Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Parkolás Bécsben fórum

Parkolás Bécsben (beszélgetős fórum)

8. cbe267d9cf (válaszként erre: 4. - Inis)
2010. júl. 19. 21:44
Elhiszem, hogy ilyenkor minden nem várt kiadás sok, sőt ismerem is a helyzetet. De azt kifejeztetten tudom, hogy Bécsben nagyon komolyan veszik a parkolási dolgokat. Egy barátom járt kint rendszeresen, ő mesélte, hogy na ott aztán parkolási bünti miatt soha nem vitatkozik, örül, hogy nem viszik, el az autóját pikk-pakk, és fizet mint a katonatiszt. Ha nem tudod bizonyítani az igazadat, vagy nem is vagy benne biztos, hogy igazad van, akkor szerintem jobban jársz, ha nadrágszíj össze és befizeted.
7. inis (válaszként erre: 6. - Inis)
2010. júl. 19. 21:33
arról nem beszélve h sajnos nem fényképeztem le a táblát..de a Mariahilferstr. mentünk és a mellette lévő utcában parkoltunk...a M.h.str. este 19.00-ig láttuk a táblán a jelzést...engem pedig este 20.10-kor büntettek meg..
6. inis (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2010. júl. 19. 21:30

azért csak nem lehet ennyire durva...hiszen nem követtem el szabálysértést...

de akkor majd megkérdezem a rendőröket...különben nem vagyok 100%-ig biztos h akit megkérdezek majd mennyire pontosan tudja...:)

5. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Inis)
2010. júl. 19. 21:24
szerintem ez uniós szabálysértés, tehát a bíróságra tartozik, ha nem fizetsz. a rendőrség szerintem akkor kerülne képbe, ha valami komoly közlekedési kihágás lenne. csak azért mondtam a rendőrséget, mert szerintem ott tudják. ügyfélfogadási időben bármikor be lehet sétálni, és csak annyit mondani, hogy egy egyszerű dolgot szeretnél kérdezni, szerintem megpróbálnak segíteni. persze ha van ügyvéded, egy email neki, és utánanéz a jogtárban.
4. inis (válaszként erre: 3. - Cbe267d9cf)
2010. júl. 19. 21:21

ez a rendőrségre tartozna??

egyébként már azért izmozok "e kis" összegért mert annyi minden jött össze nekem már h ez is sok...:((

3. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Inis)
2010. júl. 19. 21:17
Simán... EU ország, a rendszámod alapján pillanatok alatt kiküldik, és görgetik tovább... én egy ilyen kis összeg miatt nem izmoznék.
2010. júl. 19. 21:16
úgy tudom, ausztria és magyarország között megállapodás született, hogy átküldik a büntetéseket. szerintem egy telefon a rendőrségre, és megmondják.
1. inis
2010. júl. 19. 21:14

megbüntettek Bécsben parkolás miatt 21,-€-ra...

meg tudja nekem valaki mondani, hogy ha nem fizetem be be tudják e hajtani rajtam??

illetve ekkora összegnél egyáltalán foglalkoznak a büntetéssel??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook