válaszként erre: 19. - Kirani)
2010. júl. 20. 11:23
Nincs semmi ilyesmi. Nem félek a fáktól.Azt is mondta az emberke, hogy kislányunk lesz. Már kiválasztott minket odafent és csak a megfelelő pillanatra vár, hogy lejöhessen közénk.Szeretnénk babát....Ha összejön és tényleg lány lesz...Mondjuk 50% az eltalálási esély:)
32. Re87 (válaszként erre: 28. - Anikko)
2010. júl. 20. 11:21
A test halála után talán a lélek át kerül egy olyan dimenzióba,ahol lassabban telik az idő,vagy nem érzékelhető.Amíg itt eltelik 1perc,talán ott évek telnek el.
31. smile72 (válaszként erre: 29. - Kirani)
2010. júl. 20. 11:20
Rá fogok keresni erre a könyvre és el fogom olvasni. Meggyőzhető vagyok a témával kapcsolatban. :)
30. anikko (válaszként erre: 29. - Kirani)
2010. júl. 20. 11:20
Én nem tudom miben higgyek, csak azt tudom, hogy a halál után szerintem nem szűnik meg létezni a lélek. Hogy mikor hogyan milyen testet kap, erre csak találgatni lehet. szerintem!
29. Kirani (válaszként erre: 16. - Smile72)
2010. júl. 20. 11:17

Érdekes elképzelés. Ami miatt nehezen tudok elfogadni (bár az érzés biztosan ugyanaz), hogy én abban hiszek, hogy a test halála után a lelkünk visszatér a kiindulási helyre, ahol értékelik az életünket, ahol ott vannak az éppen nem "élő", számunkra fontos, meghatározó lelkek, megbeszéljük a következő életben végrehajtandó feladatokat, esetleg azt is, kivel fogunk újra leszületni. Értékeljük az elmúltat és előkészítjük az újat. A 17-es hsz-ban írt könyvben az szerepel, amit én elfogadok, hogy már a magzati létben beköltözik egy-egy időre a lélek a magzatba, tehát az azonnali újraszületés hite tőlem távol áll.


Szerencsére ez nem igazam van/nincs igazam téma. Mindenki abban hisz, amiben szeretne. És a hit nagyon fontos, szóljon bármiről.


Írjatok még!!

28. anikko (válaszként erre: 26. - Re87)
2010. júl. 20. 11:17
Mire gondolsz?
27. anikko (válaszként erre: 23. - Smile72)
2010. júl. 20. 11:17

Igen persze, én is úgy gondoltam, hogy aki kap.

De amikor még a hasamban van akkor is kéne hogy legyen lelke nem?

Na ez nem egyszerű dolog

26. Re87 (válaszként erre: 21. - Anikko)
2010. júl. 20. 11:16
Szerintem a test halála után a lélek fölött nem úgy telik az idő.
25. smile72 (válaszként erre: 24. - JaneBond)
2010. júl. 20. 11:16
köszi! :) Aztán lehet, hogy egy hozzá értő azt mondaná, hogy oltári baromság. :)
24. JaneBond (válaszként erre: 16. - Smile72)
2010. júl. 20. 11:15
Ez mennyire jó! Számomra teljesen elfogadható magyarázat!
2010. júl. 20. 11:14
Mondom, fogalmam sincs, hogy lehet- e realitása a gondolataimnak, de talán elképzelhető. Szerintem nem feltétlen kap mindenki azonnal új testet. Ott van például a rengeteg kómába esett ember. Ők szerintem lebegnek a régi és új élet között. Talán várják a megfelelő szülőket, akik tovább gazdagíthatják a lelküket. vagy valami ilyesmi...
22. Kirani (válaszként erre: 18. - Anikko)
2010. júl. 20. 11:11
A családon belüli reinkarnációról is olvastam. Itt a hoxán is írnak erről a könyvről, olvasd el a cikket: [link]
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook